اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل آیفن صوتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل آیفن صوتی

یه آیفن تابا که همه چیزش درسته فقط صدای از گوشی به دم در قطع کامل شده. کجاهارو باید چک کنم؟

پاسخ : مشکل آیفن صوتی

سلام
    تو ایفن تابا A و B وظیفه رفت و برگشت صدا رو بعهده داره گوشی و پنل رو باز کنید ببینید این دو سیم جدا نشده باشن.امکان داره میکروفن و بلند گو خراب شده باشن باید اون دوتا رو هم چک کنید.بلندگو رو تست بیزر بوق بزنه. میکروفن مثل دیود از یه طرف راه یده حدود 400 ازیه طرف نه.

دیدگاه

ممنون، کلی باهاش ور رفتم . برد دم در سالمه. 6 تا واحدم درست کردم. ( 4 طبقه 2 واحدی یعنی 2 شاخه رفته تا طبقه آخر) یه شاخه که درست شد به طور کامل. مشکلشم اینه که سیم B یه جایی اتصالی داره ظاهرا"

شاخه دوم اینکارا رو انجام دادم:

طبقه اول رفتم سیمی که میرفت بالا رو قطع کردم طبقه اول درست شد.
      طبقه دوم رفتم سیمی که میرفت بالا رو قطع کردم طبقه دومم درست شد!
      طبقه سوم سیمی که میرفت بالا رو قطع کردم فرق چندانی نکرد! جالب اینجاس که صداش اومد کارم میکرد ولی فوق العاده ولم صدا کم بود.
      طبقه چهارم صدا انقدر کم بود که فکر کردم قطعه.

با این تفاسیر من باید چیکار کنم؟ :sad:

دیدگاه

سلام خدا قوت
        داخل پنل دو تا پتانسیومتر باید باشه یکی برای ولوم گوشی یک برای پنل اونا رو تغییر بده ببین چی میشه؟قبلا صدای ورودی و خروجی ایفون درست بوده؟(همون طبقاتی که میگی صدا ضعیفه).وقتی سیما وصل بودن باز هم مشکل صدا داشتی که قطعشون کردی؟ببین اون شاخه ایی که درسته چه فرقی با دومی داره مثل همون سیم بندی کن ببین چی میشه؟ترانس چقدر از پنل فاصله داره؟

دیدگاه

ممنون و بابت راهنمایی هم دوباره ممنون دیروز درستش کردم :rolleyes:

رفتم توی تقسیمش تمام سیمارو با رنگ بندیشو جدولشو درست کردم که کدوم سیم A کدوم B و ... هستش . بعد رفتم تمام طبقات رو چک کردم دیدم طبقه آخر سیم A , B جاش عوض شده اونو جابجا کردم درست شد!

الان فقط مشکل اینه که چقدر دست مزد بگیرم :question:

دیدگاه

سلام . برای مواردی ایچنین نمیشه نرخ خاصی مطرح نمود .شماباتوجه ب میزان مشکل وزمانی ک صرف پیدا کردن عیب کردید رامد نظرداشته باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد تقی زمانی
              سلام . برای مواردی ایچنین نمیشه نرخ خاصی مطرح نمود .شماباتوجه ب میزان مشکل وزمانی ک صرف پیدا کردن عیب کردید رامد نظرداشته باشید.
              3 تا نصف روز کار برد. خودم 25 تومن میخام قیمت بدم. نمیدونم مناسبه یا نه :redface:

دیدگاه

سلام .بنظرم زیادک نیست بلکه کمه.کارفنی وتخصصی اجرت خاص خودشو داره.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X