اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با اپتوکوپلر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با اپتوکوپلر

سلام
    من میخوام با اپتوکوپلر پالس 0 و 1 تمیز درست کنم
    تفاوت اپتوکوپلر و فوتوکوپلر تو حالت مقاومتی بودن CE هستش؟اگر تفاوت دارن چرا همه اینا تو ایران به اسم اپتوکوپلره بعد تو دیتاشیتش فوتوکوپلر
    من از مدل های LTV814A , PC817 , EL817 استفاده میکنم
    وقتی با پتانسومتر ولتاژ پایه های 1و2 رو تغییر میدم تو پایه های 3و4 LED که گذاشتم متناسب نورش تغییر میکنه،من نمیخوام اینجوری
    میخوام حالت لاجیک باشه،یا روشن یا خاموش
    این روهم بگم که قبلا باش در ارتباط میکرو با سایر قسمتا مشکلی نداشم،ولی آلان واسه اتصال به لاجیک آنالیزر میخوام،اون یه ذره آفست هم مهمه واسم
    ممنون
    انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
    فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

پاسخ : مشکل با اپتوکوپلر

یا ایها الاساتید،ادرکنی :sad:
    انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
    فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

دیدگاه

شما نوع اپتوکوپلرهات از نوع خطی هستند. اگر میخوای لاجیک باشند باید از نوعی بذاری که ورودی منطقی اشمیت داشته باشه مثل: H11L1 , H11N1
      هميشه ابرها ميبارند انسانها عاشق ستاره ها ميشوند, يادمان باشد چشمک ستاره ها گريه ابرها را از يادمان نبرد.

دیدگاه

ممنون حل شده بود،از 6N137 استفاده کردم،ورودیش لاجیکه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X