اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در پروگرم کردن برد lpc1768

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در پروگرم کردن برد lpc1768

سلام . من تازه یکی از بردهای 1768 سایت رو خریدم . پروژه هایی که خودم کامپایل می کنم (برای بوت لودر)روی برد اجرا نمیشه حتی دستوراتی رو که توی مثال های برد هست رو عینا کپی می کنم اما وقتی خودم کامپایل می کنم اجرا نمیشه . مراحل کامپایل کردنم ظاهرا درسته چون هم هگز رو میده هم باینری اما جواب نمیده . چرا ؟
    (جی لینک ندارم )
    پیشاپیش ممنون

پاسخ : مشکل در پروگرم کردن برد lpc1768

نوشته اصلی توسط scout
    سلام . من تازه یکی از بردهای 1768 سایت رو خریدم . پروژه هایی که خودم کامپایل می کنم (برای بوت لودر)روی برد اجرا نمیشه حتی دستوراتی رو که توی مثال های برد هست رو عینا کپی می کنم اما وقتی خودم کامپایل می کنم اجرا نمیشه . مراحل کامپایل کردنم ظاهرا درسته چون هم هگز رو میده هم باینری اما جواب نمیده . چرا ؟
    (جی لینک ندارم )
    پیشاپیش ممنون
    برای بوت لودر باید بری توی تنظیمات و آدرس شروع برنامه رو تغییر بدی. چون برنامه بوت لودر ابتدای حافظه هست و از اونجا به بعد باید برنامه اصلیو بزاری.
    قبلا روی این موضوع توی انجمن NXP بحث شده. من خودم جیلینک دارم زیاد به بوت لودر وارد نیستم. ی سرچ کن پیدا میکنی
    حتی فکر کنم توی فروشگاه هم توی صفحه مربوط به LPC1768 ی راهنما برای این کار گذاشته بود
    موفق باشید
    زندگی یعنی امید و حرکت
    کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
    سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
    برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
    به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X