اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آمپلی فایر خیلی ساده و کم حجم با LA4425A

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آمپلی فایر خیلی ساده و کم حجم با LA4425A

با سلام

این آی سی آمپلی فایر یکی از ساده ترین و کم حجم ترین آی سی و مدار آمپلی فایر است
    با خود آی سی سه خازن دیگه برای مونتاژ اون نیاز هست یک خازن ورودی یکی خازن خروجی یکی هم صافی تغذیه
    آی سی LA4425A یک آی سی از شرکن سانیو است که با ولتاژ 5 الی 16 ولت بخوبی کار میکند و حداکثر 5 وات توان و قدرت داره
    شکل آی سی بصورت زیره

ئ اینم نقشه ساخت مدار که راحت راحته و بسادگی میشه روی فیبرهای سوراخدار مونتاژش کرد
    این آی سی برای استفاده در اتومبیل و مصرف خانگی قدرت پایین طراحی شده ولی صدای خوبی داره و قدرتش هم با یک بلندگوی مناسب و خوب برای یک اطاق متوسط حتی کاملا کفایت میکنه

توضیحی بنظرم نمیاد برای مدار بدم چون بقدری راحته نیازی به حرف زیادی نداره
    بار خروجی هم طبق گفته سازنده میتونه از رنج 2 الی 8 اهم انتخاب بشه که بهتره از بلندگوی 4 اهمی برای قدرت بیشتر استفاده کنید و تغذیه هم برای دوتا آی سی بصورت استریو یک ترانس 12 ولت 1 آمپر کفایت میکنه چون مصرف زیادی ندارن
    تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

پاسخ : آمپلی فایر خیلی ساده و کم حجم با LA4425A

آیسیش کجا گیر میاد؟
    به امید روزی که شما رو بر بالاترین نقطه ی علم الکترونیک ببینم . زنده باد ECA.
    الکترونیک قدرت
    الکترونیک آنالوگ
    طراحی و تولید انواع مدارات الکترونیک در تیراژ انبوه
    ---------------------BMCELEC@-------------------
    ------------www.hoseyniemeni.ir-----------
    ---------------www.bmc-elec.com--------------
    ---------------www.bmc-elec.ir--------------

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoseyni imeni
      آیسیش کجا گیر میاد؟
      خویشتن را اصلاح کنید تا خداوند کارها را اصلاح کند. امیر المومنین علی (ع)

دیدگاه

با این تعداد قطعات خارجی کم و مدار ساده واقعن گزینه عالی میتونه باشه :applause: . منو یاد LM380 میاندازه البته اگه توی بازار گیر بیاد و قیمت مناسبی داشته باشه ( LM380 الان فکر کنم بین 1700-2000 تومان باشه )

دیدگاه

با سلام

این آی سی باید داخل بازار باشه
          من خودم از توی یک سی دی های تک دیسک چینی که الحمدا...توی بازار خودمون بوفور ریخته بود برداشتم اگه گیر نیاوردین بازار میتونید برید تعمیرگاهها و از تو سی دی های تک دیسک بلندگودار چینی چند مدلش استفاده شده از اونجا گیر بیارید
          تا توانی رفع غم از چهره ای غمناک کن***در جهان گریاندن آسان است اشکی پاک کن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SHAHRYAR52
            با سلام

این آی سی آمپلی فایر یکی از ساده ترین و کم حجم ترین آی سی و مدار آمپلی فایر است
            با خود آی سی سه خازن دیگه برای مونتاژ اون نیاز هست یک خازن ورودی یکی خازن خروجی یکی هم صافی تغذیه
            آی سی LA4425A یک آی سی از شرکن سانیو است که با ولتاژ 5 الی 16 ولت بخوبی کار میکند و حداکثر 5 وات توان و قدرت داره
            شکل آی سی بصورت زیره

ئ اینم نقشه ساخت مدار که راحت راحته و بسادگی میشه روی فیبرهای سوراخدار مونتاژش کرد
            این آی سی برای استفاده در اتومبیل و مصرف خانگی قدرت پایین طراحی شده ولی صدای خوبی داره و قدرتش هم با یک بلندگوی مناسب و خوب برای یک اطاق متوسط حتی کاملا کفایت میکنه

توضیحی بنظرم نمیاد برای مدار بدم چون بقدری راحته نیازی به حرف زیادی نداره
            بار خروجی هم طبق گفته سازنده میتونه از رنج 2 الی 8 اهم انتخاب بشه که بهتره از بلندگوی 4 اهمی برای قدرت بیشتر استفاده کنید و تغذیه هم برای دوتا آی سی بصورت استریو یک ترانس 12 ولت 1 آمپر کفایت میکنه چون مصرف زیادی ندارن
            سلام
            میشه مدار این امپلی رو در اختیار من قرار بدید؟
            Proudly @real_ahmadi
            #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لینکت خرابه برادر عکسات لود نشده مدار رو بهم بده PCBشو میزارم همگی با هم استفاده کنیم
              http://s6.uplod.ir/i/00674/9cm41hm4inx0.jpg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط SHAHRYAR52
                با سلام

این آی سی باید داخل بازار باشه
                من خودم از توی یک سی دی های تک دیسک چینی که الحمدا...توی بازار خودمون بوفور ریخته بود برداشتم اگه گیر نیاوردین بازار میتونید برید تعمیرگاهها و از تو سی دی های تک دیسک بلندگودار چینی چند مدلش استفاده شده از اونجا گیر بیارید
                سلام ودرود :mrgreen:
                دوست عزیز اگر می شود مدار هم بزار در اختیار ما
                و ادرس جایی که این ای سی راخریدی بزار تا ما هم از ین ایی سی بخریم:nice:

دیدگاه

یعنی شما همه منتظر مدار بودید خرجش یک سرچ بود یه استفاده از مدار دیتاشیت
                  http://molgantech.en.seekic.com/product/integrated_circuits_ics/LA4425.html
                  [img width=176 height=100]http://s6.picofile.com/file/8219555100/y1n8mde2ggfr.gif[/img]

http://s6.picofile.com/file/8249184400/yas_and_aligator.mp3.html
                  -----------------------------------------------------------------------

دیدگاه

اینم مدارش لینک به زور باز شد

منم عکسش رو جای دیگه اپ کردم...
                    یه اسپیکر پرتابل بسازی با یه باطری 12ولت7امپر ساعتی بزاری تمومه چیز ردیفی میشه با یه ماژول MP3 Playerکه یو اس بی می خوره و رادیو داره و رم می خوره....چی میشه... :applause: :applause: :applause: :applause:حرف نداره :wow: :wow: :wow: :job:
                    من شنبه قطعاتش رو تهیه می کنم می سازم ببینم کیفیتش چجوریه...
                    Proudly @real_ahmadi
                    #real_ahmadi

واسه اسمت بجنگ

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X