اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کابل otg همراه تغذیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کابل otg همراه تغذیه

سلام
    همونطور که میدونید جهت اتصال مموری های فلش به تلفن های هوشمند و تبلت ها از کابل otg استفاده میشود . این کابل از تغذیه دستگاه استفاده کرده و ولتاژ مورد نیاز را به فلش میرساند. در این بین گوشی یا تبلت هایی هستند که در محل اتصال usb تغذیه کافی رو فراهم نمیکنند.
    در این تاپیک به دنبال اضافه کردن مدار تغذیه واسط بین دو مورد یاد شده هستیم. مدار تقریبا مانند یک هاب usb یک به یک عمل میکند که البته باید در سایز کوچک قابل نصب بر روی کابل otg باشد. دوستان روشهای مورد نظر خود را در این تاپیک مطرح کنند.
    آرمانخواهي انسان مستلزم صبر بر رنجهاست.

پاسخ : کابل otg همراه تغذیه

سلام
    شما موقعی که شارژ به تبلت یا گوشی وصله.باز مشکل دارید یا خیر؟
    [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ah rad
      سلام
      شما موقعی که شارژ به تبلت یا گوشی وصله.باز مشکل دارید یا خیر؟
      در بسیاری از مدل ها همون پورت مینی یو اس بی که به کابل otg وصل میشه به منظور شارز هم استفاده میشه و همزمان نمیشه از این دو استفاده کرد.
      -----------------------------
      نوشته اصلی توسط mahdid
      ...مدار تقریبا مانند یک هاب usb یک به یک عمل میکند که البته باید در سایز کوچک قابل نصب بر روی کابل otg باشد....
      اگه مدار بخواد روی کابل نصب بشه و قابل حمل باشه که برای تامین ولتاز باید باتری داشته باشه و سایزش کوچک در نمیاد.
      قبل از دويدن بايد راه رفتن ياد گرفت.

دیدگاه

میتونیم از یک باطری سکه ای استفاده کنیم و و بالطبع قطعات smd و یک برد دو رو که جمع همچین مداری کوچکتر از مکعب دو در دو درمیاد.
        قضیه اینجا مدلها و نقشه های مداری هست که میشه استفاده کرد .البته به نظر میرسه یک آی سی بافر سرعت بالا مهمترین عنصر مدار باشه.
        آرمانخواهي انسان مستلزم صبر بر رنجهاست.

دیدگاه

سلام دوستان
          من پیگیر این کابل OTG هستم.
          مدتی هم هست که ارسال و پیشنهادی داده نشده، البته میدونم با ورود گوشی های هوشمند که این امکان رو پشتیبانی میآ‌کنن دیگه نیازی به این وسیله نیست ولی چون گوشی خودم این امکان رو نداره پیگیر هستم که درستش کنم،
          ممنون میشم اگه کسی طرح یا پیشنهادی داره،

چیزی که خودم به ذهنم رسیده اینه که در جواب دوستی که فرمودن از مدار و باتری سکه ای استفاده بشه ، من پیشنهاد میدم که از باتری قابل شارژ استفاده کنیم که بتونیم از این وسیله به جای پاور بانک یا وسیله ای برای شارژ گوشی استفاده بشه. اگه یه ال ای دی هم اضافه بشه به جای چراغ قوه هم میشه استفاده کرد.

دیدگاه

سلام
            به نظر شما این مدار جواب میده؟
            البته اگر تغذیه مشکل داشته باشه

دیدگاه

کسی هست پیشنهاد یا تاییدی برای این مدار که دوستمون آرایه کرده داشته باشن . ممنون میشم از دوستان اهل فن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط kevin137
                کسی هست پیشنهاد یا تاییدی برای این مدار که دوستمون آرایه کرده داشته باشن . ممنون میشم از دوستان اهل فن
                سلام
                فکر نمیکنم با اضافه کردن باطری این مورد فعال بشه ..........چون اکثر تبلت ها قابلیت اتصال به کیبرد رو دارند ...........
                با اینکه کیبرد کار میکنه اما کابل otg جواب نمیده.......
                کیبرد هم نیاز به تغذیه داره ........پس مشکل تغذیه وجود نداره ..........

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : کابل otg همراه تغذیه

نوشته اصلی توسط Ghasede del
                  سلام
                  فکر نمیکنم با اضافه کردن باطری این مورد فعال بشه ..........چون اکثر تبلت ها قابلیت اتصال به کیبرد رو دارند ...........
                  با اینکه کیبرد کار میکنه اما کابل otg جواب نمیده.......
                  کیبرد هم نیاز به تغذیه داره ........پس مشکل تغذیه وجود نداره ..........

ممنونم نمیدونستم. پس چه طور میشه این مشکل رو حل کرد؟! به لحاظ تئوری باید یه تغذیه برای فلش باشه ، که البته ولتاژ و توان مشخصی به فلش بده
                  ولتاژ و آمپرش رو هم نمیآ‌دونم :sad:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X