اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

NRF24L01P+USB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

NRF24L01P+USB

درود
    من هیچ چیزی برای کار با این ماژول پیدا نکردم
    یه دیتاشیتی یه چیزی
    آخه ما به امید پشتیبانی eca اینو خریدیم
    هیچ اطلاعاتی ازش نیست :(
    چه شکلی باهاش میشه کار کرد؟

پاسخ : NRF24L01P+USB

دوست عزیز به امید ECA چرا !!!
    درایور و سورس و حتی برنامه نمونه برا کامپیوتر هم داخل فایل مورد نیازش قرار داده شده .... دیگه بیشتر از این امید نبندین خودتون دست به کار بشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
      درایور و سورس و حتی برنامه نمونه برا کامپیوتر هم داخل فایل مورد نیازش قرار داده شده .... دیگه بیشتر از این امید نبندین خودتون دست به کار بشید
      آقای بلورچیان فک کنم بشه مشکل را حل کرد
      درباره اون بردی که گفتم هست
      هفته آینده نتایج یک تست از یه برد را میزام همینجا دوستان ببیند.
      البته واقعا تا دست به کار نشه آدم هیچ کاری پیش نمیره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان

سلام .
        میشه یکم در مورد اون کدهای نمونه توضیح بدید !! آخه به نظر میرسه اون کدها مربوط به میکرو باشه ! ولی این ماژول که به میکرو احتیاجی نداره!!!
        یه دیتاشیتی چیزی که بتونه بهتر این ماژول و معرفی کنه شما سراغ ندارید؟؟؟ :question:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aml

سلام .
          میشه یکم در مورد اون کدهای نمونه توضیح بدید !! آخه به نظر میرسه اون کدها مربوط به میکرو باشه ! ولی این ماژول که به میکرو احتیاجی نداره!!!
          یه دیتاشیتی چیزی که بتونه بهتر این ماژول و معرفی کنه شما سراغ ندارید؟؟؟ :question:
          تا جایی که من میدونم این ماژول با spi راه اندازی میشه پس حتما باید از میکرو استفاده بشه حتی اگه بخوایین رابط بین دو سیستم باشه با چه زبانی کار میکنید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط a.k6868
            تا جایی که من میدونم این ماژول با spi راه اندازی میشه پس حتما باید از میکرو استفاده بشه حتی اگه بخوایین رابط بین دو سیستم باشه با چه زبانی کار میکنید؟
            ببینید ایشون میخوان این ماژول را راه بندازن
            http://eshop.eca.ir/%D8%AE%D8%A7%D9%...D8%B3-24g.html

دیدگاه

من با این ماژول کار نکردم ولی اینجا توضیحاتی در موردش هست، چند نفری هم گویا جواب گرفتن

http://forum.arduino.ir/8/21/427.html
              از سختی نترس! این سختی هاست که جایگاه و مقام انسان را بالا میبرد...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط a.k6868
                ماژولی که من میخوام باش کار کنم به صورت usb هستش و تقریبا مطمئنم که برای کار با اون به میکرو احتیاج نیست. :sad:
                http://eshop.eca.ir/%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87/2736-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%84%D8%B3-usb-nrf24l01p-%D9%81%D8%B1%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%B3-24g.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط shahin2222
                  من با این ماژول کار نکردم ولی اینجا توضیحاتی در موردش هست، چند نفری هم گویا جواب گرفتن

http://forum.arduino.ir/8/21/427.html
                  توضیحاتی که اینجا هست رو قبلا کامل خوندم . اتفاقا کسی اینجا هم جواب نگرفته!!! :sad:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aml
                    توضیحاتی که اینجا هست رو قبلا کامل خوندم . اتفاقا کسی اینجا هم جواب نگرفته!!! :sad:
                    ببینید یه مبدل براش زدم که امروز تونستم چک کنم. ماژولهای nRF سایت را میشه روش گذاشت و توسط USB به کامپیوتر وصل میشه و مثل پورت سریال راحت کار میکنه. مثل اینکه دو طرف پورت سریال Half-Duplex باشه. اگه تهران باشین فک کنم بشه براتون یکی بزنم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamedf_hamedf
                      ببینید یه مبدل براش زدم که امروز تونستم چک کنم. ماژولهای nRF سایت را میشه روش گذاشت و توسط USB به کامپیوتر وصل میشه و مثل پورت سریال راحت کار میکنه. مثل اینکه دو طرف پورت سریال Half-Duplex باشه. اگه تهران باشین فک کنم بشه براتون یکی بزنم.
                      بله تهران هستم . اگر واقعا نتونم این ماژول و راه اندازی کنم یا خودم یه مبدل براش بسازم، حتما مزاحم شما میشم. خیلی ممنون از لطفتون . امیداوار شدم . :applause: :agree:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aml
                        بله تهران هستم . اگر واقعا نتونم این ماژول و راه اندازی کنم یا خودم یه مبدل براش بسازم، حتما مزاحم شما میشم. خیلی ممنون از لطفتون . امیداوار شدم . :applause: :agree:
                        هر زمان نیاز بود در خدمتم.

دیدگاه

@امیرعلی بلورچیان این کدی که قرار داده شده هیچ ارتباطی به ماژول نداره فکر کنم!!!!!!!
                          درایورش هم که تو ویندوز 8 نصب نمیشه!!!!!

من طی بررسی هایی که کردم یه ماژول nrf240u وجود داره که مستقیم به یو اس بی وصل میشه و همه چی تمومو کوچیکه

آقای حامد میشه بدونم چه جوری درست کردید؟ یه میکرو وسط گذاشتید؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alim1369
                            @امیرعلی بلورچیان این کدی که قرار داده شده هیچ ارتباطی به ماژول نداره فکر کنم!!!!!!!
                            درایورش هم که تو ویندوز 8 نصب نمیشه!!!!!

من طی بررسی هایی که کردم یه ماژول nrf240u وجود داره که مستقیم به یو اس بی وصل میشه و همه چی تمومو کوچیکه

آقای حامد میشه بدونم چه جوری درست کردید؟ یه میکرو وسط گذاشتید؟
                            بله با یک میکروی واسط

دیدگاه

خیلی خوب می شد که یه سایت مرجع براش میزاشتین.چون سایتی که خود نرم افزار داره اصلا بالا نمیاد!
                              دوما این کدهای نمونه برای میکرو هستش یعنی که ما فقط درایور شو نصب می کنیم رو لپ تاب بعد میایم این کدهارو می ریزیم رو میکرو مون بعدشم از طریق لپ تاب باهاش ارتباط برقرار می کنیم.خوب مسله اینجاست که این کدهای نمونه حتما باید یه شماتیکی داشه باشن. دوما خود نرم افزاری که هستش توی فایل، کلا چینی زبونش والله منکه چیزی نفهمیدم ازش
                              hi miami

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X