اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی در مورد طراحی سیستم امنیتی ساده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی در مورد طراحی سیستم امنیتی ساده

با سلام بر عزیزان
    من میخوام یک سیستمی: شبیه به دزدگیر درست کنم!! میخوام زمانیکه شخص طرف سنسور رفت :صدای اژیر در بیاد!!! به این نتیجه رسیدم که از سنسور pir و اژیر استفاده کنم!!! الان تنها مشکلی هست این هست که این دو با 12 ولت کار می کنند مخصوصا اژیر!! میخواستم بدونم ایا اژیر های 220 ولتی وجود داره؟؟؟
    شما اگر ایده ای سراغ دارید لطفا ارائه بدهید!!
    سپاس

پاسخ : راهنمایی در مورد طراحی سیستم امنیتی ساده

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
    با سلام بر عزیزان
    من میخوام یک سیستمی: شبیه به دزدگیر درست کنم!! میخوام زمانیکه شخص طرف سنسور رفت :صدای اژیر در بیاد!!! به این نتیجه رسیدم که از سنسور pir و اژیر استفاده کنم!!! الان تنها مشکلی هست این هست که این دو با 12 ولت کار می کنند مخصوصا اژیر!! میخواستم بدونم ایا اژیر های 220 ولتی وجود داره؟؟؟
    شما اگر ایده ای سراغ دارید لطفا ارائه بدهید!!
    سپاس
    با سلام
    خوب دوست عزیز همون 220 ولتی هم با ولتاز پایین کار میکنه فقط داخلش یه ترانس کاهنده است شما هم میتونید با ترانس کاهنده کار کنید
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

خوب دوست عزیز همون 220 ولتی هم با ولتاز پایین کار میکنه فقط داخلش یه ترانس کاهنده است شما هم میتونید با ترانس کاهنده کار کنید
      ممنون دوست عزیز: ونظور شما را زیاد متوجه نشدم!! لطفا بیشتر توضیح بدهید!!!
      سناریو را از اول کامل توضیح می دهم!
      الان من میخوام از یک سنسور pir که 220 ولتی هست استفاده کنم!! طبق عکس زیر میخوام به قسمتی که نوشته load : اژیر وصل کنم!!! الان اژِیرها معمولا 12 ولتی هستند!!! الان منظور شما از اینکه با ترانس کاهنده کار کنم چی هست؟؟؟ ایا باید دو سیم اژیر را وصل کنم به ترانس سنسور !!!! ترانس اش 12 ولتی هست؟؟لطفا رهنمایی کنید!!

سپاس

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: ونظور شما را زیاد متوجه نشدم!! لطفا بیشتر توضیح بدهید!!!
        سناریو را از اول کامل توضیح می دهم!
        الان من میخوام از یک سنسور pir که 220 ولتی هست استفاده کنم!! طبق عکس زیر میخوام به قسمتی که نوشته load : اژیر وصل کنم!!! الان اژِیرها معمولا 12 ولتی هستند!!! الان منظور شما از اینکه با ترانس کاهنده کار کنم چی هست؟؟؟ ایا باید دو سیم اژیر را وصل کنم به ترانس سنسور !!!! ترانس اش 12 ولتی هست؟؟لطفا رهنمایی کنید!!

سپاس
        سلام
        دوست عزیز سنسور PIR که شما دارید 220 ولت رو به 12 ولت تبدیل میکنه تازه خروجی سنسور شما فکر نکنم 220 باشه یک امتحانی بکن ببین چند ولت هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه 220 بود شما باید برای اژیر یک ترانس بگیری
        !!!!!اگر به دست من افتد فراق را بکشم!!!!!!
        نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

[move]-----------خداوند لعنتشان كند...-------------[/move]

دیدگاه

دوست عزیز سنسور PIR که شما دارید 220 ولت رو به 12 ولت تبدیل میکنه تازه خروجی سنسور شما فکر نکنم 220 باشه یک امتحانی بکن ببین چند ولت هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          ممنون دوست عزیز: مگه سنسور pir ولتاژ اش 5 ولت نیست!!!! منظورم ولتاژ سنسور داخل ماژول هست!!! چطوری باید فهمید چند ولت هست!! ما را برق می گیره!! :rolleyes:
          البته فعلا ماژول را نگرفتم!! میخوام مطمئن بشم!

