اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست افزایش حجم صندوق پیام خصوصی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست افزایش حجم صندوق پیام خصوصی

با عرض سلام و خسته نباشید

در صورت امکان ظرفیت صندوق پیام خصوصی رو افزایش بدید (چیزی شبیه باقی انجمن ها)

با تشکر از زحمت شما و همه کاربران انجمن. @};-

اضافه شده در تاریخ :
    سلام بر همگی

میشه رسیدگی کنید،یا حداقل نظری در این رابطه بفرمایید ؟
    باتشکر

پاسخ : درخواست افزایش حجم صندوق پیام خصوصی

در این مورد قبلا بحث شده فعلا امکانش برای مدیران سایت وجود نداره .چون حجم دیتا بیس بالا میره و باید حجم سرور بیشتری خریداری بشه و هزینه ها زیاد میشه .و انصافا دلیلی هم نداره که حجم زیاد بشه .اگر مطلبی ارزش ذخیره داره رو سیستم ذخیره کنید اگر هم ارزش ذخیره نداره پاکش کنید
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamad-h
      در این مورد قبلا بحث شده فعلا امکانش برای مدیران سایت وجود نداره .چون حجم دیتا بیس بالا میره و باید حجم سرور بیشتری خریداری بشه و هزینه ها زیاد میشه .و انصافا دلیلی هم نداره که حجم زیاد بشه .اگر مطلبی ارزش ذخیره داره رو سیستم ذخیره کنید اگر هم ارزش ذخیره نداره پاکش کنید
      سلام
      ممنون از پاسخ شما. @};-
      چرا فرم Eca با توجه به ارزشمنده بودن دیتاش،ولی باز روی دیتاش اینقدر حساسه؟اکثر فرم های معروف این محدودیت ها رو سال پیش برداشتن (فرم های که دیتاشن خیلی خیلی بیشتر از اینجاست)
      اینجا یک مکان علمی پس قاعدتا پیام خصوصی هاش هم باید رنگ بوی همین مسئله رو داشته باشد..(ولو گفتگو شخصی حال و احوالی هم باشه،)قبول بفرمایید بعضی مسائل بعضا علمی رو نمیشه تویه فرم مطرح کرد بیشتر بعد شخصی، وخیلی مسائل دیگه...
      الحمدالله سایت و انجمن منبع درادمد قوی داره(خیلی از فرم ها همین رو هم ندارن)،پس این نیاز های اولیه و مدیریتی کاربری رو افزایش بدید..
      باتشکر از همه زحمت کشان این انجمن. @};-

دیدگاه

وقی که به کاربر حرفه ای ارتقا پیدا میکنیم دیگه محدودیتی برای صندوق pm وجود نداره...
        1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
        من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
        !Electronic On! Programming On
        هوشمندانه سوال بپرسیم!
        http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
          وقی که به کاربر حرفه ای ارتقا پیدا میکنیم دیگه محدودیتی برای صندوق pm وجود نداره...
          سلام بر اقا ماهان .
          ممنون از شما، احتمالا تا اون موقع پیر شدیم .. یاکه ..!
          با این حال ممنون.
          باتشکر. @};- @};-

دیدگاه

منم با این درخواست دوستان موافقم. لااقل اگه نامحدود شدنش هم امکانپذیر نیست حداقل بیشترش کنن.
            مرسی
            تشكر نكن، صلوات بفرست:

[img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohamad-h
              خوب اگه بحث مالیشه میشه یه کاریش کرد :biggrin:
              یه حجمی رو برای هر کس در نظر بگیرین، اگه بیشتر از اون خواست بخره،آ‌ اینطوری فکر میکنم بهتر باشه. خودم به شخصه خیلی از پیامهایی که برام اومده رو حتی نمیتونم بهشون دست بزنم :NO: حالا هم نیاز دارم پیام جدیدی بفرستم و بگیرم!
              مرسی
              تشكر نكن، صلوات بفرست:

[img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد ن
                منم با این درخواست دوستان موافقم. لااقل اگه نامحدود شدنش هم امکانپذیر نیست حداقل بیشترش کنن.
                مرسی
                [img width=176 height=100]http://s6.picofile.com/file/8219555100/y1n8mde2ggfr.gif[/img]

http://s6.picofile.com/file/8249184400/yas_and_aligator.mp3.html
                -----------------------------------------------------------------------

دیدگاه

بابا مال من نامحدوده! کاربر حرفه ای هستم اخه :icon_razz:
                  خخخخخخخخ
                  1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                  من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                  !Electronic On! Programming On
                  هوشمندانه سوال بپرسیم!
                  http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد ن
                    خوب اگه بحث مالیشه میشه یه کاریش کرد :biggrin:
                    یه حجمی رو برای هر کس در نظر بگیرین، اگه بیشتر از اون خواست بخره،آ‌ اینطوری فکر میکنم بهتر باشه. خودم به شخصه خیلی از پیامهایی که برام اومده رو حتی نمیتونم بهشون دست بزنم :NO: حالا هم نیاز دارم پیام جدیدی بفرستم و بگیرم!
                    مرسی
                    موافقم
                    عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است

دیدگاه

اگه یکمی حجم (تعداد) پیام ها برای کاربران ابتدایی بیشتر بشه خیلی خوبه. صندوق منم پر شده و دیگه نمی تونم پیغام بگیرم.
                      در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
                      2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
                      3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X