اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با ای سی ارم AT91SAM7X256

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با ای سی ارم AT91SAM7X256

مشکلات من در این موارد هستش
    اول اینکه من برای پروگرام کردن ای سی جی تگ مدار رو اشتباه زدم به مدار حالا در صورت اشتباه زدن مدار به ای سی ارم و دستگاه پروگرامر اسیبی می رسه ؟
    البته من به خاطر اینکه همه چیز خوب بشه ایس یرو عوض کردم به دلیل اینکه پروگرام نمیشد و ارور هم می گفت که ایس درنگ نم کنه که من برنامه رو داخل ایس دانلود کنم
    و بعدش بعد از عوض کردن ای سی البته بیرون انجام دادم و رگولاتور مدار رو هم عوض کردم به دلیل اینکه فکر کنم به خاطر مورد قبلی اتصال کوتاه در ندار درست شده بود و به دلیل جریان زیاد ایسی اسیب دیده باه و رگولاتور خیلی داغ می کرد و اصلن نمشد بهش دست زد

مورد دوم مغازه بیرون ایسی رو عوض کرد ولی رگولاتور رو اشتباه در مدار قرار داد و به ادابتور وصل کردم اودم پروگران کنم که ارور ایکه ولتاژ خیلی بالاست حدود 7 ولت و ممکنه به مدارتون اسیب برسونه که اونوقت متوجه شدم برعکس حالا ایسی دوباره پروگرام نمیشه یاا در این حالات دوباره به ایسی مدار اسیب می رسه ؟
    اگر به ایسی اسیب رسده دوباره ای سی رو عوض کنم برای پروژه هستش و تا اخر ماه بیشتر وقتش نموده که دیگه بقیه رو خودتون می دونید

لطفن هر کی می تونه کمک کنه

پاسخ : مشکل با ای سی ارم AT91SAM7X256

نوشته اصلی توسط esieee
    مشکلات من در این موارد هستش
    اول اینکه من برای پروگرام کردن ای سی جی تگ مدار رو اشتباه زدم به مدار حالا در صورت اشتباه زدن مدار به ای سی ارم و دستگاه پروگرامر اسیبی می رسه ؟
    البته من به خاطر اینکه همه چیز خوب بشه ایس یرو عوض کردم به دلیل اینکه پروگرام نمیشد و ارور هم می گفت که ایس درنگ نم کنه که من برنامه رو داخل ایس دانلود کنم
    و بعدش بعد از عوض کردن ای سی البته بیرون انجام دادم و رگولاتور مدار رو هم عوض کردم به دلیل اینکه فکر کنم به خاطر مورد قبلی اتصال کوتاه در ندار درست شده بود و به دلیل جریان زیاد ایسی اسیب دیده باه و رگولاتور خیلی داغ می کرد و اصلن نمشد بهش دست زد

مورد دوم مغازه بیرون ایسی رو عوض کرد ولی رگولاتور رو اشتباه در مدار قرار داد و به ادابتور وصل کردم اودم پروگران کنم که ارور ایکه ولتاژ خیلی بالاست حدود 7 ولت و ممکنه به مدارتون اسیب برسونه که اونوقت متوجه شدم برعکس حالا ایسی دوباره پروگرام نمیشه یاا در این حالات دوباره به ایسی مدار اسیب می رسه ؟
    اگر به ایسی اسیب رسده دوباره ای سی رو عوض کنم برای پروژه هستش و تا اخر ماه بیشتر وقتش نموده که دیگه بقیه رو خودتون می دونید

لطفن هر کی می تونه کمک کنه
    سلام
    با اشتباه زدن جیتگ میکروت نمیسوزه و فقط نمیتونی پروگرمش کنی. در مورد رگولاتور باید بگم که اصلا نباید داغ بشه چه برسه به اون وضعی که شما گفتی

ی سوال.
    شما تازه کاری؟
    اگر جوابت بله هست بهتره ی هدر برد بگیری و با اون شروع کنی. منم با هدر برد شروع کردم و بعد از یک سال کار با اون شروع کردم خودم مدار زدم و راه افتادم
    هدر برد چیز خاصی نیست فقط مدار تغذیه و جیتگ رو بسته و پایه ها رو هم مستقیم آورده بیرون
    زندگی یعنی امید و حرکت
    کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
    سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
    برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
    به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

پاسخ : مشکل با ای سی ارم AT91SAM7X256

باسلام
      جالب است دوستان به مشکلات عجیبی می خورند که ...
      برادرانه میگم چرا پله پله جلو نمیرید؟
      هم در هزینه صرفه جویی کردید هم در وقت.
      پیش نهاد جناب ایمانی فر بسیار عالی هست بنده هم همینطوری عمل کردم تمام برد های اولیه رو برای یادگیری از بازار تهیه کردم چون نکاتی داره که برای شروع دچار مشکل میشیم.
      اگر هم دوست دارید خودتون برد هاتون رو بکشید شماتیک برد موجود خود برد هم موجود.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X