اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال در مورد کار با ای سی لچ 74573

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال در مورد کار با ای سی لچ 74573

سلام دوستان
    واسه یه پروژه نیاز دارم خروجی یکی از پورت های میکرو رو افزایش بدم :nerd: و واسه این کار باید حتما از 74573 استفاده کنم . حالا واسم یه سوال پیش اومده که در زمانی که چند تا از ای سی رو برای افزایش خروجی با هم موازی میکنم پایه ی فعال ساز این ای سی باید برای چند میکروثانیه باید فعال کنم تا خروجی میکرو تو خروجی همون ای سی دیده بشه ؟؟؟ در اصطلاح سرعت REFRESH رو تا چه حد میتونم بالا ببرم ؟؟؟ پروژم تابلو روان نیست اما بی شباهت به اونم نیست ...
    امير مسعود مقدم

پاسخ : سوال در مورد کار با ای سی لچ 74573

نوشته اصلی توسط masoud.moghaddam21
    سلام دوستان
    واسه یه پروژه نیاز دارم خروجی یکی از پورت های میکرو رو افزایش بدم :nerd: و واسه این کار باید حتما از 74573 استفاده کنم . حالا واسم یه سوال پیش اومده که در زمانی که چند تا از ای سی رو برای افزایش خروجی با هم موازی میکنم پایه ی فعال ساز این ای سی باید برای چند میکروثانیه باید فعال کنم تا خروجی میکرو تو خروجی همون ای سی دیده بشه ؟؟؟ در اصطلاح سرعت REFRESH رو تا چه حد میتونم بالا ببرم ؟؟؟ پروژم تابلو روان نیست اما بی شباهت به اونم نیست ...
    شما دیتا شیت رو خوندی و پیدا نکردی ؟؟؟؟
    از جمله ی رفتگان این راه دراز
    باز آمده ای کو که به ما گوید راز
    هان بر سر این دو راهه از روی نیاز
    چیزی نگذاری که نمی آیی باز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط masoud.moghaddam21
      سلام دوستان
      سلام
      با آی سی 74595 کار کن خیلی خوبه ... یک پین دیتا ازت میگیره و 8 تا خروجی بهت میده ... (شیفت رجیستر SIPO)
      ولی اگه میخوای کارت خیلی سرعتی باشه باید با فرکانس 16 مگا کار کنی چون ممکنه پردازش کم میاری ...

موفق باشید
      [b]چگونه همه پایه های میکروکنترلر AVR را PWM کنیم؟
      معرفی نرم افزارEasy 7segment (برای راه اندازی آسانتر 7segment )
      معرفی نرم افزار Codewizard PWM
      با من بیشتر آشنا شوید

دیدگاه

اول دیتاشیت را بخون: http://www.nxp.com/documents/data_sheet/74HC_HCT573.pdf
        صفحات 8 -9 -10 را ببین همه را نوشته
        امام علي (عليه السلام) : الزکات العلم نشرهُ/ زکات علم نشر آن است

دیدگاه

ممنون دوستان
          امير مسعود مقدم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X