اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

صدای بوق ممتد از کیس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

صدای بوق ممتد از کیس

سلام
    چند وقتیه کامپیوتر که روشن میکنم بعد از 10-15 دقیقه (تقریبا) شروع میکنه به بوق زدن :angry: الان که دارم اینو مینویسم صدای بوقش کلافم کرده :angry: :angry: :angry:
    مشکل از چی میتونه باشه؟ یه بار کیس و باز کردم گرد گیری کردم ولی فایده نداشت، نه اروری رو مانیتور ظاهر میشه نه در عملکرد کامپیوتر اختلالی پیش میاد فقط این صدا آدم و کلافه میکنه
    The harder I work, the luckier I get

پاسخ : صدای بوق ممتد از کیس

سلام بر شما
    مدل مینبرد شما چیست؟
    با deleteبه صفحه بایوس سیستم برید ، یک بار همه تنظیم را دیفالت کنید (با زدن کلید F5 )و سیستم رو ریستارت کنید
    اگر تونستید تویه قسمت مانیتوریک بایوس نگاه کنید ببینید دمایی مینبرد و سی پی یو چنده ..

(چون ممکنه تا حل شدن مشکل اذیت بشید ، الان در کیس رو باز کنید در گوشه سمت راست پایین مینبرد (اونجایی که یک سری فیش 2 یا 3 پینی به مینبرد وصله )یکشون اسمش speaker ،اون رو دربیارید(بازر کیسه) تا صدایی کیس قطع بشه،فقط هر وقت مطمعا شدید مشکل حل شده اون رو وصل کنید)
    باتشکر.

دیدگاه

خیلی ممنون از پاسختان
      مدل مینبردم گیگابایت هستش، الان سیستم و ری استارت کردم فعلا خوب کار میکنه ولی بعد از یه مدت دوباره :angry:

دیدگاه

ramشما خوب جا نیوفتاده و صدای بوق می دهد

دیدگاه

با سلام منم مثل این دوستمون یه مشکل در رابطه با بوق سیستم داشتم :mrgreen:
          وقتی سیستم رو روشن می کنم تو اولین صفحه که رو مانیتور می آد یه پیغامی مبنی بر خطا بودن دمای cpu میده و به جای یه بوق چند بار بوق می زنه و بعد میره برای لود شدن ویندوز ( معمولا دو تا بوق بعد یه فاصله زمانی معین میزنه و بعد سیستم لود میشه ) حالا باید چی کار کنم :question: وقتی سیستم رو روشن می کنم در رو همسایه فکر می کنن داره کاروان عروسی رد میشه از بس که بوق میزنه :angry:
          خداوند بی نهایت است اما به قدر نیاز تو فرود می آید ، به قدر آرزوی تو گسترده می شود و به قدر ایمان تو کارگشاست.
          [hr]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نارگ راتوس
            خیلی ممنون از پاسختان
            مدل مینبردم گیگابایت هستش، الان سیستم و ری استارت کردم فعلا خوب کار میکنه ولی بعد از یه مدت دوباره :angry:
            سلامی دوباره
            لطفا مدل دقیقا مینبردتون رو بفرمایید (از نرم افزار cpu-z استفاده کنید) یا که روی منوی استارت کلیک کرده و تایپ کنید dxdiag در صفحه باز شده،در کنار گزینه system model اسم مینبردتون نوشته شده ،اون رو یادداشت کنید و اینجا قرار بدید..

اون کارهای که خدمتون عرض کردم رو انجام دادید؟دمایی مینبرد و سی پی یو چنده ؟ (و موقتا اون پین speaker رو دربیارید.)
            دوست من ،اگر جای از صحبت های من رو متوجه نمیشید بگیید تا براتون توضیح بدم :smile:
            با سلام منم مثل این دوستمون یه مشکل در رابطه با بوق سیستم داشتم :mrgreen:
            وقتی سیستم رو روشن می کنم تو اولین صفحه که رو مانیتور می آد یه پیغامی مبنی بر خطا بودن دمای cpu میده و به جای یه بوق چند بار بوق می زنه و بعد میره برای لود شدن ویندوز ( معمولا دو تا بوق بعد یه فاصله زمانی معین میزنه و بعد سیستم لود میشه ) حالا باید چی کار کنم :question: وقتی سیستم رو روشن می کنم در رو همسایه فکر می کنن داره کاروان عروسی رد میشه از بس که بوق میزنه :angry:
            با سلام خدمت شما
            شما هم با زدن کلید delete به صفحه بایوس برید و در قسمت هاردوار مانیتورینگ دمایی سی پی یو رو چک کنید و بفرمایید چنده ؟
            فعلا همین رو انجام بدید .
            انشالله که مشکل شما هم حل میشه
            موفق باشید.

