اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

error دادن مودم در پاسخ به دستورات ارسالی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

error دادن مودم در پاسخ به دستورات ارسالی

با سلام
    من یه ماژول راه انداز sim900 از سایت خریدم که تو اون از sim 900a استفاده شده وقتی از طریق هایپر ترمینال به اون at میفرستم ok برمیگردونه یا مثلا ورژن نرم افزاری رو میخوام درست برمیگردونه که سه چهارتا دستور دیکه رو هم درست کار میکنه ولی اکثر دستورات رو وقتی میفرستم ارور میده مثلا
    AT+CSAS
    AT+CMGS
    AT+CMGR
    AT+CMGF
    و AT+GSN که برای نمایش کد شناساییimel دستگاه هست و ...
    الان نمیدونم باید چیکار کنم؟
    اگه پدیتش کنم درست میشه؟ لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ : error دادن مودم در پاسخ به دستورات ارسالی

sim900a باید نرم افزارش تغییر کنه. مثل sim900 جواب نمیده

یه سری به لینک زیر بزن.
    http://www.iran*micro.ir/forum/showthread.php?t=6552
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

اول ممنون از این که جوابمو دادین
      دو تا نکته وجود داره :
      1- من برد راه انداز sim900 رو خریدم که تو سایت زده اپدیت شده و نیازی به اپدیت کردن نداره
      2- وقتی دستور AT+GSV رو میزنم تا firmware رو بیاره هم ارور میده
      یعنی نمیتونم پیدا کنم
      راستی اینو بگم که تونستم با میکو باهاش sms بفرستم پس شبکه رو شناخته ولی نمیدونم چرا هر دستوری تو hyper تایپ میکنم (به جز چند تا) ارور میده ؟

دیدگاه

راستش الان خیلی نمیتونم بررسی کنم دقیقا چه مشکلی پیش اومده. این فایل رو دانلود کن تاپیک مربوط به همین بحثه. من خوندمش کلی چیز دستگیرم شد. امیدوارم مشکل شما رو هم حل کنه:

http://www.4shared.com/office/w3eGX3...00a__-__2.html
        ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X