اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برد آموزشی stm32f103 سایت ECA

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برد آموزشی stm32f103 سایت ECA

با عرض سلام من برد آموزشی stm32f103zet6 را خریداری کردم .
    میخاستم بدونم برای پروگرم کردن باید حتما پروگرمر جدا خریداری کنم یعنی هیچ راهی نیست از روی خود هدر پروگرم بشه.
    من تازه کار با arm شروع کردم میخام یه سری وسایلو از طرق شبکه یا اینترنت کنترل کنم اگر بتونید کمکم کنید و راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم یه مرجع خوب برای یاد گیری keil هم اگر معرفی کنید ممنون میشم

پاسخ : برد آموزشی stm32f103 سایت ECA

نحوه پروگرام نمودن:
    1-ابتدا هر 3 دیپ سویچ پایین بوده
    2-در تنظیمات J-Flash ARM حالت برنامه ریزی را بر روی SWD گذاشته
    3-میکروی خود را پروگرام کنید
    4-بعد از پروگرام کردن، برای اجرای برنامه دیپ سویچ 2 را ON کرده تا برنامه از روی فلش میکروکنترلر اجرا شود.

http://eshop.eca.ir/%D8%A8%D8%B1%D8%...der-board.html

دیدگاه

سلام می خواستم بدونم چند نوع بورد st داریم و هر کدوم چه فرقهایی با هم دارن و آیا میشه این بورده ارو تو ایران ساخت !؟
      اول توکل
      دوم پشتکار
      سوم مشورت
      چهارم عمل
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

یا 99 در صدشون وارداتی هستند !؟
        اول توکل
        دوم پشتکار
        سوم مشورت
        چهارم عمل
        -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        نرم افزار برای دانلود نامحدود از rapideshare: http://k12student.persiangig.com/other ------- تشکر یادتون نره. موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amiri33
          نحوه پروگرام نمودن:
          1-ابتدا هر 3 دیپ سویچ پایین بوده
          2-در تنظیمات J-Flash ARM حالت برنامه ریزی را بر روی SWD گذاشته
          3-میکروی خود را پروگرام کنید
          4-بعد از پروگرام کردن، برای اجرای برنامه دیپ سویچ 2 را ON کرده تا برنامه از روی فلش میکروکنترلر اجرا شود.

http://eshop.eca.ir/%D8%A8%D8%B1%D8%...der-board.html
          با تشکر میخاستم بدونم مراحلی که توضیح دادید احتیاج به پروگرمر داره یا میشه مستقیم هدر برد را به کامپیوتر وصل کرد
          روی هدر برد که 5 تا دیپ سویجه: usb,boot1,boot0,jtag/swd,vref

دیدگاه

هر کاری میکنم نمیتونم یه برنامه برای stm32f10 (برد آموزشی) compile کنم این روش ها که برای lpc گفته شده میرم ولی همش مینویسه target not created اگر میشه راهنمایی کنید یا یه منبع خوب معرفی کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali fard
              با عرض سلام من برد آموزشی stm32f103zet6 را خریداری کردم .
              میخاستم بدونم برای پروگرم کردن باید حتما پروگرمر جدا خریداری کنم یعنی هیچ راهی نیست از روی خود هدر پروگرم بشه.
              من تازه کار با arm شروع کردم میخام یه سری وسایلو از طرق شبکه یا اینترنت کنترل کنم اگر بتونید کمکم کنید و راهنمایی کنید از کجا باید شروع کنم یه مرجع خوب برای یاد گیری keil هم اگر معرفی کنید ممنون میشم
              اگه اشتباه نکرده باشم یه بوت لودر روی UART داره. اگه یه نگاهی به دیتاشیت یا رفرنس مانول بندازید می بینید.
              احتمالا یه RS-232 هم نیاز خواهید داشت. پروگرم ارزون هم هست.
              اینم واسه کیل:

آموزش استفاده از کیل!(فایل آموزشی برای کار کردن باهاش)

نوشته اصلی توسط hd_uni_pro
              سلام می خواستم بدونم چند نوع بورد st داریم و هر کدوم چه فرقهایی با هم دارن و آیا میشه این بورده ارو تو ایران ساخت !؟
              تا دلت بخواد داریم.
              بله میشه.

