اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در پوش پول برای ترانس پالس!!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در پوش پول برای ترانس پالس!!!

سلام
    من برای راه اندازی ترانس پالسم از مدار پوش پول استفاده کردم
    ولی با این که دیوتی نزدیک 45 درصد دارم تو خروجی دیوتی ام 50 درصده حتی یکم هم بیش تر به نظرتون مشکل چیست ؟؟؟؟
    اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
    پیامبر اکرم(ص):زکات علم نشر آن است.
    در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

پاسخ : مشکل در پوش پول برای ترانس پالس!!!

با سلام

تو پلاریته معکوس، خروجی با دیوتی کمتر از 50 میگیرین.
    کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نو رسیده
      با سلام

تو پلاریته معکوس، خروجی با دیوتی کمتر از 50 میگیرین.
      سلام
      متوجه نشدم چی گفتین
      ولی هر کدام از سوییچ ها 45 درصد روشن هستند و 55 درصد خاموش و این زمان روشن بودن ترانزیستور ها هیچ تداخلی هم با هم ندارند

پس در ثانویه هم باید 45 درصد مثلا 12+ و 45 درصد 12- داشته باشیم و ما بین هر دو هم 5 درصد صفر داشته باشیم
      در کشور هاي غربي انتقال تجربيات و دانش به افراد مبتدي يک پيشرفت محسوب شده و به آن مديريت دانش مي گويند. ولي متاسفانه اين فرهنگ هنوز در کشور ايران رايج نشده است !!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط seyed saeed
        ولی با این که دیوتی نزدیک 45 درصد دارم تو خروجی دیوتی ام 50 درصده حتی یکم هم بیش تر به نظرتون مشکل چیست ؟؟؟؟
        دیوتی خروجی رو چطوری اندازه میگیرین؟ اگه یه طرفش از 50 بیشتر باشه طرف دیگه ش حتما باید زیر 50 باشه.
        کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط نو رسیده
          دیوتی خروجی رو چطوری اندازه میگیرین؟ اگه یه طرفش از 50 بیشتر باشه طرف دیگه ش حتما باید زیر 50 باشه.
          با اسکوپ
          در ضمن وقتی سوییچ به اندازه 45 درصد روشنه پس تو این نیم سیکل تو خروجی هم باید 45 درصد داشته باشیم
          و وقتی که سوییچ بعدی به اندازه 45 درصد روشنه پس تو این نیم سیکل هم باید تو خروجی 45 درصد البته با پلاریته معکوس داشته باشیم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X