اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلود ISE 14.7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانلود ISE 14.7

با سلام
    دوستان ممنون میشم اگر لینک دانلودی از ISE 14.7 دارید رو بزارید. من سعی کردم از سایت خود زایلینکس دانلود کنم اما بهم اجازه نمیده. اطلاعات واقعی (USA) هم دادم اما دائم اکانتم رو دی اکتیو میکنه. کلا اگر روشی برای ثبت نام قطعی تو سایت زایلینکس بلد هستید لطفا بفرمایید که ما رو حسابی کچل کرده.
    ممنون از توجهتون.

پاسخ : دانلود ISE 14.7

سلام دوست عزیز
    من خودم از سایت زیر گرفتمو نصب کردم تا حالا که درست کار میکن
    http://p30download.com/fa/entry/49796/
    Speech Enhancement

دیدگاه

خیلی ممنون، اگر احیانا در مورد ثبت نام قطعی هم روشی میشناسید ممنون میشم کمک کنید.

دیدگاه

راستش روش قطعی که سراغ ندارم از منم غیر فعال میشه دوباره میسازم البته فقط داکیومنت میگیرم فیلماشو نتونستم میره قسمت پروفایل وقتی کاملشم میکنم ارور میده!!!!
        Speech Enhancement

دیدگاه

با سلام
          دوست عزیز شما این نسخه رو دانلود کردی vivado هم داخلش هست یا خیر؟ اگر نیست لینکی برای دانلود vivado سازگار با این ورژن قرار بدید..
          ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علیرضا بهزادی
            راستش روش قطعی که سراغ ندارم از منم غیر فعال میشه دوباره میسازم البته فقط داکیومنت میگیرم فیلماشو نتونستم میره قسمت پروفایل وقتی کاملشم میکنم ارور میده!!!!
            دقیقا مشکل من هم همینه البته من بعضی از داکیومنتاش رو میخوام که میگه باید لاگین بشی، لاگین میشم بعد میگه پروفایلت کامل نیست و وقتی کامل میکنم ارور میده. و یعد از چند بار دیگه کلا اکانتم رو دی اکتیو میکنه.

دیدگاه

من یادم هست بار اول ثبت نامم نمیکرد از یکی از نرم افزارهای hide Ip استفاده کردم و با یک آی پی دیگه ثبت نام کردم جواب داد.
              برای دریافت نرم افزار نمیدونم این کار جواب میده یا نه.
              کلا زایلینکس نسبت به آلترا خیلی اذیت میکنه تو این زمینه ها. خدا نکنه یه فایل ازش بخوای دانلود کنی. کلی قسمت میده تا اجازه دانلود رو بده. :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط میثم شکیبا
                من یادم هست بار اول ثبت نامم نمیکرد از یکی از نرم افزارهای hide Ip استفاده کردم و با یک آی پی دیگه ثبت نام کردم جواب داد.
                برای دریافت نرم افزار نمیدونم این کار جواب میده یا نه.
                کلا زایلینکس نسبت به آلترا خیلی اذیت میکنه تو این زمینه ها. خدا نکنه یه فایل ازش بخوای دانلود کنی. کلی قسمت میده تا اجازه دانلود رو بده. :angry:
                من اصلا با هات اسپات کانکت میشم اما بازم همون ارور رو میده.
                خوشبختانه من بالاخره تونستم با استفاده از اطلاعات آمریکایی (داکیومنتهایی که میخواستم) دانلود کنم اما دوباره دی اکتیو کرد اکانتم رو.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط iNano
                  با سلام
                  دوست عزیز شما این نسخه رو دانلود کردی vivado هم داخلش هست یا خیر؟ اگر نیست لینکی برای دانلود vivado سازگار با این ورژن قرار بدید..
                  ممنون
                  نه نیست متاسفانه لینکی ندارم
                  Speech Enhancement

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علیرضا بهزادی
                    سلام دوست عزیز
                    من خودم از سایت زیر گرفتمو نصب کردم تا حالا که درست کار میکن
                    http://p30download.com/fa/entry/49796/
                    من از این سایت دانلود کردم اما کرک نشد بکنم و هر دفعه که میرم توی نرم افزار صفحه configuration manager رو باز میکنه....
                    از طرفی هم نمیخوام نسخه 30 روزه رو انتخاب کنم باید چکار کنم تا همه ویژگی های نرم افزار از جمله IP core بمونه
                    واقعا سر در گم شدم توی این مسخره بازی های زایلینکس

دیدگاه

آقا منم کرک کردم مشکلی نداشتم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی-
                        آقا منم کرک کردم مشکلی نداشتم.
                        خب چه جوری دقیقا کرک کردید شما؟
                        اگر بشه مراحل رو بگید
                        من liicense configuration manager میرم قسمت manage license بعدش باید چکار کنم؟
                        :angry: :angry: :angry:

دیدگاه

دقیقا این کار رو میکنم :
                          از منوی استارت ->
                          xilinx design tools-> ise design suite14.7-> Accessories -> manage xilinx license
                          بعد همون قسمت mange license اون لود رو میزنم بعد فایل لایسنس رو انتخاب میکنم بعد میاد یه فولدر به اسم .Xilinx تو درایو c درست میکنه(خودش) و این فایل لایسنس رو داخلش قرار میده و تموم دیگه هیچ کاری نمیکنم. من به همین روش قسمت پارشیال ریکانفیگوریشن پلن اهد هم لایسنس کردم و مشکلی نداشتم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مجتبی-
                            دقیقا این کار رو میکنم :
                            از منوی استارت ->
                            xilinx design tools-> ise design suite14.7-> Accessories -> manage xilinx license
                            بعد همون قسمت mange license اون لود رو میزنم بعد فایل لایسنس رو انتخاب میکنم بعد میاد یه فولدر به اسم .Xilinx تو درایو c درست میکنه(خودش) و این فایل لایسنس رو داخلش قرار میده و تموم دیگه هیچ کاری نمیکنم. من به همین روش قسمت پارشیال ریکانفیگوریشن پلن اهد هم لایسنس کردم و مشکلی نداشتم.
                            دستت دد نکنه و ببخشید من خیلی سوال میکنم
                            اما اما من وقتی لود رو میزنم کل اون پنجره رو میبنده !!! دلیلش چی میتونه باشه؟
                            عکس پنجره قبل از زدن دکمه لود اینجوریه:

دیدگاه

سلام به همه
                              توی سایت زیر سرچ کنید، جدیدترین نسخه Xilinx ISE suit وجود داره. عالیه و مشکلی از نظره کرک و... نداره.
                              www.p30download.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X