یا 99 در صدشون وارداتی هستند !؟
              هم وارداتی داریم و هم تولید داخل.
              نوشته اصلی توسط ali fard
              هر کاری میکنم نمیتونم یه برنامه برای stm32f10 (برد آموزشی) compile کنم این روش ها که برای lpc گفته شده میرم ولی همش مینویسه target not created اگر میشه راهنمایی کنید یا یه منبع خوب معرفی کنید
              شما احتمالا میکروتون رو انتخاب نکردین.

دیدگاه

دوست عزیز سوالتون مورد داره. منظورتون از چند نوع چیه؟
                بله بردش رو تو ایران میشه ساخت. چون پکیجش QFPیه و برد دورو یا دولایه جواب میده. همین برد فروشگاه تو ایران ساخته میشه

دیدگاه

آقا توروخدا یکی یه جواب ساده قابل فهم برای اینجانب بده، :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali fard
                    آقا توروخدا یکی یه جواب ساده قابل فهم برای اینجانب بده، :angry:
                    البته هیچ کاری نشد که نداره ولی از اونجایی که واسه هدربرد lpc ذکر شده بدون نیاز به پروگرامر ولی برای stm نه احتمالا به پروگرامر نیاز دارید.
                    ولی خوب شما چرا اینقدر حرص می خوری؟چارش یه تلفنه.بزنگ فروشگاه جوابتو بگیر

دیدگاه

به نظر من:
                      برای کار با ARM حتما باید پروگرامر داشته باشید چون موقع دیباگ هم به درد میخوره و همچنین بوتلودر محدوده

دیدگاه

آقایون و خانومان :mrgreen:
                        بردای STM شرکت فقط و فقط با Jlink پروگرم میشه. پس باید در کنار برد یدونه Jlink هم بخرین.
                        تازه من پیشنهاد میدم برای بردای LPC و Atmel هم از jlink استفاده کنید. واقعا راحتر و بی دردسر تره.

در ضمن فک کنم دیگه این تاپیک به هدفش رسیده باشه چون پروگرم کردن با Jlink هم بسیار راحت و ساده هست. بازم اگه مشکلی تو این زمینه بود بپرسید.
                        موفق باشید
                        زندگی یعنی امید و حرکت
                        کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
                        سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
                        برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
                        به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

آقا من یه سوال یه کم تخصصی دارم مگه نمیگن برد آموزشی خوب یه 2 صفحه محض رضای خدا آموزش نباید داشته باشه یا من بد متوجه شدم حداقل روی محصول بنویسید پروگرمر را جدا تهیه کنید آدم صد دفعه نره بیاد.من اگر اینقدر وارد بودم که برد آمورشی نمیخریدم،حالا اگر لطف کنید یه کتاب خوب برای stm با keil معرفی کنید :sad:

دیدگاه

سلام
                            از flash loader هم می توانید استفاده کنید. البته با میکرو stm32f103RB من انجام دادم سایر موارد تست نکردم. یه سرچ بزنید طریقش را در فرم دوستان شرح داده اند ...
                            فيلم آموزشي ميکروکنترلر LPC1768
                            فيلم آموزشي تکميلي و پيشرفته ميکروکنترلر LPC1768
                            فيلم آموزش کاربردی زبان سی در میکروکنترلر ARM
                            فیلم آموزش مقدماتی میکروکنترلر LPC1788 به زودی ...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PLASMA
                              دوست عزیز سوالتون مورد داره. منظورتون از چند نوع چیه؟
                              بله بردش رو تو ایران میشه ساخت. چون پکیجش QFPیه و برد دورو یا دولایه جواب میده. همین برد فروشگاه تو ایران ساخته میشه
                              می خوام خودم یکی بسازم نقشه شو چه طور باید بدست بیارم !
                              اول توکل
                              دوم پشتکار
                              سوم مشورت
                              چهارم عمل

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X