اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای ساخت آمپلی فایر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای ساخت آمپلی فایر

سلام به همگی :bye
    من یه آمپلی فایر با توان کم در حد دو سه وات می خوام برای موبایل و این جور چیزا که کیفیت خوبی داشته باشه و مهمترین ویژگیش هم ولتاژ بایاسش هست که میخوام پایین باشه مثلا 6 ولت چون می خوام با شارژر موبایل راش بندازم :nice: چون شاژر موبایل معمولا 6ولت با جریان 700میلی آمپر هست توان خروجیش میشه حدودا 4 وات حتی اگه کمتر هم بگیریم 3وات رو دیگه این شارژر مردنی ها هم میدن حالا اگه آمپلی فایر کلاس AB باشه راندمان 75 درصد رو میده یعنی تو خروجی 2 الی 3 وات میشه داشت که ما با در نظر گرفتن تلفات ناچیز قسمت های دیگه و یه کم واقع بینی میگیم 2تا 2ونیم وات رو میشه به راحتی داشت
    من هرچی گشتم مداری با این ویژگی خیلی سخت گیر میاد تو فروم مربوط به آمپلی فایر ها هم که ما شا الله همش 20 به بالا تا برو 100و200 و 500 حتی یه جاییش تا 31 کیلو وات هم دیدم!!!!! :eek:
    یه نفر یه فکری به حال ما بکنه دنبال چند وات ناقابل و جمع و جور بیشتر نیستیم
    مدارایی که پیدا کردم چون میخواستم جمع وجور باشه و با ولتاژ پایین هم کارکنه با آی سی های lm386 و tea2025 هست اما تست نکردم اگه کسی میدونه بگه جواب کار مارو میده یا نه و کیفیتش چه جوره؟
    اگر مدار گسسته هم تو بساطتون هست با این ویژگی که من میخوام(ولتاژ حد اکثر6 ولت وتوان خروجی حداقل 2وات) بزارید فقط pcb فراموش نشه چون میخوام دیگه :applause:
    راستی اسپیکرش هم بگین چن اهم و چن وات باشه خوبه؟ اگرم بشه چنتا 8 اهم نیم وات رو باهم موازی کرد تا توان بیشتر گرفت بازم خوبه اما نمیدونم کیفیت بهم میخوره یانه!
    منتظرم ببینم چه میکنین :icon_razz:
    زکات علم نشر دادن آن است

پاسخ : کمک برای ساخت آمپلی فایر

نوشته اصلی توسط mojtaba elec
    من یه آمپلی فایر با توان کم در حد دو سه وات می خوام برای موبایل و این جور چیزا که کیفیت خوبی داشته باشه و مهمترین ویژگیش هم ولتاژ بایاسش هست که میخوام پایین باشه مثلا 6 ولت چون می خوام با شارژر موبایل راش بندازم :nice: چون شاژر موبایل معمولا 6ولت با جریان 700میلی آمپر هست توان خروجیش میشه حدودا 4 وات حتی اگه کمتر هم بگیریم 3وات رو دیگه این شارژر مردنی ها هم میدن حالا اگه آمپلی فایر کلاس AB باشه راندمان 75 درصد رو میده یعنی تو خروجی 2 الی 3 وات میشه داشت که ما با در نظر گرفتن تلفات ناچیز قسمت های دیگه و یه کم واقع بینی میگیم 2تا 2ونیم وات رو میشه به راحتی داشت
    من هرچی گشتم مداری با این ویژگی خیلی سخت گیر میاد تو فروم مربوط به آمپلی فایر ها هم که ما شا الله همش 20 به بالا تا برو 100و200 و 500 حتی یه جاییش تا 31 کیلو وات هم دیدم!!!!! :eek:
    مدارایی که پیدا کردم چون میخواستم جمع وجور باشه و با ولتاژ پایین هم کارکنه با آی سی های lm386 و tea2025 هست اما تست نکردم اگه کسی میدونه بگه جواب کار مارو میده یا نه و کیفیتش چه جوره؟
    اگر مدار گسسته هم تو بساطتون هست با این ویژگی که من میخوام(ولتاژ حد اکثر6 ولت وتوان خروجی حداقل 2وات) بزارید فقط pcb فراموش نشه چون میخوام دیگه :applause:
    راستی اسپیکرش هم بگین چن اهم و چن وات باشه خوبه؟ اگرم بشه چنتا 8 اهم نیم وات رو باهم موازی کرد تا توان بیشتر گرفت بازم خوبه اما نمیدونم کیفیت بهم میخوره یانه!
    با سلام اگه میخای با ولتاژ پایین را اندازی کنی سری tda بهتره
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

با سلام برات یک مدار آمپلی فایر می فرستم که کیفیت صدا وتوان بالای داره لذت ببر
      http://speedy.sh/NvWzB/400w-mosfet-anfi.rarدارای تغذیه4A/+-70

دیدگاه

سلام داداش دمت گرم دستت درد نکنه ولی این خیلی واسه ما زیاده 400 واته oo:
        من یه چیز نقلی و جمع وجور میخوام :redface: بازم تشکر میکنم که زحمت کشیدید و کامل مدار رو با جزئیات تمام گذاشتین.
        زکات علم نشر دادن آن است

دیدگاه

http://eshop.eca.ir/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C/2880-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A2%D9%85%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1-2x3w-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-d-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B4%D9%87-pam8403.html
          به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
          الکترونیک قدرت
          الکترونیک آنالوگ
          طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
          ---------------------BMCELEC@-------------------
          ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
          ---------------www.bmc-elec.com--------------
          ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

دوست عزیز ای سی ka2209 کار شمارو راه میندازه
            هم ولتاژ هم واتش برای پروژه شما مناسبه
            [move][/move]

دیدگاه

سلام
              چون ولتاژ کارت محدوده نمیشه توقع زیاد داشته باشی.اگه میتونی ولتاژ مدارتو تا 12ولت افزایش بدی چندتا مدار خوب برات بفرستم؟
              اما با شرایط خودتون آی سی ka2209 کارتونو راه میندازه.دیتاشیت ای سی رو دانلود کنی شماتیک سمپلشم ببینی بد نیست.

[/quote]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X