ماژول مورد نظر:
          http://www.newkiteshop.com/product_info.php/cPath/56/products_id/359/pname/%DA%86%D8%B4%D9%85---%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D9%82%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C

اژیر :

http://www.newkiteshop.com/product_info.php/cPath/56/products_id/392/pname/%D8%A2%DA%98%DB%8C%D8%B1-6-%D8%B5%D8%AF%D8%A7-%D9%82%D9%88%DB%8C-20-%D9%88%D8%A7%D8%AA%DB%8C

اگه 220 بود شما باید برای اژیر یک ترانس بگیری
          اگر ترانس بگیرم!! نیاز به خازن و پل دیود و... برای صاف کاری دارد؟؟؟ :mrgreen: یا ترانس بسنده می کند! حجم کار بالا میره!!

سپاس

دیدگاه

دوستان :لطفا راهنمایی کنید!!

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: مگه سنسور pir ولتاژ اش 5 ولت نیست!!!! منظورم ولتاژ سنسور داخل ماژول هست!!! چطوری باید فهمید چند ولت هست!! ما را برق می گیره!! :rolleyes:
              البته فعلا ماژول را نگرفتم!! میخوام مطمئن بشم!

ماژول مورد نظر:
              http://www.newkiteshop.com/product_info.php/cPath/56/products_id/359/pname/%DA%86%D8%B4%D9%85---%D8%B3%D9%86%D8%B3%D9%88%D8%B1-%D8%AD%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%82%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D8%A8%D8%B1%D9%82%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C

اژیر :

http://www.newkiteshop.com/product_info.php/cPath/56/products_id/392/pname/%D8%A2%DA%98%DB%8C%D8%B1-6-%D8%B5%D8%AF%D8%A7-%D9%82%D9%88%DB%8C-20-%D9%88%D8%A7%D8%AA%DB%8C
              اگر ترانس بگیرم!! نیاز به خازن و پل دیود و... برای صاف کاری دارد؟؟؟ :mrgreen: یا ترانس بسنده می کند! حجم کار بالا میره!!

سپاس
              سلام

بله خود سنسور pir ولتاژش 5 ولت هست ولی ولی ولتاژ خورجی سنسور های مخصوص دزگیر اماکن که اول من فکر میکردم منظور شما این هست 12 ولت هست که کارش با این سنسور که شما فرمودید فرق میکنه اگه دوست داشتی بدونی بگو تات بگم فرقشون چیه
              :mrgreen: نترس برق نمیگره باید :mrgreen: با مولتی متر تست کنی نه با دست
              این سنسور مخصوص راه پله هست و جاهای که قرار با حضور یک فرد لامپ اونجا روشن شه که این سنسور شما فرمودید این کار انجام میده
              شما برای انجام این کار خودت نیاز به یک اداپتور 12 ولتی داری که تو بازار هم هست نه نیاز به هیچ دیگه نیست
              http://eshop.eca.ir/%D8%A2%D8%AF%D8%A7%D9%BE%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%DA%86%DB%8C%D9%86%DA%AF/1586-%D8%A2%D8%AF%D8%A7%D9%BE%D8%AA%D9%88%D8%B1-12-%D9%88%D9%84%D8%AA-2-%D8%A2%D9%85%D9%BE%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DB%8C.html

