اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

عجوبه ای بنام AUTOIT

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

عجوبه ای بنام AUTOIT

سلام دوستان

یه نرم افزار جالب و رایگان می خوام معرفی کنم که خوشتون میاد منم از بس کار کردم دیگه استاد شدم با این که نرم افزار برنامه نویسی متنوعی وجود داره
    ولی من این و دوست دارم کاریش نمیشه کرد راستی کسی می تونه برای این نرم افزار یه انجمنی را بندازه

خلاصه بگم این نرم افزار با این که سادس ولی جالبه شاید از محیطش زیاد خوشتون نیاد دستوراتی داره که با پنج خط بله همش با پنج خط کامپیوتر را کنترل
    می کنه

برای دانلودش autoitرا در گوگل سرچ کنید

پاسخ : عجوبه ای بنام AUTOIT

کاش بیشتر توضیح میدادی دوست عزیز
    کارش چیه
    فایدش کجاست
    برنامه واسه کنترل کامپیوتر زیاده برنامه نویسی هم اصلا نمیخواد
    ولی شاید منظور شما چیز دیگه ای بوده
    من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط icarus
      کاش بیشتر توضیح میدادی دوست عزیز
      کارش چیه
      فایدش کجاست
      برنامه واسه کنترل کامپیوتر زیاده برنامه نویسی هم اصلا نمیخواد
      ولی شاید منظور شما چیز دیگه ای بوده
      https://www.google.com/search?hl=en&as_q=autoit&as_epq=&as_oq =&as_eq=&as_nlo=&as_nhi=&lr=lang_f a&cr=&as_qdr=all&as_sitesearch=&as _occt=any&safe=images&tbs=&as_filetype =&as_rights=
      کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
      ولتر

دیدگاه

برنامه جالبی بود شاید بگیرم امتحانش کنم من بیشتر این کارارو با پایتون میکنم خیلی دوسش دارم
        از این هم ساده تره و انقدر قوی و محبوب هست که گوگل و مایکروسافت هم ازش استفاده میکنند
        مثال :
        تولید سری فیبوناچی در یک خط :biggrin: :biggrin: :biggrin: کمتر نبود ؟!؟!؟!؟
        من دوست ندارم خودم را درگير مسئله بهشت يا جهنم بکنم ، چون در هر دو قسمت دوستان خوبي دارم !

دیدگاه

این کاربردی تره مثلا درستوری برای کنترل ماوس داره و یا دستوری برای باز شدن سی دی رام داره و یا خاموش شدن سیستم و ......... دستورات مختلف

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X