اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاثیر دستگاه های کاهش دهنده برق ... اثرگذار یا الکی ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تاثیر دستگاه های کاهش دهنده برق ... اثرگذار یا الکی ؟

سلام .. آیا دستگاه های کاهش مصرف برق mister plugins که تبلیغ میشوند واقعا در کاهش مصرف برق تاثیر دارند؟ اگر پاسخ مثبت است چگونه ؟

http://lordia.org/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D9%85%D8%B5%D8%B1%D9%81-%D8%A8%D8%B1%D9%82-mister-plugins/
    سر بچرخونی مسیر روبرو تو باختی
    از پل تردید با قلبت گذر من با خودت

پاسخ : تاثیر دستگاه های کاهش دهنده برق ... اثرگذار یا الکی ؟

من که چشمم آب نمیخوره. باید مدار داخلیشو دید. شاید فقط کسینوس فی رو کم میکنه

دیدگاه

تنها چیزی که میتونه داشته باشه خازن هست که بار سلفی مدار رو خنثی کنه یا توان اکتیو رو به شبکه برگردون .درکل انرژی چیزی نیست که الکی ساخته بشه و دستگاه هم کارش همین باشه.برق مثلا از کجاش میاره و تو شبکه میزاره و مصرف برق مارو کاهش بده؟ oo: oo:
      دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MKB
        تنها چیزی که میتونه داشته باشه خازن هست که بار سلفی مدار رو خنثی کنه یا توان اکتیو رو به شبکه برگردون .درکل انرژی چیزی نیست که الکی ساخته بشه و دستگاه هم کارش همین باشه.برق مثلا از کجاش میاره و تو شبکه میزاره و مصرف برق مارو کاهش بده؟ oo: oo:
        سلام
        خازن توان راکتیو تولید و سلف توان راکتیو مصرف میکنه.خازن و سلف نه توان اکتیو تولید و نه مصرف میکنند.کنتور های خونگی فقط توان اکتیو رو حساب میکنن و ما هرچه توان راکتیو مصرف کنیم بابتش پول نمی دیم.
        قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

دیدگاه

داخل توضیحات دریوری نوشته
          با کاهش بخشی از مقاومت اهمی و استفاده از خاصیت ابر رسانا ها
          این یعنی طرف دنبال کسایی هست که از برق سردر نمیارند

دیدگاه

کاملا دروغ . متاسفانه از سادگی خیلی ها سواستفاده میکنن. اگه این کارایی داشت خود اداره برق میاورد ازش استفاده میکرد تا این قدر فشار روی سیستم قدرتشون نیاد. خود رسانه های ایران هم این دستگاه ها رو رد میکنن. کجای دنیا دیدید از اینا ستفاده بکنن؟ اگه دیدید اینجا هم بذارید تا ما هم بی نصیب نمونیم .
            میدونید این مثل چی میمونه؟ مثل این میمونه که یه لوله کشی آب داشته باشی و یه نفر پیدا بشه و بگه من یه دستگاهی دارم که اگه میانه راه لوله قرار بدی باعث میشه مقدار آب خروجی دستگاه از مقدار ورودی دستگاه بیشتر یشه مگه همچین چیزی ممکنه!!!!!؟ یعنی با این حساب مثلا 1000لیتر در ساعت وارد دستگاه میشه و تو خروجی 1500 لیتر در ساعت خارج میشه. :mrgreen:.
            فرقش اینه که ما اینجا به جای لوله و آب سیم و الکترون آزاد داریم
            خیلی ساده بگیم شار الکترون ورودی با خروجی برابره.
            قانون دوم ترمودینامیک به بیان الکترونیکی و خودم:
            ساخت دسگاهی که با جذب خود به خودی گرمای محیط باعث افزایش توان الکتریکی ورودی بشود غیر ممکن است
            لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

---
              اگر روزی بفهمی همه چیزایی که از بچگی تا حالا بهت گفتن بی اساس یا دروغه چه حالی میشی؟
              کارمندان نابکار، از دزدان و آشوبگران بیشتر به کشور آسیب ميآ‌رسانند

دیدگاه

اینکه راسته یا دروغشو والا من نمیدونم
                ولی به هیچ وجه کسی برای مصارف خونگی از اینا استفاده نمی کنه زیرا:
                اصول کار اینا فقط و فقط بر اساس مقاومت نزدیک به صفر ابر رساناها هستش و لاغیر یعنی شما فقط مشتی سیم می خرید
                نه چیز دیگه.
                که حتی اجازه افزایش طول سیم با سیم های معمولی رو ندارین چون مفهوم عملکردی این سیستم رو زیر سوال بردین
                حالا خودتون حساب کنید که واسه کاربرای خونگی چطور میشه ازش استفاده کرد :read:
                کل سیم کشی ساختمونتونو بریزین دور و از اینا استفاده کنید؟
                اگه حرفم اشتباهه لطفا تصحیح بفرمایید

دیدگاه

طبق این توضیحات به نظرم میاد فقط توش یه خازن بزرگ کار گذاشته باشن...
                  http://www.pixinf.com/en/eco-product...r-g-saver.html
                  بیایید با Google آشتی کنیم!

دیدگاه

طبق این توضیحات به نظرم میاد فقط توش یه خازن بزرگ کار گذاشته باشن
                    بله حق با شماست
                    اما این با اونی که من گفتم فرق داره.از لحاظ ظاهری هم میشه به این موضوع پی برد.اونی که من گفتم یه چند تا رشته سیم ذخیم و طولانی از یه جعبه خارج میشه و نیاز به نصب داره

دیدگاه

به نظر من هم فقط میتونه بر روی کسینوس فی اثر بزاره

در مورد هزینه ی توان راکتیو هم که دوستمون گفتن بگم که ، توی کنتور های قدیمی (به اصطلاح مکانیکی) این توان محاسبه نمیشد و اداره برق این هزینه رو بر روی قبض همه ی مشترکا تقسیم میکرد
                      ولی توی کنتور های دیجیتالی جدید ، هزینه ی توان راکتیو هر مصرف کننده مشخصه و از خودش گرفته میشه

یه وسیله ی دیگه هم که این روزا تبلیغ میشه ، دستگاه ضد حشره س
                      فک میکنم که این دستگاه با سوار کردن یه موج روی شکل موج برق شهری ، نویز شنیداری برای حشرات ایجاد میکنه
                      و با توجه به اینکه باعث تغییر شکل موج برق شهری میشه ، فکر میکنم که برای دستگاههای خانگی (مخصوصا اوناییکه حساس ترند) مضر باشه

دوستانی که اطلاع دارن لطفا در این مورد هم نظر بدن ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X