اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با برد Beaglebone-black

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با برد Beaglebone-black

با سلام خدمت دوستان
    من بالاخره این برد رو خریدم .روش به صورت بیش فرض Angstrom نصبه. و به راحتی هم بالا میاد.
    http://beagleboard.org/Getting%20Started
    تو این صفحه نحوه اتصال به شبکه با استفاده از usb گفته من درایور هاشو نصب کردم ولی وقتی اون آدرسip رو ۱۹۲.۱۶۸.۷.۲ هیچی نمیاد :angry:
    میخواستم بدونم کسی از دوستان تونسته اینو درست کنه؟؟ :cry2:

پاسخ : مشکل با برد Beaglebone-black

اصلا کامپیوتر برد من رو نمیشناسه
    مال اون دوستانی که این برد رو دارند هم همینجوریه؟؟؟ :cry2:

دیدگاه

یعنی هیچکی تا حالا با این beagle bone کار نکرده؟ :surprised: :sad:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط babak_micro
        یعنی هیچکی تا حالا با این beagle bone کار نکرده؟ :surprised: :sad:
        متاسفانه خیلیا باهاش کار نکردن.
        برای کار کردن با این بردا بیشتر باید به خودت متکی باشی چون تعداد افرادی که این برد رو تهیه میکنن خیلی کمه و اونایی هم که مثل من ندارن این بردو نمیتونن نظری بدن
        موفق باشی
        زندگی یعنی امید و حرکت
        کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
        سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
        برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
        به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : مشکل با برد Beaglebone-black

نوشته اصلی توسط علی ایمانی فر
          متاسفانه خیلیا باهاش کار نکردن.
          برای کار کردن با این بردا بیشتر باید به خودت متکی باشی چون تعداد افرادی که این برد رو تهیه میکنن خیلی کمه و اونایی هم که مثل من ندارن این بردو نمیتونن نظری بدن
          موفق باشی
          درسته که آدم باید به خودش متکی باشه ولی خوب یه جاهایی هست که فک کنم دوستانی که این برد رو ندارند هم بتونن کمک کنن :redface: من رفتم سرچ کردم راجع همین موضوع ولی هیچی در رابطه با نشناختن این برد توسط کامپیوتر پیدا نکردم این برد باید به صورت یه فلش خونده بشه حالا به نظرتون من اگه emmc رو فلش کنم و دوباره روش بریزم درست میشه؟

دیدگاه

درسته که آدم باید به خودش متکی باشه ولی خوب یه جاهایی هست که فک کنم دوستانی که این برد رو ندارند هم بتونن کمک کنن :redface: من رفتم سرچ کردم راجع همین موضوع ولی هیچی در رابطه با نشناختن این برد توسط کامپیوتر پیدا نکردم این برد باید به صورت یه فلش خونده بشه حالا به نظرتون من اگه emmc رو فلش کنم و دوباره روش بریزم درست میشه؟
            متاسفانه هیچ ایده ای ندارم چون هیچ تجربه و حسی نسبت به این مجموعه محصولات ندارم :sad:
            زندگی یعنی امید و حرکت
            کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
            سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
            برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
            به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

با سلام خدمت دوستان
              من بالاخره این برد رو خریدم .روش به صورت بیش فرض Angstrom نصبه. و به راحتی هم بالا میاد.
              http://beagleboard.org/Getting%20Started
              تو این صفحه نحوه اتصال به شبکه با استفاده از usb گفته من درایور هاشو نصب کردم ولی وقتی اون آدرسip رو 192.168.7.2 هیچی نمیاد :angry:
              میخواستم بدونم کسی از دوستان تونسته اینو درست کنه؟؟ :cry2:
              من باهاش کار کردم
              وقتی تغذیه رو وصل میکنی و usb ش رو هم به سیستم وصل میکنی به عنوان یک درایو میشناستش.
              شبکش رو هم وصل کردم و با زدن آی پی که داخل یوزر منوالش گفته همون صفحه ی استارتش رو میاره
              جدای اینها من به مانیتور هم وصلش کردم و با لینوکس و خطر فرمانشم کار کردم.
              سورس و مورس و.... هست در موردش تو اینترنت حتی یه هند بوک هست که برنامه نویسی باهاش رو برای پایتن و جاوا در حد بچه ابتدایی توضیح داده!
              میخواستم پ کنم دیدم حجمش بالاس ولی اسمش اینه Getting Started with BeagleBone یه سرچی بزن حدود 41 مگه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط A-Ice Man
                من باهاش کار کردم
                وقتی تغذیه رو وصل میکنی و usb ش رو هم به سیستم وصل میکنی به عنوان یک درایو میشناستش.
                شبکش رو هم وصل کردم و با زدن آی پی که داخل یوزر منوالش گفته همون صفحه ی استارتش رو میاره
                جدای اینها من به مانیتور هم وصلش کردم و با لینوکس و خطر فرمانشم کار کردم.
                سورس و مورس و.... هست در موردش تو اینترنت حتی یه هند بوک هست که برنامه نویسی باهاش رو برای پایتن و جاوا در حد بچه ابتدایی توضیح داده!
                میخواستم پ کنم دیدم حجمش بالاس ولی اسمش اینه Getting Started with BeagleBone یه سرچی بزن حدود 41 مگه.
                یعنی هم باید جک تغذیه رو وصل کنیم هم usb رو تا کامپیوتر بشناستش؟

دیدگاه

ضرری نداره وصلش کن.
                  -----
                  الان مال خودمو تست کردم دیدم بدون پاور هم کار میکنه.یه زنگ به پشتیبانی سایت بزن ببین چی میگه

دیدگاه

[دانلود] کتاب آموزشی BeagleBone !!

دیدگاه

سلام به همه - یه سوال داشتم آیا شما این بردو تو محیط های صنعتی تست کردین ؟ من میخاستم بخرم نمیدونم این
                      بهتره یا رسبری پای ؟
                      باتشکر
                      Put the fun back into computing. Use Linux

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X