ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    2008/12/19
    125
    2

DVR چجور کار ميکنه و طراحي يک micro DVR

سلام
    قبل از پروع به توضيح در مورد موضوع مطرح شده، عرض کنم که توي انجمن يه گشتي زدم منتهي اصلا حتي نزديکه چيزي رو که ميخواستم پيدا نکردم، حالا اگر بعد از خوندن توضيحات تاپيکي که کمک کنه رو سراغ داشتين دريغ نفرماييد و پيشاپيش سپاسگذارم
    در ضمن مديران محترم اگر جاي درستي سوالم رو مطرح نکردم منتقل بفرماييد به جاي درست

حتما در مورد دستگاه هاي DVR يا Digital Video Recorder اطلاع دارين. بنده براي انجام کاري به يک DVR به طول و عرضي به اندازه يک گوشي لمسي 5 اينچ و قطرش هم 5 يا 6 سانتي متر احتياج دارم. يکم بزرگتر يا کوچکتر مهم نيست و در واقع من به يک دستگاه DVR خيلي کوچيک احتياج دارم.
    ويژگي بعدي اين دستگاه بايد عدم استفاده از هارد ديسک باشه که البته با اندازه تعريف شده امکان استفاده از اين نوع حافظه هم بسيار سخت هست.
    ويژگي سوم عدم احتياج به خروجي تصوير هست، اگر هم باشه ضرري نداره.

به طور کلي و مختصر در يک کلمه MicroDVR. براي نمونه آماده گشتم و در سايت هاي وطني تنها يک DVR+دوربين پرتابل ديدم که اندازش خوبه منتها بايد DVR جدا باشه و البته فقط يک دوربين داشت. در سايت هاي خارجي هم سه نمونه پيدا کردم که شرايطشون هموني بود که ميخوام منتها چند مشکل داشتند. تک دوربين و عدم وجود در بازار ايران و نداشتن توانايي براي وارد کردنشون

کوچکترين DVR ي که تو بازار پيدا کردم به اندازه يک رسيور ماهواره هستو براي من خيلي بزرگه و اصلا نميشه در مکان مورد نظرم استفاده ش کرد

حالا درخواست من از دوستان اين است که در مورد ساز و کار مداري DVR ها، ذخيره فيلم روي کارت حافظه و ... اطلاعاتي در اختيار اين حقير قرار بدن
    اگر ديدم انقد سواد و عقلم ميکشه شايد اجرا کردم اين پروژه رو

با سپاس
    2013/04/20
    883
    280

پاسخ : DVR چجور کار ميکنه و طراحي يک micro DVR

با سلام
    نمیخوام ناامیدت کنم بهتره واقع گرا باشی اگر نمونه خارجی با امکانات اونا ( وجود آزمایشگاهها با تجیزات عالی و مجهز -دسترسی به قطعات و درصورت عدم وجود قطعه طراحی و ساخت آن و...) وجود نداره با امکانات درپیتی ایران ساختنش محاله .
    2008/12/19
    125
    2

يعني انقدر اوضاع وخيم و موضوع سنگين و نااميد کنندست؟؟؟؟
    حداقل داشتن يک سري اطلاعات که ضرر نداره
    داره؟
    2008/07/16
    تهران
    677
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط nimdar
    با سلام
    نمیخوام ناامیدت کنم بهتره واقع گرا باشی اگر نمونه خارجی با امکانات اونا ( وجود آزمایشگاهها با تجیزات عالی و مجهز -دسترسی به قطعات و درصورت عدم وجود قطعه طراحی و ساخت آن و...) وجود نداره با امکانات درپیتی ایران ساختنش محاله .
    داداش عزیز خیلی ها تو مملکت ما از این حرف ها می زنند که فلان کار نمی شه و غیره ... اما واقعیت اینه که انسان کمال طلب است و هر چیزی رو که اراده کنه بهش می رسه. ولی طبعا در راه رسیدن ممکنه سختی هم بکشه . خودم به عینه چندتا از ای دست موضوعات رو هم تجربه کردم و هم به عینه دیدم. دستگاه DVR مگه از رادار و یا سیستم های خوف مخابراتی خیلی سخت تره . عزیز دلم شما اگر بخواهی قول می دم می تونی ظرف حداکثر 3 ماه اینو کامل جمش کنی. ولی باید بری پای کار نه اینکه تا به بن بست بخری بگه نمی شه . اصل کار همون بن بسته که ما مهندس ها باید رفع کنیم و گرنه اگر ساده بود که هر ببو گلابی مشکل رو حل می کرد.
    به امید موفقیت.
    2009/05/05
    919
    133

فکر کنم اگر کيفيت خيلي مهم نباشه بشه با يک دوربين vga و lpc1768 يک مدل ساده اش رو پياده سازي کرد.
    بعدا که کار خواست پيشرفته تر بشه ميشه حافظه رو افزايش داده.
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ*هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ*ها، خاطره همتآ*هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ*البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5