دیدگاه

مشکل قطعا در بایوس هستش یا به هم ریخته یا باید پدیت کنی که کار خودتون نیست. ولی پیشنهاد میدم به تنظیمات کارخانه برگردونین اگر درست نشد که به احتمال 90 درصد درست میشه باید به فکر فرو برید.
              مطمئن هستید که فن با تمام قدرت میچرخد یا نه؟فقط گرد و خاک که نیست شاید فنتون مشکل پیدا کرده
              اگر از رم باشه که اصلا سیستم بالا نمیاد یکسره بوق میزنه
              فن سی پی یو را با دست بکش ببین خوب فیت شده یا نه
              پایه هاش را چک کن
              اگه نشد بپرس تا برات بگم

دیدگاه

خیلی ممنون از دوستان بابت توجهشان
                چطور میتونم تنظیمات بایوس و به حالت اول برگردونم؟ پیداش نمیکنم!؟
                دمای سیستم و cpu:
                current system temperature 39 C
                current CPU temperature 49 C
                current CPU fan speed 5314 RPM
                اینم مشخصات سیستم:

دیدگاه

خیلی ممنون از دوستان بابت توجهشان
                  چطور میتونم تنظیمات بایوس و به حالت اول برگردونم؟ پیداش نمیکنم!؟
                  دمای سیستم و cpu:
                  current system temperature 39 C
                  current CPU temperature 49 C
                  current CPU fan speed 5314 RPM
                  اینم مشخصات سیستم:
                  سلام
                  دوستان که گفتن سیستم رو ری استارت کنید و زمانی که سیستم داره بالا میاد پشت سرهم Delete رو بزنید وارد صفحه بایوس میشید...
                  قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

دیدگاه

سلام اگر نمیتونید وارد بایوس سیستم شوید برای 5 دقیقه باتری روی مادربرد را جدا کنید و دوباره سرجایش قرار دهید با این کار به تنظیمات اولش برمیگرده.

دیدگاه

فکر کنم مشکل و پیدا کردم :wow:
                      پنجره task manager باز کردم دیدم یه برنامه به اسم webproxy.exe داره از 100% CPU استفاده میکنه اون برنامه را end process کردم دیدم صدای فن نصف شد :applause: الان فعلا 5 دقیقس داره خوب کار میکنه امیدوارم دیگه اینجوری نشه
                      پ.ن: اون برنامه webproxy جی هست؟ ویروسه آیا؟

دیدگاه

اگر خودتون نصب نکردیم که ویروسه.
                        ولی احتمالا خودتون نصبش کردین و بعد از ریستارت سیستم دوباره روی کار میاد
                        پس در قسمت اتوران اسمش را پیدا کن و برش دار که اتوماتیک نیاد بالا

دیدگاه

سلام دوست من
                          اگر انتی ویروس روی دستگاه خودتون نصب نکردید،هرچه زوتر یک انتی ویروس قوی و جدید نصب کنید و ویروس یا ویروسها رو حذف کنید.
                          در صورتی که انتی ویروس جدید بر روی دستگاه خودتون نصبه(و جدید ،و بازم این مشکل رو دارید)، بر روی منوی start کلیک کرده و تایپ کنید msconfig ،بعد به سربرگ startupاون برید،یک عکس از این صفحه بگیرید و اینجا قرار بدید ..
                          نگران نباشید انشالله مشکلتون حل میشه
                          باتشکر.

دیدگاه

خیلی ممنون بابت توجهتان
                            آنتی ویروس پدیت شده نصب دارم مشکل از نرم افزار قند شکن بوده :angry: وقتی که نرم افزار و اجرا میکنم اون فایل webproxy اجرا میشه که واسه غیر فعال کردنش بابد خودم end process بکنم

دیدگاه

خیلی ممنون بابت توجهتان
                              آنتی ویروس پدیت شده نصب دارم مشکل از نرم افزار قند شکن بوده :angry: وقتی که نرم افزار و اجرا میکنم اون فایل webproxy اجرا میشه که واسه غیر فعال کردنش بابد خودم end process بکنم
                              سلام خواهش میکنم .
                              سی پی یو شما 4 هسته ی ، قاعدتا هیچ نرم افزاری نمیتونه (البته بجز بعضی بازها و نرم افزار های خاص گرافیکی) این همه از پردازش سی پی یو رو به خودش اختصاص بده .
                              یا نرم افزار شما باگ داره (که کمی بعید) یا خودش ویروس یا بد افزاره(که این احتمالش خیلی بیشتر)
                              من نمی دونم انتی ویروس شما چیه ، اما برای مشخص شدن مشکل سیستمتون،اخرین نسخه انتی ویروس کاسپراسکای رو دانلود و نصب و بعد اپدیت کنید، سپس بطور کامل سیستم رو چک کنید،(این انتی ویروس بسیار بسیار قوی هستش ،حتما اگر چیزی باشه پیدا میکنه)
                              تا مشکلی برای سیستمتون پیش نیومده،دست بکار شید
                              باتشکر.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X