اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی ( مقدار اهم سیم پیچ اصلی موتور )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راهنمایی ( مقدار اهم سیم پیچ اصلی موتور )

سلام
    من یه مشکل پیدا کردم با یه موتور تک فاز که کلید گریز از مرکز داره . میخوام بدونم مقدار اهم سیم پیچ اصلی چنده
    این موتور من 8 اهم نشون میده . تک فاز 3 اسب هست :nerd: :nerd: :nerd:

پاسخ : راهنمایی ( مقدار اهم سیم پیچ اصلی موتور )

نوشته اصلی توسط سمیراا
    سلام
    من یه مشکل پیدا کردم با یه موتور تک فاز که کلید گریز از مرکز داره . میخوام بدونم مقدار اهم سیم پیچ اصلی چنده
    این موتور من 8 اهم نشون میده . تک فاز 3 اسب هست :nerd: :nerd: :nerd:
    با سلام اگه منظورتون شناسایی کمکی از اصلی باید بگم که مقاومت سیم پیجچ کمکی از اصلی بیشتر وقط کمتری داره (البته نه در تمام موتور های نک فاز) تو این نمونه که شما میگید اینطوری هست ودر غیر این صورت یکم توضیح بدبد
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید رضا ریاحی
      با سلام اگه منظورتون شناسایی کمکی از اصلی باید بگم که مقاومت سیم پیجچ کمکی از اصلی بیشتر وقط کمتری داره (البته نه در تمام موتور های نک فاز) تو این نمونه که شما میگید اینطوری هست ودر غیر این صورت یکم توضیح بدبد
      بله شناسایی اصلی از کمکی بود البتع بیشتر میخواستم بدونم اگه با اهمتر بخواییم مقدار اهم اصلی را تست بزنیم که معمولا چه مقداری داره . البته مشکل را برطرف کردم ولی هنوز نمیدونم که مقدار اهم اصلی چقدر هست من خودم که تست زدم 8 اهم بود . :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سمیراا
        بله شناسایی اصلی از کمکی بود البتع بیشتر میخواستم بدونم اگه با اهمتر بخواییم مقدار اهم اصلی را تست بزنیم که معمولا چه مقداری داره . البته مشکل را برطرف کردم ولی هنوز نمیدونم که مقدار اهم اصلی چقدر هست من خودم که تست زدم 8 اهم بود . :nerd:
        با سلام
        خوب مقاومت اصلی تو انواع موتور متفاوت ومیشه مقاومت را توطراحی محاسبه کرئ که البته بعد از طراحی نمی دونم چطور باید مقدار اون را فهمید ضمنا تشخیص کمکی از اصلی هم بستگی داره موتور سه سر خروجی داشته باشه یا 4 سر که در روش 4 سر که دیگه سر وته کلاف ها بیرون و مقاومت بیشتر مختص به اصلی ودر روش سه سر دوسری که بیشترین اهم را دارند مربوط به خازن و سر دیگه به ولتاز وصل میشه
        دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
        بانك اطلاعاتي سنسورها
        ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
        تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
        [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X