یعنی بجای لامپ اداپتور رو وصل کنی بعدا خورجی اداپتور رو بدی به اژیر حتما یادت باشه اژیر بگری چون این چیزای که به دزدگیر اماکن وصل میکنن اژیر نیست بلندگو هست
              نمی خواستم برم رفتم پشیمونم اگه رفتم دارم می میرم از عشقت من از عشق تو سر رفتم نمی تونم که برگردم به احساس تو بد کردم نفهمیدم چی پیش اومد که قرمز بودو رد کردم

دیدگاه

شما برای انجام این کار خودت نیاز به یک اداپتور 12 ولتی داری که تو بازار هم هست نه نیاز به هیچ دیگه نیست
                ممنون دوست عزیز: ولی من میخوام یک چیز باشه: جمع و جور باشه!! نمیخوام مدار بزرگ باشه! چون میخوام پنهان و جاسازی اش کن!! و نمیخوام توی چشم باشه!!! ان بلندگوهایی که گفتید برای دزدگیر اماکن استفاده می شود!! چند ولتی هست!!
                لطف کن در مورد دزدگیر اماکن بیشتر توضیح بده!! مثلا ایا سنسور داره مثل pir و قیمت اش چند هست؟؟؟
                راستی کلا اژیر 220 ولتی وجود داره اصلا!! یا همان بلندگو؟؟
                یک نکته: فرق اداپتور 12 ولت 1 امپر با 2 امپر چی هست؟؟؟ کار ما را راه می اندازه یک امپر!!! چون اداپتور اش خیلی بزرگ هست!!2 امپر!!
                سپاس

دیدگاه

یرادر milad-admin لطفا راهنمایی کن!
                  سپاس

دیدگاه

سلام

ممنون دوست عزیز: ولی من میخوام یک چیز باشه: جمع و جور باشه!! نمیخوام مدار بزرگ باشه! چون میخوام پنهان و جاسازی اش کن!! و نمیخوام توی چشم باشه!!! ان بلندگوهایی که گفتید برای دزدگیر اماکن استفاده می شود!! چند ولتی هست
                    خب این ها بلندگو هستند دقیقا نمی دونم چند ولت هستند بعدا این بلندگو ها (بدون دستگاه دزدگیر اماکن)هیچ گونه صدای از خودش تولید نمیکنه پس به درد کار شما نمیخوره
                    لطف کن در مورد دزدگیر اماکن بیشتر توضیح بده!! مثلا ایا سنسور داره مثل pir و قیمت اش چند هست؟؟؟
                    سنسور های PIR و یا چشم دزدگیر اماکن قمیت رو نمیدونم دقیقا چون در مدل ها مختلف برای جای های مخلتف قیمتشون متفاوت هست بسته به نوع کاریشون خب سنسور مورد نظر ما در حالت عادی خروجی میده و در حالت فعال شدن خروجیش قطع میشه ولی سنسور مورد استفاده شما در حالت عادی خروجی نمیده و در حالت فعال خروجی میده
                    راستی کلا اژیر 220 ولتی وجود داره اصلا!! یا همان بلندگو؟؟
                    نمی دونم شاید اژیر 220 ولتی هم داشته باشیم برای کار های خواستی بلندگو با اژیر فرق داره بلندگو برای پخش موسقی از استفاده میشه در حالت عادی به تنهای به درد نمیخوره

یک نکته: فرق اداپتور 12 ولت 1 امپر با 2 امپر چی هست؟؟؟ کار ما را راه می اندازه یک امپر!!! چون اداپتور اش خیلی بزرگ هست!!2 امپر!!
                    فرق بین اداپتور 1 آمپر و 2 آمپر تنها در قدرت جریان خروجی هست که باز هم شما نسبت به مصرف کنند خودت باید انتخاب کتی که کودمش رو بخری
                    ببخشید اگه بد گفتم اخه بیشتر از این سوادم قد نمیده :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: اگه بخواید با اداپتور درست کنید جای زیاد هم نمیگره فقط باید یکم سلیقه به خرج بدی همین در مورد خود دزدگیر اماکن هم خواستی بگو تا برات بگم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X