ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 6 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 52
    2005/12/28
    تبريز
    4,212
    1,142

اجرای سیستم عامل بلادرنگ µC/OS بر روی برد آموزشی STM32F103ZET6 Cortex-M3

سیستم عامل بلادرنگ µC/OS به عنوان سیستم عاملی قابل حمل، مقیاس پذیر، ROMable و چند وظیفه ای برای پلتفرم های مختلف میکروکنترلری و DSP ها مطرح می باشد. این سیستم به دلیل منبع باز بودن بسیار معروف بوده و به لحاظ پشتبانی از تعداد پردازنده های بسیار زیاد نسبت به سایر رقبا زبان زد خاص عام می باشد .

سیستم عامل µC/OS در نسخه ۲ قابلیت اجرای ۲۵۰ Task محول شده به آن را دارا می باشد . در اجرای Task ها امکانات بی نظیری همچون سمافورها، پرچم ها رخدادها، صندوق های پستی، زمانبد بسیار هوشمند و پیشرفته شما را در اجرای هر چه بهتر Task هایاری می رسانند . این سیستم عامل حدود ۶ الی ۲۴ کیلوبایت از فضای برنامه شما را اشغال می کند و از این بابت منابع حافظه کمتری را در اختیار می گیرد . اکثر امکانات برد در قالب برنامه های جدا گانه توسط رابط کاربری آسان و پیشرفته لمسی قابل دسترس می باشند.

برای راه اندازی آن ابتدا برد آموزش را با استفاده از کامپایل سورس یا فایل هگز کامپایل شده پروگرم کنید.

کارت مموری را با fat32 فرمت کرده و محتویات پوشه SD FILES را به شاخه اصلی مموری کپی کنید.
    مموری را وارد برد آموزشی کرده و برد را روشن نمایید.
    هنگام لود اولیه فایل های سیستمی به فلش اصلی سیستم انتقال پیدا کرده و سیستم لود میشود.
    در صورتی که تاچ کالیبره نباشد می توانید هنگام بوت کلید ۱ را فشرده و نگه دارید تا برنامه کالیبره کردن لود شود.
    می توانید از کلید ۵ برای بازگشت از برنامه ها استفاده کنید.
    برای راه اندازی آن ابتدا برد آموزش را با استفاده از کامپایل سورس یا فایل هگز کامپایل شده پروگرم کنید.

کارت مموری را با fat32 فرمت کرده و محتویات پوشه SD FILES را به شاخه اصلی مموری کپی کنید.
    مموری را وارد برد آموزشی کرده و برد را روشن نمایید.
    هنگام لود اولیه فایل های سیستمی به فلش اصلی سیستم انتقال پیدا کرده و سیستم لود میشود.
    در صورتی که تاچ کالیبره نباشد می توانید هنگام بوت کلید ۱ را فشرده و نگه دارید تا برنامه کالیبره کردن لود شود.
    می توانید از کلید ۵ برای بازگشت از برنامه ها استفاده کنید.

کد HTML:

<center><iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/6tqRk/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="360" width="640" ></iframe>
    برای دانلود برنامه های جدید برد آموزشی STM32F103ZET6 Cortex-M3 به این لینک مراجعه کنید: http://link.eca.ir/504
    2009/10/13
    1,434
    81
    B2

پاسخ : اجرای سیستم عامل بلادرنگ µC/OS بر روی برد آموزشی STM32F103ZET6 Cortex-M3

سلام. آقا من اینو ریختم ولی ارور system file error میده. با دوتا رم یکی 8 گیگ و یکی 1 گیگ امتحان کردم نشد.
    برای فرمت هم fat32 رو امتحان کردم و هم fat16 ولی هیچ کدوم جواب نداد.
    2009/10/13
    1,434
    81
    B2

دوستان ینی هیچ کس این برنامه رو تست نکرده یه فیدبک به ما بده؟؟
    حالا این هیچ ولی پشتیبانی ترکونده ها! جناب بلورچیان شما که لا اقل یه بار تست کردی چی شما هم نظری نداری؟ oo:
    2005/12/28
    تبريز
    4,212
    1,142

والا بقیه رو نمیدونم که به مشکل خوردند یا نه ولی .... چند روزی هست به خاطر برخی کارهای شرکت درگیریم و از من گرفته تا بخش R&amp;D دسترسی راحت به اینترنت و کارهامون نداریم.
    1-2 روز دیگه من رسیدگی میکنم و جواب میدم
    2012/06/02
    1,305
    15
    IRT

پاسخ : اجراي سيستم عامل بلادرنگ µC/OS بر روي برد آموزشي STM32F103ZET6 Cortex-M3

آقاي بلورچيان به نظر من بهتره که emWin هم براي اين برد پورت بشه
    يکي از قابليت هايي که برد هاي رقيب دارن، وجود BSP براي emWin هست! پورت کردنش کمتر از يک روز وقت ميگيره و سريعه!
    فقط بايد STemWin رو دانلود کنيد و رو فايل هاي Configش کار کنيد. اگه مايليد بيشتر توضيح بدم.
    چون emWin برخلاف اين GUI به راحتي توسعه داده ميشه.
    2012/06/02
    1,305
    15
    IRT

اينم تصاوير EMWIN
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=51501.msg593998#msg593998
    2009/10/13
    1,434
    81
    B2

1-2 روز دیگه من رسیدگی میکنم و جواب میدم

اینم عکس از برد و اروری که میگیره:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2008/06/09
    23
    0
    kMZ

دوست عزیز اول اون کليد boot1 ديپ سوئيچ رو offکنيد بعد يه کارت مموری (مثلاً 1G) را با fat32 فرمت کنيد و محتویات پوشه SD FILES مربوط به فايل STM UCOS APP را به شاخه اصلی مموری کپی کنید
    بعد مموری را وارد برد آموزشی کنيد و برد رو روشن کنيد ، لود اولیه سیستم فایل های سیستمی رو به فلش اصلی دستگاه انتقال می ده و سیستم لود میشه. و مشکل ارور شما حل میشه
    [move][shadow=red,left]پیش به سوی فردا[/shadow][/move]
    [move][shadow=blue,left]پیش به سوی فردا[/shadow][/move]
    2009/10/13
    1,434
    81
    B2

نقل قول نوشته اصلی توسط kmz
    دوست عزیز اول اون کليد boot1 ديپ سوئيچ رو offکنيد بعد يه کارت مموری (مثلاً 1G) را با fat32 فرمت کنيد و محتویات پوشه SD FILES مربوط به فايل STM UCOS APP را به شاخه اصلی مموری کپی کنید
    بعد مموری را وارد برد آموزشی کنيد و برد رو روشن کنيد ، لود اولیه سیستم فایل های سیستمی رو به فلش اصلی دستگاه انتقال می ده و سیستم لود میشه. و مشکل ارور شما حل میشه
    باز ممنون از لطف شما جناب kmz آقای بلورچیان که کلا یادشون رفت :biggrin: ولی کارهایی که گفتید رو انجام دادم و نتیجه نگرفتم. اینم عکس و دیپ سوئیچ:

اینم عکس محتویات مموری(8 گیگ 1 گیگ و 64 مگابایت هم تست کردم):

جناب kmz شما خودتون با برد تست کردید و نتیجه گرفتید؟؟
    2012/06/02
    1,305
    15
    IRT

شايد بايد خود پوشه SD FILES کپي شه
صفحه 1 از 6 123456 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 52