اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دردسر با یک قطعه خاص در کتابخانه!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دردسر با یک قطعه خاص در کتابخانه!

سلام
    برای رگولاتور کتابخانه خودم دوتا فوت پرینت خوابیده و ایستاده کشیدم
    یه مدته تو تبدیل شماتیک به PCB اذیت میکنه
    به هزار بدبختی وارد میکنم
    اما امروز دیگه نشد :sad:
    تو کتابخانه که روش کلیک میکنم یا میخوام فوت پرینت رو وارد کنم این ارور رو میده :angry:
    من که نمیفهمم چی میگه شما میفهمین؟
    آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

پاسخ : دردسر با یک قطعه خاص در کتابخانه!

سلام
    مطمئنید خطا فقط با اون رگولاتور میاد ؟ یعنی تو شماتیک رگولاتور رو نزارید خطا نمیده !؟
    شک دارم اینجوری باشه به هر حال ممکن کتابخانه رو درست کامپایل نکرده باشه یه بار دیگه بازش کنید دوباره کامپایلش کنید ( موقع کامپایل دقت کنید چه خطاهایی لسیت میکنه)

اما معمولا خطا های که تو سیستم رخ میده برمیگرده به نسخه التیوم یا ویندوز اگر از التیوم مطمئنید که هیچ ویندوز احتمالا مشکل پیدا کرده که عادی یه ریلود میخواد اما اگر نه احتمال خیلی بیشتر نسخه التیوم مشکل داره یا بد نصب شده که بهتر کلا نسخه رو عوض کنید ( تو این حالت فقط به این مورد حساس نباید باشه و اکثرا این خطا میده و در نهایت از التیوم می پره بیرون )

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Rescue
      سلام
      مطمئنید خطا فقط با اون رگولاتور میاد ؟ یعنی تو شماتیک رگولاتور رو نزارید خطا نمیده !؟
      شک دارم اینجوری باشه به هر حال ممکن کتابخانه رو درست کامپایل نکرده باشه یه بار دیگه بازش کنید دوباره کامپایلش کنید ( موقع کامپایل دقت کنید چه خطاهایی لسیت میکنه)

اما معمولا خطا های که تو سیستم رخ میده برمیگرده به نسخه التیوم یا ویندوز اگر از التیوم مطمئنید که هیچ ویندوز احتمالا مشکل پیدا کرده که عادی یه ریلود میخواد اما اگر نه احتمال خیلی بیشتر نسخه التیوم مشکل داره یا بد نصب شده که بهتر کلا نسخه رو عوض کنید ( تو این حالت فقط به این مورد حساس نباید باشه و اکثرا این خطا میده و در نهایت از التیوم می پره بیرون )
      سلام
      ممنونم
      بله دقیقا فقط به اون قطعه گیر میده
      یعنی تو PCB فوت پرینتش رو نمیاره
      ویندوزم سالمه مطمئنم
      هر نسخه آلتیوم رو نصب میکنم یه مشکلی داره
      ولی این اولین مشکل با این ورژن بود
      -------------------------------------------------

الان کتابخانه من دوتا فایل هست
      یکی شماتیک ها یکی فوت پرینت ها
      تو قسمت شماتیک طرح رو میکشم مشکلی نیست
      تو قسمت فوت پرینت هم میکشم مشکلی نیست
      وقتی میخوام فوت پرینت رو به شماتیک اضافه کنم این ارور رو میده و اجازه نمیده!
      ------------------------------------------------

عزیزانی که آلتیوم 14 دارن و این مشکل رو ندارن اگه ممکنه یه کپی از فایل IntegratedLibrary.DLL برای من اینجا بزارن
      متشکرم
      آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

دیدگاه

دوباره سلام
        برنامه رو پاک کردم دوباره نصب کردم درست شد

دیدگاه

مشکلی که دوستان گفتن درسته اما یه مشکلی هم می تونه از این باشه که یه بارم برای من پیش اومد کتابخونه قطعات خیلی زیاد باشه یعنی شما تو اون کتابخونه قطعات زیادی دارین یا تکراری هستن سعی کنید یه کتابخونه جدید با نام دیگه ایجاد کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X