اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استفاده از مدار کنترل شارژ باتری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استفاده از مدار کنترل شارژ باتری

سلام به استادان ارجمند من این مدار کنترل شارژ باتری رو خریدم ولی نمی دونم دقیقا چطور ازش استفاده کنم.اینجا نوشته -Bرو مشترک به چهار تا سلول وصل کنید و v1 v2 v3 v4 رو به پایه های مثبت هر سلول ولی خوب باتری های من به صورت پک هست ومثبت هر باطری به منفی باطری بعدی وصله و من اگه بخوام -bرو به منفی باطری وصل کنم ومثبت رو به مثبت باطری وصل کنم که اتصال کوتاه میشه :sad: این مدار رو چطور به باطری ها وصل کنم ؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا کمک کنید که بد جور گرفتارم :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
    اینم لینک خربد
    http://www.roboeq.ir/products/category/174/#/products/detail/0801027/
    و این عکس برای اینکه بهتر متوجه بشی

پاسخ : استفاده از مدار کنترل شارژ باتری

نوشته اصلی توسط mobin00
    سلام به استادان ارجمند من این مدار کنترل شارژ باتری رو خریدم ولی نمی دونم دقیقا چطور ازش استفاده کنم.اینجا نوشته -Bرو مشترک به چهار تا سلول وصل کنید و v1 v2 v3 v4 رو به پایه های مثبت هر سلول ولی خوب باتری های من به صورت پک هست ومثبت هر باطری به منفی باطری بعدی وصله و من اگه بخوام -bرو به منفی باطری وصل کنم ومثبت رو به مثبت باطری وصل کنم که اتصال کوتاه میشه :sad: این مدار رو چطور به باطری ها وصل کنم ؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا کمک کنید که بد جور گرفتارم :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
    اینم لینک خربد
    http://www.roboeq.ir/products/category/174/#/products/detail/0801027/
    و این عکس برای اینکه بهتر متوجه بشی
    خوب به نظر من متاسفانه :sad: از این مدار به هیچ وجه نمیتون جواب بگیرید. این برای چهار سلول مجزا ساخته شده که فقط منفی ها مشترک باشه باتری ها با هم مدارشون اتصال + به - نداشته باشه
    لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

ممنون داداش :redface: خوب شارژری برای باطری لیتیومی کسی سراغ نداره که تا همین حدودا قیمتش باشه؟

دیدگاه

دوستان ایا این مدار باطری رو پس از شارژ قطع میکنه یا نه؟

دیدگاه

دقیقا کاربرد این مدار چیه یعنی یه ولتاژ ورودی میگیره و باتری شارژ میکنه مثلا باتری موبایل. جریان و ولتاژ ورودیش چقدره این مدار
          یکی از دوستام یه مدار شارژر برای باتری درست کرده که با 5 ولت شارژ میکنه اگه پیداشت کردم بهت میگم جواب سوال های منو هم بده

دیدگاه

سلام
            دوستان من می خوام مقدار ولتاژ قطع شارژ و قطع دشارژ رو تغییر بدم ایا می تونم از این ماژول ها استفائه کنم یا باید خودم مدار طراحی کنم ؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X