اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قطع نشدن تصویر آیفن کوماکس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قطع نشدن تصویر آیفن کوماکس

با سلام و خسته نباشید : چند ماهی است که یک آیفن تصویری یک طبقه کوماکس خریدم و توسط نصاب آن را نصب کردم ولی با یک مشکل مواجه شدم و آنهم این است که تصویر آیفن قطع نمیآ‌شود و مدام روشن و یکسره شده است و گوشی زنگ نمیآ‌خوره ولی همینکه متوجه باشید کسی پشت درب است و می خواهیم با استفاده از آیفن درب را باز کنیم گوشی زنگ می خورد یعنی شاسی درب بازکن را فشار میآ‌دهیم زنگ می خورد . برای رفع اینکار سیمآ‌کشی چون قدیمی بود آن را عوض کردیم و همه مرتب (رنگهای سیمآ‌ها ) بطور مرتب به یکدیگر متصل کردیم ولی مشکل بر طرف نشد سوکت پشت مانیتور را درآوردیم وامتحان کردیم دیدم که تصویر قطع میآ‌شود ولی در حین وصل سوکت به مانیتور ، زنگ میآ‌خورد دوباره تصویر میآ‌اید. لطفاً راهنمایی بفرمایید

پاسخ : قطع نشدن تصویر آیفن کوماکس

سلام
    با توجه به اینکه میگید وقتی سوکت رو از پشت مانیتور در میارید تصویر قطع میشه مشکل شما تو سیم کشی هست.
    این سوالات رو هم جواب بدید تا دقیقتر پاسخ داده بشه:
    ساختمون شما چند واحدیه؟
    ایا فقط واحد شما مشکل داره؟
    سوکت رو از پشت پنل هم جدا کنید وقتی که سوکت پشت مانیتو وصله و نتیجه رو بگید.

دیدگاه

این آیفونهای کوماکس اینقدر مشکل دارن که دلم نمیخواد قیافشون ببینم
      من یدونه نصب کردم بعد یک ماه کلا قاطی کرد شانس بدم جعبه هم انداخته بودن بیرون
      حالا این مشکلی که شما داری من توی آیفون تابا برام پیش اومد و مشکل از پنل داخل بود
      بازش کردم دیدم مدار فرمانش اینقدر داغ میکنه که جعبه پنل رنگش سیاه شده بود
      هیچ دیگه مجبور شدم یک بورد فرماارش بدم بیارن تا هفته آینده برام میرسه .....

دیدگاه

آیفون کوماکس آشغال هست و هرکی بخره باید همش براش هزینه کنه و آخرش هم تعویضش کنه
        معادل آیفون کوماس هم : تابا و سیماران و آلدو و سوزوکی، اکو و ...هستش که اکثرا هم گوشی و پنلهاشون بهم می خورن
        من کارم آیفون و جک و . ..
        بهترین آیفون تو ایران تکنماست و بعدش الکتروپیک

دیدگاه

تابا خوبه
          تازگی هم رفتن شهر پرند ، تغییر و تحول توشون زیاد شده

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X