اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارسال تصویر با rfm12

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارسال تصویر با rfm12

با سلام
    ازدوستان کسی اطلاع داره با این ماجول rfm12 میشه تصویر را در حد برد مجاز انتقال داد مثلا تصویر دوربین وب کم یا دوربین مدار بسته ؟

پاسخ : ارسال تصویر با rfm12

سلام
    سیگنال خروجی دوربین اگه دیجیتالی باشه شاید بشه یه کاری کرد
    ماژول های RFM دیتا دیجیتال می پذیرند.

دیدگاه

با سلام
      با تشکر از سوال دوستمون جناب ha2000 جدا این دوربین روی روباتهای امداد گر تصویر شان را با چه چیزی سند میکنن ؟ از ویدئو سندر اینکارو بکنن اونوقت باید از کارت tv جهت دریافت تصاویر استفاده کنند ؟!
      آنكه در تنهاترين تنهاييم تنهاي تنهايم گذاشت كاش تنها كسش در تنها ترين تنهايش تنهاي تنهايش نهد!

دیدگاه

سلام دوست عزیز اصلا همچین چیزی امکان نداره

بیت ریت این ماژول ها خیلی کم هست علاوه بر این ورودی این ماژول spi هست که یه پروتکل برای انتقال دیتا هست.

در مورد ربات های امداد گر دیتا و تصویر به وسیله wireless lan و access point فرستاده میشه.
        majid_valentin بی پرواست.جسورانه می پرسد.رودروایسی ندارد.هر چه دلش خواست می گوید!!
        اهل مراعات نیست.
        معنی ساخت و پاخت را نمیداند.
        بزرگ و کوچک را نمیشناسد ..
        بی باکی را یواشکی آموخته. در تاریکی می نشیند و روشنایی را می پاید.
        پر انرژی و با نشاط است واز سانسور و فیلترینگ غمین است نیش دارند اما آزار ندارد!!!!

دیدگاه

سلام.
          من باید تصویر وب کم را به صورت بیسیم ارسال کنم.از چه ماجولی استفاده کنم.
          آیا HM-TRمیتونه این کار رو انجام بده؟
          متشکرم.

دیدگاه

hm-tr که ماکزیمم باود ریتش از Rfm-12 هم کمتره ضمن اینکه half duplex هست . اصلا نمیشه باهاش real time تصویر فرستاد .
            بهترین کار استفاده از وایرلس لن . در غیر اینصورت ماژول های آنالوگ (rfphone.com(
            That`s It ...I`m out of here

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ErfanEA
              hm-tr که ماکزیمم باود ریتش از Rfm-12 هم کمتره ضمن اینکه half duplex هست . اصلا نمیشه باهاش real time تصویر فرستاد .
              بهترین کار استفاده از وایرلس لن . در غیر اینصورت ماژول های آنالوگ (rfphone.com(
              از توجهتون ممنونم.اگر میشه کمی درباره wireless lan توضیح بدید.

دیدگاه

دوست عزیز بهتره کمی بیشتر راجع به کار مورد نظرتون توضیح بدین ...
                اینجوری سریعتر میتونید سیستم مورد نظرتون رو پیدا کنید .
                فاصله چند متر باشه ؟ ارتباط دو طرفه باشه یا یک طرفه ؟
                ریزولیشن و فریم ریت مورد نظرتون چقدره ؟ این تصویر قراره پردازش بشه توسط کامپیوتر ؟
                حداکثر حجم سیستم فرستنده و گیرنده چقدر باشه ؟ و ....

دیدگاه

من باید تصویری را که از فضای خیابان توسط ربات دریافت میشود به فاصله حداقل ده متر ارسال کنم.این تصویر که از فضای جلوی ربات به شعاع حدود پنج متر گرفته میشود, قرار است در pc پردازش شود.ارسال تصویر یک طرفه است.رزولیشن هم باید درحدی باشد که برای پردازش تصویر (در فضای 5 متری)کافی باشد.(پردازش تصویر برای تشخیص مکان ربات -خطوط کناری-و پیچ در خیابان است)چون در مراحل اولیه هستیم خیابان کوچک و برد فرستنده را کم در درنظر میگیریم.

دیدگاه

در ضمن ابعاد شاسی ربات چیزی حدود 2.5 * 1.5 هست.
                    متشکرم.

دیدگاه

برای کار مورد نظر شما فکر میکنم راحتترین روش استفاده از Security wireless camera باشه (به همراه کارت کپچر )..
                      http://www.chip-electronic.ir/fa/?ge...oddsfaid=10483
                      اگه ریزولیشنش براتون کافی نیست باید برین سراغ روش های ارسال دیجیتال که کمی هزینه بره ....

دیدگاه

سلام ..............

یه ماژولی هم هست .. FSK .. اون تصویر رو هم ارسال میکنه .. توی همین سایت هم در موردش صحبت شده .. سرچ بفرمایید ببینید میتونید روش حساب کنید یا نه؟
                        دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X