اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

معنی این پیغام در پروتئوس چیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

معنی این پیغام در پروتئوس چیه

با سلام خدمت دوستان
    من برای پروژم باید یک مدار طراحی کنم ولی در موقع شبیه سازی پروتئوس خطا میده . :angry:
    فایل به همراه برنامه میکرو براتون میفرستم اگر ممکنه کمک کنید :sad:
    فقط قبلش یکی بگه چطوری باید فایلم رو اد کنم ؟؟!!!!

پاسخ : معنی این پیغام در پروتئوس چیه

سلام دوست عزیز
    شما جهت اینکه برنامه رو به میکرو در شبیه ساز پرتوس انتقال بدی ایتدا روی میکرو دوبار کلیک کن یک صفحه باز میشه از قسمت PROGRAM FILE فایل هگز "دقت کن فایل هگز یا OBJ" رو انتخاب کن و OK بزن
    بهتره از فایل هگز استفاده کنی.
    برنامه و شماتیک بگذاری بهتر میشه تشخیص داد مشکل شما چی هست
    یا حداقل اروری که میده بگذار

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد مومنی تزنگی
      سلام دوست عزیز
      شما جهت اینکه برنامه رو به میکرو در شبیه ساز پرتوس انتقال بدی ایتدا روی میکرو دوبار کلیک کن یک صفحه باز میشه از قسمت PROGRAM FILE فایل هگز "دقت کن فایل هگز یا OBJ" رو انتخاب کن و OK بزن
      بهتره از فایل هگز استفاده کنی.
      برنامه و شماتیک بگذاری بهتر میشه تشخیص داد مشکل شما چی هست
      یا حداقل اروری که میده بگذار
      منظورم این بود که چطوری فایل رو پلود کنم تا شما بتونید اجرا کنید!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط General Tao
        منظورم این بود که چطوری فایل رو پلود کنم تا شما بتونید اجرا کنید!!
        یک پلود سنتر گیر بیار فایل هات رو اونجا پلود کن. لینکش رو اینجا بذار :smile:
        ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط AliRezaDAVE
          یک پلود سنتر گیر بیار فایل هات رو اونجا پلود کن. لینکش رو اینجا بذار :smile:
          مرسی
          http://uplod.ir/hzadiqx28yr1/s5.rar.htm

دیدگاه

دوستان ، کسی نفهمید مشکل از کجاست ؟؟ :sad:
            تازه من باید توی این مدار از فرکانس 50KHz استفاده کنم که عملاً غیر ممکن میشه :angry:

دیدگاه

با پروتئوس بازش کردم هیچ پیغام خطایی نداد.استارت رو زدم. پروسس رو انجام داد و کلی 61 رو صفحه نشون داد. اگر میتونی یک عکس از پیغام خطایی که میده بذار تا ببینم چی میده. :smile:
              ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

با پروتئوس بازش کردم هیچ پیغام خطایی نداد.استارت رو زدم. پروسس رو انجام داد و کلی 61 رو صفحه نشون داد. اگر میتونی یک عکس از پیغام خطایی که میده بذار تا ببینم چی میده. :smile:
                توی مستطیل سبز رنگ (phantom) چندتا نوشته هست به نام current1 تا current4 که باید اونها رو به شکل دلخواه به گره های اون مدار یا هر جای دیگه فانتوم وصل کنم وقتی این کارو میکنم خطا میده
                در ضمن فرکانسی که در قسمت current driver ( مستطیل قرمز) به ورودی AD620 میدم باید 50Khz باشه که اگر اون رو هم تغییر بدید باز هم خطا میده

دیدگاه

[
                  اینم عکس از پیغام خطا
                  http://uplod.ir/wod1fnw0ov6p/New_Picture.bmp.htm

دیدگاه

ورژن پروتئوسی که استفاده میکنی چیه؟؟؟
                    من هم هروقت میخوام تعداد زیادی پ امپ رو شبیه سازی کنم این خطا رو میده اما برای فایلی که برام فرستادی این خطا رو نداد.
                    اما برای درست کردنش باید بری تب System و پایینش دو جا داره یکی set animat و یکی هم set simu باید بری با پارامترهاش ور بری تا دیگه خطا نده.
                    البته آخرش خودم هم نفهمیدم چرا دقیقا این خطا رو میده اما بچه های دیگه باید بدونن. :smile:
                    سری به این تاپیک بزن
                    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=46407.msg407281#msg407281

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X