اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار آمپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار آمپلی فایر

سلام به همه دوستان

من یه ترانس ضبط پاناسونیک دارم که چندتا ولتاژ مختلف میده ، که بیشترینش در حالت DC 79 ولت هست و حدود 10 آمپر و همچنین 40 ولت هم داره.
    میخواستم اگه میشه لطف کنین یه مدار آمپ گسسته حداقل 100 وات بدین که با این ولتاژ راه بیفته و کیفیت خوبی داشته باشه برای موزیک
    و البته مدارش ولتاژ رو بصورت دوبل نخواد! چون اکثر مدارها رو که دیدم ولتاژ دوبل میخواستن.

پاسخ : درخواست مدار آمپلی فایر

نوشته اصلی توسط zohrabi66
    سلام به همه دوستان

من یه ترانس ضبط پاناسونیک دارم که چندتا ولتاژ مختلف میده ، که بیشترینش در حالت DC 79 ولت هست و حدود 10 آمپر و همچنین 40 ولت هم داره.
    میخواستم اگه میشه لطف کنین یه مدار آمپ گسسته حداقل 100 وات بدین که با این ولتاژ راه بیفته و کیفیت خوبی داشته باشه برای موزیک
    و البته مدارش ولتاژ رو بصورت دوبل نخواد! چون اکثر مدارها رو که دیدم ولتاژ دوبل میخواستن.

میتونی به صورت نیم موج ببندی و ولتاژ دوبل بگیری
    زکات علم نشر آن است
    بیشتر با من اشنا بشین :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
    ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

همه آمپهای انجمن و در کل اونایی که توان بالایی دارن ولتاژ متقارن میخوان اما شما همونطور که بهنام جان گفت میتونید با دو تا دیود معمولی ولتاژ دوبل داشته باشین فقط باید در هر ریل منفی و مثبت از حداقل 2000 هزار میکروفاراد خازن استفاده کنید تا در نیم سیکل هایی که خازن شارژ نمیشه و آمپلی فایر در حال خالی کردن خازنه، افت ولتاژ کمتری ایجاد بشه.
      ولتاژ های AC ترانستون چقدره?
      دعاي خير از هر چيزي بهتر است...

دیدگاه

از اونجا که ولتاژ79 ولت(80 ولت) و 40 ولت دارین= ولتاژ متقارن
        برای آمپ هایی که تغذیه ی دوبل ندارن نیاز به خازن خروجیه که اگه خازن بی کیفیت باشه و ظرفیت کافی نداشته باشه مطمئنا صدای خوبی تو بیس ندارین
        پس بهتره آمپی رو بسازین که تغذیه دوبل داره.
        در ضمن اکثر ضبطای پاناسونیک از آیسی های سری RSN یا STK استفاده میکنن که نیاز به ولتاژ دوبل دارن:پس ترانس شما به احتمال 95درصد دوبله
        به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
        الکترونیک قدرت
        الکترونیک آنالوگ
        طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
        ---------------------BMCELEC@-------------------
        ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
        ---------------www.bmc-elec.com--------------
        ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoseyni imeni
          از اونجا که ولتاژ79 ولت(80 ولت) و 40 ولت دارین= ولتاژ متقارن
          برای آمپ هایی که تغذیه ی دوبل ندارن نیاز به خازن خروجیه که اگه خازن بی کیفیت باشه و ظرفیت کافی نداشته باشه مطمئنا صدای خوبی تو بیس ندارین
          پس بهتره آمپی رو بسازین که تغذیه دوبل داره.
          در ضمن اکثر ضبطای پاناسونیک از آیسی های سری RSN یا STK استفاده میکنن که نیاز به ولتاژ دوبل دارن:پس ترانس شما به احتمال 95درصد دوبله
          خوب برادر من ایشون درست میگن دیگه شما ولتاژ دوبل رو داری دیگه خوب
          زکات علم نشر آن است
          بیشتر با من اشنا بشین :
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=1721.375
          ساخت منبع تغذیه ازمایشگاهی :
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=110170.0

دیدگاه

سلام دوستان.
            من هم چنین ترانسی دارم از تو دستگاه 3 دیسک cd در اوردم که روی دستگاهش نوشته بود توکیو ژاپن.
            ترانسش خیلی بزرگه. خروجیش 9 تا سیم داره.
            یک دوبل 30 ولت 2 امپر داره.یک دوبل 15 ولت 1 امپر داره.
            این امپر ها رو حداقل اش رو گفتم شاید بیشتر هم بده ولی من نمیدونم.
            ضخامت سیم پیچ دوبل 30 ولت 0.9 میلیمتره و ضخامت سیم پیچ 15ولت هم نصف 30 ولت هست.
            دو تا دوبل ها رو به هم وصل میکنم دوبل 90 ولت میده.
            میخواستم بدونم چون امپر دوتا دوبل ها متفاوته میشه به امپلی زد یا نه ؟؟؟
            ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X