اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلود نرم افزار ریست waste ink pad و cartride ink charge پرینتر های اپسون Epson

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانلود نرم افزار ریست waste ink pad و cartride ink charge پرینتر های اپسون Epson

سلام
    بعضی سایت ها رو دیدم که این نرم افزار های رو واسه هر مدل به قیمت چند ده هزار تومان میفروشن! :cry2: :cry2: :cry2: :angry: :angry: :angry:
    در صورتی که میتونید این نرم افزار ها رو رایگان در اینترنت پیدا کنید
    در ضمن دقت کنید که از اول واسه پرینتر سطل اشغال درست کنید یا absorbing pad اش رو به موقع تعویض کنید یا بشورید و داخلش رو از جوهر خالی کنید که جوهر سر ریز نکنه و برد پرینتر اتصالی نکنه
    هر مدلی که مد نظرتون بود رو بگید براتون بزارم
    فعلا برای شروع مدلی که بیشتر استفاده میشه در ایران یعنی مدل p50 یا همون t50 رو میزارم براتون
    http://www.mediafire.com/download/aings94gbv2j3vp/Epson_T50_-_T60_-_P50.exe

با سپاس
    کلید واژه: epson اپسون ریست پرینتر نرم افزار ریست canon ارور hp کنون اچ پی حوهر افشان کاتریج شارژ

پاسخ : دانلود نرم افزار ریست waste ink pad و cartride ink charge پرینتر های اپسون Epson

سلام برای کانن هم همچین چیزی هست ؟
    من دیدم سخت افزاری اونارو ریست میکنن
    من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

پاسخ : دانلود نرم افزار ریست waste ink pad و cartride ink charge پرینتر ه&#

ریست کاتریج با ریست پرینتر فرق داره
      بعضی کاتریج ها چه لیزری و چه جوهرافشان باید بعد از مدتی یا بعد از شارژ ریست یا تعویض بشه چیپ هاشون
      بعضی پرینتر ها هم بعد از مدتی یا بعد از شارژ کاتریج باید ریست بشن که این ریست شدن با توجه به نوع و مدل پرینتر انواع متفاوتی داره مثلا ریست جوهر یا ریست سطل اشغال یا ...
      واسه ریست پرینتر های کنون هم نرم افزارش هست ولی پیدا کردنش توی نت سخته چون استفادش نسبت به اپسون کمتره ، چون پرینتر های کنون کمتر به اون مرحله میرسن که نیاز باشه سطل اشغال رو ریست کرد به دو دلیل
      1- هد های ترمال کمتر به پرایمینگ نیاز دارن و جوهر کمتری هدر میره ...
      2- هد های ترمال عمر کمتری دارن و در بسیاری از موارد پرینتر به اون مرحله نمیرسه که کاتر ink pad ها فول بشه ...
      و تازه اگر به اون مرحله برسه اکثر مدل هاش دکمه کنسل رو نگه دارید یا بزنید پیغام میره و شما رو مجبور به رعایت و عوض کردن ink pad ها یا مراجعه به نمایندگی نمیکنه و با مسئولیت خودتون میتونید ادامه بدید ...

این نرم افزار ها اصولا نرم افزار های سرویس هستند که توسط شرکت سازنده ساخته میشه و فقط هم به سرویس سنتر های اون شرکت داده میشه ولی خوب مثل هزار مورد دیگه این ها هم توسط کارکنان شرکت ها به اینترنت راه پیدا میکنه و در واقع درز میکنه ...
      در پرینتر های کنون و اچ پی هشدار پر شدن ink pad ها رو جدی تر بگیرید چون قابلیت تعبیه سطل اشغال ندارند و جوهر ها هم پایه اب هستند و سر ریز کردن جوهر در پرینتر و رسیدنش به مدارات = اتصالی و بیرون ریختنش از پرینتر = ...!

با سپاس

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X