اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

صاف کردن نمودار دو بعدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

صاف کردن نمودار دو بعدی

آقایون و خانومها... مهندسای برق..کمک!!!

اگر بخوام یک نمودار دو بعدی نویزی رو در matlab صافش کنم از چه دستوری میشه استفاده کرد؟ فرضا یک نمودار نمایی که خیلی نویز روش افتاده رو اگر بخوایم صاف کنیم چیکار باید بکنیم؟...نموداری که نتیجه ی یک آزمایش تجربی باشه...یعنی ما نقاط زیادی از نمودار رو به شکل یک ماتریس داریم.

اگر خواستین توضیح بدین لطفا آرگومان های دستور رو هم یه مقداری معرفی کنین...ممنونم

پاسخ : صاف کردن نمودار دو بعدی

با سلام.فقط شکل صاف شدش رو میخواین یا معادلش رو؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Salman_hajnajari
      آقایون و خانومها... مهندسای برق..کمک!!!

اگر بخوام یک نمودار دو بعدی نویزی رو در matlab صافش کنم از چه دستوری میشه استفاده کرد؟ فرضا یک نمودار نمایی که خیلی نویز روش افتاده رو اگر بخوایم صاف کنیم چیکار باید بکنیم؟...نموداری که نتیجه ی یک آزمایش تجربی باشه...یعنی ما نقاط زیادی از نمودار رو به شکل یک ماتریس داریم.

اگر خواستین توضیح بدین لطفا آرگومان های دستور رو هم یه مقداری معرفی کنین...ممنونم

ببین اگه درست فهمیده باشم یه سیگنالی داری که روش نویز افتاده ، مثلا فکر کن یه ECG که دارای یه سری پیک تصادفی هست ، اگه بتونی این پیک ها رو دیتکت کنی میتونی با حذفشون اثر نویز رو از بین ببری . به این لینک یه نیگا بنداز کارتو راه میندازه
      کد:
      http://www.billauer.co.il/peakdet.html

دیدگاه

سلام

فرض کن فرکانس نویز از فرکانس خود سیگنال بیشتره...چطوری با کد نویسی تو متلب نویز رو فیلتر کنم؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X