اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشخصات فیزیکی اقلام موجود

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشخصات فیزیکی اقلام موجود

سلام
    با تشکر از جناب بلورچیان برای امکاناتی که فراهم کردن؛پیشنهاد میکنم برای قطعات و مداراتی که روی سایت دارین یه جدول ویژگی های فیزیکی مثل طول و عرض و ارتفاع و وزن هم بزارین،برای تصمیم گیری در خرید مهمه،مانند یکی از سایت های فروشگاه داخلی که این کارو کرده.
    با تشکر
    انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
    فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

پاسخ : مشخصات فیزیکی اقلام موجود

موارد مورد نظر شما 2 بخش دارند
    1- قطعاتی که دارای پارت نامبر هستند.
    این قطعات اکثرا دیتاشیت دارند و اینکه من بیام از دیتاشیت کپی کنم و جدول بسازم و .... کاری بیهوده هست. شما با زدم اسم قطعه در گوگل خیلی اطلاعات دقیقتری بدست میارید.
    اینکه جدول بسازم 7400 چند پایه دارد خداییش کار حرفه ای نیست و به نظر من اون فروشگاهی که فرمودید هم از روی بیکاری انجامش میده :mrgreen:
    2- قطعات دیگری که پارت نامبر ندارند مانند موتورها-قطعات پلاستیکی-LCD ها و ...
    مشکل که وجود داره هیچ وقت امکان نداره ما اینجور قطعات رو از جایی بخریم و بار بعدی هم به همون شکل دستمون برسه ! برای مثال LCD2*16 با 4 کارخونه در تماسیم و هربار از جایی میخریم که موجود باشه و قیمت بهتری بده. ابعاد اینها در حد چند میل باهم فرق داره جریان کشی هم همینطور
    یا مثلا یک سازه فلزی ... سفارش تولید میدیم 1000 تا میسازن اندازه 14 سات و ضخامت 2 میل هست دفعه بعد با همون پول ضخامت 1.5 میل بهمون میده چون گرون شده !
    یا مثلا چرخ خرید میکنیم دفته بعد میبینم رنگ و اندازه رو تغییر داده چرا ؟ تو چین اون مدل بیشتر خواهان داشته اینام به جای قطر 5 قطر 4.8 زدن !
    باطی های خشک که دیگه بدتر ... اینارو از همکارای ایران میخریم مارک X رو میفرستند طول 10 سانت عرض 5 سانت سری بعد میگم از همون بده میگه دیگه تولید نمیشه نمیاریم مارک Y میدیم طول 7 سانت عرض 6 سانت !

واقعا یا باید ما کار و زندگیمون رو ول کنیم بشینیم سایز بندی کنیم .... یا سایزی که یک بار مینویسیم ثابت میمونه و سری های بعد دقیق نیست و فرق خواهد کرد .... یا دوستان یکم شرایط رو درک کنید و اگر رو تعداد خرید میکنید با پشتیبانی از ابعاد و ... مطمئن بشید.

من حق رو به شما میدم کامل و این جزو باید های کار ماست که اطلاعات دقیق بدیم ولی بعضا واقعا شدنی نیست. بای نمونه من GLCD قرمزی که آوردم و خیلیم فروش میره هرجارو گشتم دیتاشیتی براش نیست و همون اطلاعات خلاصه رو هم با بدبختی پیدا کردم .
    شرایط بازار ما اجازه نمیده با صرف هزینه اضافه از تولید کندگان معتبر و دارای دیتاشیت خرید کنم و باید هربار دنبال قیمت کمتر و کارخونه های متفرقه باشیم.

این توضیحات جواب شما نبود بلکه توضیح شرایط موجود بود.
    موفق باشید

دیدگاه

حرف شما کاملا درسته،ما در جزئیات کار شما نیستیم
      موفق باشید
      انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
      فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

سلام.

در مورد هدر برد های تولیدی شرکت اگر یک کتابخانه برای همش وجود داشت خیلی خوب بود. که اگر می خواستیم ازشون توی PCB استفاده کنیم راحت باشه.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X