اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دوستان محترم .
    دوستان بنده ابتدا از هنرستان الکترونیک خوندم و دیپلم گرفتم بعد هم کاردانی الکترونیک که در پایان این ترم (امتحانات تیر ماه است ) موفق به اخذ مدرک کاردانی الکترونیک میشم .
    علاقه بنده روی مخابرات است . اما به چند دلیل شک به دلم راه یافته . دوستان و عزیزانی که فعلایت های کاری دارند و شغل مرتبط به رشته تحصیلیشون خواهشمندم راهنمایی کنید.
    در موردبازار کار اوضاع کدوم شاخه مناسبتره ؟ مخصوصا در خصوص شغل دولتی ؟
    دوستان نظرتون راجع به رشته مخابرات میخواستم ؟ کسانی که در این رشته تحصیل دارند (مقطع کاردانی به کارشناسی ) نظرتون چیه ؟ در ضمن چه دانشگاه هایی رو مناسب میبینید ؟ خودتون کجا تحصیل میکنید ؟
    تفاوت زیر شاخه های مخابرات چیه (سوییچ - انتقال )
    و آیا دانشگاه علمی کاربردی مدرکش معتبره ؟ دانشگاه غیر انتفاعی صفاهان اصفهان چطوره ؟
    دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید .
    با تشکر بابت پاسخ ها و راهنمایی هایی که میکنید ... :redface:
    طراحی برد و شماتیک و برنامه نویسی پروژه شما با هزینه اندک پذیرفته میشود ...برای سفارش پیغام خصوصی بدید ...

پاسخ : کمک در انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی

دوستان من کرمانشاه هستم یک دانشگاه درست و حسابی ملی ... ازاد و ... معرفی کنید با مدرک معتبر ...
    طراحی برد و شماتیک و برنامه نویسی پروژه شما با هزینه اندک پذیرفته میشود ...برای سفارش پیغام خصوصی بدید ...

دیدگاه

سلام
      این همه گفتی اما نگفتی درست چطوره؟مخصوصا تو دروس ریاضی
      مخابرات رو واقعا دوست داری یا به خاطر اسمش میگی؟
      کار دولتی هم چی بگم!اگه بند پ داشتی رشته جلبک شناسی هم داشته باشی میبرت سرکار درغیر اینصورت کفش اهنی و.....
      [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

سلام ... در کل درسم بد نیست و میدونم میتونم ....
        مخابراتو واقعا دوست دارم و با اینکه میدونم سخته و اخرشم بیکاری ولی دوست دارم بخونم ///
        فقط دوستان کسی اطلاع داره دانشگاه های غیر انتفاعی مدرکشون چطوره ؟ آیا معتبره ؟ وزارت علوم مهر میکنه ؟
        دوستان مخابراتی کجایید ؟؟ در مورد دانشگاه ها یکی که این رشته بوده یکجا خوبو معرفی کنه ...

دیدگاه

تو دفترچه کاردانی به کارشناسی دانشگاه دولتی
          یکی دوتا بود که کاردانی به کارشناسی مخابرات داشت.الان یادم نیست اما مکانش خراسان واونطرفا بود حالا جنوبی شمالی رضویشو نمیدونم
          کلا هم یکی دوتا بود
          اما برا غیر انتفاعی همشون این همن.مدرکشون برا وزارت علومه اما توبازار کسی قبولش نمیکنه :rolleyes:
          [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

من الان امتحان مخابرات داشتم.از جلسه امتحانی میام.خیلیییییییی بد بود امتحانش :cry2: :cry2:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X