اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گیربکس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

گیربکس

سلام احتیاج به یک گیربکس دارم که دور یک ارمیچر معمولی اسباب بازی را 10حدود برابر کاهش بده
    میخواهم ارمیچر را به گیربکس وصل کنم تا کنترل حرکت میسر شود
    ایا گیربکس جدا تو بازار هست؟اگه هست اسمش چیست؟
    با تشکر

پاسخ : گیربکس

با سلام میتونید از گیربکس چشم سی دی استفاده کنید، خودش موتور و گیربکس مناسب داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghenaati_amir
      سلام احتیاج به یک گیربکس دارم که دور یک ارمیچر معمولی اسباب بازی را 10حدود برابر کاهش بده
      میخواهم ارمیچر را به گیربکس وصل کنم تا کنترل حرکت میسر شود
      ایا گیربکس جدا تو بازار هست؟اگه هست اسمش چیست؟
      با تشکر
      سلام. 10 برابر دقیق را نمیدونم
      ولی گیربکس هایی که توی همین فروشگاه وجود داره ( که یک ربات مسیریاب هم باهش توی فروشگاه هست) با همین آرمیچر های معمولی کار می کنند می تونید استفاده کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sadeghmojtabaei
        سلام. 10 برابر دقیق را نمیدونم
        ولی گیربکس هایی که توی همین فروشگاه وجود داره ( که یک ربات مسیریاب هم باهش توی فروشگاه هست) با همین آرمیچر های معمولی کار می کنند می تونید استفاده کنید
        لطفا نام گیربکس رو بگین تو فروشگاه جستجو کنم در ضمن تا حالا از این فروشگاه خرید نداشتم ایا فروشگاه درسته یعنی بدون مشکل کار میکنه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghenaati_amir
          لطفا نام گیربکس رو بگین تو فروشگاه جستجو کنم در ضمن تا حالا از این فروشگاه خرید نداشتم ایا فروشگاه درسته یعنی بدون مشکل کار میکنه؟
          این لینکش

http://eshop.eca.ir/%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%AF%D9%8A%D8%B1%D8%A8%D9%83%D8%B3/1120-%D9%85%D9%88%D8%AA%D9%88%D8%B1-%DA%AF%DB%8C%D8%B1%D8%A8%DA%A9%D8%B3-%D9%88-%DA%86%D8%B1%D8%AE-%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8%B5-%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%AA.html

بنده هر محصولی را که می خواستم از نمایندگی خرید کردم و مستقیما از فروشگاه نخریدم اما دوستان خریده بودن مشکلی نیست.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X