اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آمپلی فایر کلاس تی TA3020

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آمپلی فایر کلاس تی TA3020

این آمپلی فایر بر پایه سوئیچینگ ساخته شده و در نوع خودش بی نظیره
    آی سی : TA3020
    مجهز به کنترلر اضافه ولتاژ و جریان و یک محافظ حرارتی هم هستش
    در ضمن مداری که بهش اشاره کردم یه قسمت کنترل هم داره که وقتی آمپلی فایر روشن شد با یه تاخیر بلندگوها رو به مدار میاره که این باعث جلوگیری از آسیب دیدگی بلندگوها میشه و از طرفی یه نوع محافظ اتصال کوتاه هم هستش
    هر کسی خواست اطلاعات بیشتری کسب کنه به سایت زیر مراجعه کنه
    http://www.connexelectronic.com
    در ضمن من از این مدار یه تعدادی خریدم و میفروشم همراه با آی سی یدک هرکسی مایل بود با مراجعه به لینک زیر اطلاعات مدار و توان و غیره رو بررسی کنه و تماس بگیره
    http://connexelectronic.com/product_inf ... ucts_id/54
    email : e.fakhary@gmail.com

پاسخ : آمپلی فایر کلاس تی TA3020

دوست عزیز چند وات هست؟! :eek: اخه با اون قیمتی که توی اون تاپیک اعلام کردید 1000 وات هم باشه نمیصرفه چون به هر حال باید براش تغدیه تهیه کرد
    میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
    به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

توانش 300 وات هستش در بلندگوی 4 اهمی و تغذیه دوبل 60 ولتی . قسمت دیود پل و خازنهای صافی نیز رو برد هستش شما فقط یک ترانس باید تهیه کنین لازمه که بگم در تقویت کننده های AB ضریب بهره شاید به زور 40 % باشه در این آمپلی فایر ضریب بهره چیزی حدود 90 % هستش .من توصیه می کنم شماره آی سی رو تو گوگل سرچ کنین می بینین چه شرکتهائی تو محصولاتشون ازش استفاده کرده مخصوصا شرکت مرنتز .قیمتش تو ایران چیزی حدود 450 هزار تومان در میاد

دیدگاه

اینم لینک فروش ای سی هستش
        http://connexelectronic.com/product_info.php/products_id/57
        من بعد اینکه بردهای آمپلی فایر رو از شرکت connexelectronic خریدم آی سی رو به جهان کیت تو تهران سفارش دادم برام آورد .قیمت هر دونه آی سی چیزی حدود 20 $ هستش.
        راستی یه ورژن دیگه از این برد تو این سایت هست که تغذیه و هیت سینک نداره قیمتش حدود 40 دلار هستش که تو لینک زیر میتونین ببینین :
        http://connexelectronic.com/product_info.php/products_id/130

دیدگاه

اصلا شما بگیر بازده 100 درصد
          60 ولت دوبل 120 ولت واسه 300 وات یعنی 3 امپر یعنی 360 وات ترانس هزینه ترانس خدا تومن به اضافه ی 450 تومن برد جنابعالی
          از هر نظر فکر کنی به صرفه نیست لا اقل برا من !
          میگن یه نخ سیگار به آدم ارامش میده!
          به اندازه یه سیگار نبودی!

دیدگاه

درود بر همه

ehsanbingo اینجا جای خرید و فروش نیست . مگه هنگام نام نویسی قوانین انجمن را نخواندید؟!!
            خوشبختي از آن کسانيست که خواهان خوشبختي ديگران باشند .زرتشت

