ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: usb2serial

2012/10/11
    21
    1

usb2serial

سلام خدمت همه مهندسین
    اقا من یه مدار usb2 serial با ای سی ft232bl ساختم بر اساس دیتا شیتش اما اصلا وقتی به کامپیوتر وصل میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. علت چی میتونه باشه؟؟ قلق خاصی داره؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    2011/04/24
    209
    5

پاسخ : usb2serial

نقل قول نوشته اصلی توسط special_idea
    سلام خدمت همه مهندسين
    اقا من يه مدار usb2 serial با اي سي ft232bl ساختم بر اساس ديتا شيتش اما اصلا وقتي به کامپيوتر وصل ميکنم هيچ اتفاقي نمي افته. علت چي ميتونه باشه؟؟ قلق خاصي داره؟ ممنون ميشم اگه راهنمايي کنيد.
    اولين سوال اينکه چطور نظر بديم؟؟؟؟ عکسي از شماتيک ميزاشتي. دوم اينکه از FT232RL استفاده ميکردي. فوق العاده بهتره. سوم اينکه اگه براي توليد نميخواستي چرا از ماژولهاي آمادش استفاده نکردي.
    2007/10/14
    تهران
    1,335
    41

ماژول های آماده درایور دارن که لازمه ورژن مخصوص ویندوزت رو نصب کنی تا بشناسه و بتونی کار کنی ولی اگه کلاً هیچ واکنشی نشون نمیده ممکنه مشکل اساسی تر باشه.
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"
    2013/08/30
    1,000
    8

از مبدل یو اس بی به سریال استفاده می کردی راحت تر بودی

درایورشو دادی ای سی نیاز به درایور داره
    2012/10/11
    21
    1

ببینید دوستان این مدار کپی شده پس از لحاظ مداری مشکلی نداره. من توی دیتا شیت FT232BL توی قسمت رفع اشکال نگاه کردم یه چیزایی در مورد VID و PID و ارتباط بین FT232 و EEPROM نوشته بود که راستش من خیلی نفهمیدم چیه. ممکنه EEPROM یه اطلاعات اولیه ای باشه که ای سی با اون راه اندازی میشه؟؟؟؟
    2012/10/11
    21
    1

ببینید دوستان این مدار کپی شده پس از لحاظ مداری مشکلی نداره. من توی دیتا شیت FT232BL توی قسمت رفع اشکال نگاه کردم یه چیزایی در مورد VID و PID و ارتباط بین FT232 و EEPROM نوشته بود که راستش من خیلی نفهمیدم چیه. ممکنه EEPROM یه اطلاعات اولیه ای باشه که ای سی با اون راه اندازی میشه؟؟؟؟
    2011/04/24
    209
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط special_idea
    ببينيد دوستان اين مدار کپي شده پس از لحاظ مداري مشکلي نداره. من توي ديتا شيت FT232BL توي قسمت رفع اشکال نگاه کردم يه چيزايي در مورد VID و PID و ارتباط بين FT232 و EEPROM نوشته بود که راستش من خيلي نفهميدم چيه. ممکنه EEPROM يه اطلاعات اوليه اي باشه که اي سي با اون راه اندازي ميشه؟؟؟؟
    سلام. eeprom را درست وصل کردين؟ معمولا اگه eeprom خالي هم باشه مياد بالا. اما خودش يه برنامه هم داره که eeprom را ميشه باهاش پروگرم کرد. من قبلا براي FT232BM مدار زده بودم. يکم گير داشت اما نه اينطور که کلا کار نکنه. مدارتون را نذاشتين که بشه نظر داد
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)