دیدگاه

راستی بازه کلاس AB هم 70% هست . کمینه 60%

دیدگاه

http://connexelectronic.com/images/TA3020v3c.JPG

دیدگاه

سام-سیروس عزیز کار من خرید و فروش نیست لطفا جبهه گیری نفرمائید من 12 ساله کارم مونتاژ و تولید ماژولهای آمپلی فایره ، پس از کلی سر و کله زدن و سری و موازی کردن ترانزیستورها به اصطلاح پوش پول با این سایت آشناشدم متاسفانه صرفه اقتصادی نداره ولی نگرشی در مورد تازه های موجود در بازار آمپلی فایر می ده مخصوصا برا کسانی که همچنان می خوان به صورت پوش پول آمپلی فایر بسازن آی سی جدیدی ارائه شده که تو همین سایت هست براحتی قابل تهیه کردنه LME49810 .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ehsanbingo
                    سام-سیروس عزیز کار من خرید و فروش نیست لطفا جبهه گیری نفرمائید من 12 ساله کارم مونتاژ و تولید ماژولهای آمپلی فایره ، پس از کلی سر و کله زدن و سری و موازی کردن ترانزیستورها به اصطلاح پوش پول با این سایت آشناشدم متاسفانه صرفه اقتصادی نداره ولی نگرشی در مورد تازه های موجود در بازار آمپلی فایر می ده مخصوصا برا کسانی که همچنان می خوان به صورت پوش پول آمپلی فایر بسازن آی سی جدیدی ارائه شده که تو همین سایت هست براحتی قابل تهیه کردنه LME49810 .
                    احسان عزیز نیت شما متین و اینکه در پی پیشرفت هستید ، بسیار نیکو و پسندیده هست.
                    بهتر بود نخست درباره ویژگی های این آی سی میگفتید ، سپس لینک میدادید. از من هم دلگیر نشی چون من تنها از قوانین انجمن گفتم.
                    به هر حال جدا از داستان پیشین، من و سامان از این آی سی خوشمون آمد :smile:
                    ولی خیلی گران هست.
                    برایت آرزوی پیروزی و بهروزی دارم

دیدگاه

آی سی به لحاظ فنی و مخصوصآ تبلیغاتیتوانش 300 واته اما وقتی حرف THD و نویز همراهش وسط میاد شرکت سازنده کیفیت بالای صدا رو که میخواد تبلیغ کنه رو توامش 50 تا 100 وات مانور میده .
                      نمودار هی دیتا شیت ا از میزان نه چندان کم دیستورشن در توان 300 و بالاتر خبر میدن...
                      این ارقام و اعداد ممکنه حتی اون چیزی نباشن که گفته میشه و کیفیت و قدرت واقعآ راضی کننده باشه ،اما بعضی ها با اینا راضی نمیشن...
                      برای همین اگر ویدیویی از کارکرد این آمپ دارین قرار بدین که همه بتونن ببینن که چطوره؟ ممکنه مشتری هم گیر بیاد.
                      دعاي خير از هر چيزي بهتر است...

دیدگاه

nn20 :
                        من دو نمونه از این آمپلی فایر رو دارم یکیش با تغذیه سوئیچینگ کار می کنه و آن یکی با تغذیه ترانس تیروئیدی
                        من منظورتونو از بابت فیلم نگرفتم .از چه قسمتهائیش فیلم میخوائین ؟

دیدگاه

nn20 :
                          من دو نمونه از این آمپلی فایر رو دارم یکیش با تغذیه سوئیچینگ کار می کنه و آن یکی با تغذیه ترانس تیروئیدی
                          فکر کنم منظور دوستمون در حال کار کردن بود.
                          مثلا به یه ساب یا بلند گو وصل کنین بعد ازش یه فیلم بگیرین که ببینیم چطوریه.
                          به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
                          الکترونیک قدرت
                          الکترونیک آنالوگ
                          طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
                          ---------------------BMCELEC@-------------------
                          ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
                          ---------------www.bmc-elec.com--------------
                          ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

nn20 :
                            فیلم از کارکرد با ولتاژ مشخص ، وصل کردن آمپ به بلندگو (باند پسیو) .
                            تغذیه که برای من مطرح نیست که تورویدال (خطی) باشه یا سوییچینگ . ولتاژ تغذیه مهمه و THD در توان بالا در اون ولتاژ که اسیلسکوپ نیاز داره...
                            دعاي خير از هر چيزي بهتر است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X