اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

هواکش یا هود آشپزخانه ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

هواکش یا هود آشپزخانه ؟!

دوستان گلم درود بر شما
    سوالی که دارم این هست که
    1. برای آشپزخانه آیا از نظر استاندارد باید در پلان روشنایی هواکش در نظر گرفت یا نه ؟
    2. در پلان روشنایی آیا باید برای هود کلید در نظر گرفت یا اینکه باید یک پریز در پلان پریز طراحی کرد؟
    لطفا با توجه با استاندارد جواب بدید :read:
    ممنون

پاسخ : هواکش یا هود آشپزخانه ؟!

نوشته اصلی توسط miladeng98
    دوستان گلم درود بر شما
    سوالی که دارم این هست که
    1. برای آشپزخانه آیا از نظر استاندارد باید در پلان روشنایی هواکش در نظر گرفت یا نه ؟
    2. در پلان روشنایی آیا باید برای هود کلید در نظر گرفت یا اینکه باید یک پریز در پلان پریز طراحی کرد؟
    لطفا با توجه با استاندارد جواب بدید :read:
    ممنون
    البته اگه هود نمیزارین هواکش ولی معمولا هود قرار میدن و هواکش مال دستشویی هست .
    .طبق استاندارد پریز باید باشه . ولی ظاهرا پریزی در کار نیست و یه کابل از هود باید بره به داخل لوله بدون پریز بره به یه فیوز تو جعبه فیوز .
    البته میگن پریز تو استاندارد ولی الان هود ما که پریز نداره مستقیم کابل خورده تو لوله تا فیوز . :nerd:

دیدگاه

ولی حقیقتش برای هود کولر گازی و پکیج همون پریز بزاری بهتره . چون ممکنه یه روزی این وسایل از دیوار وردارن و بخوان جابجا کنن یا اصلا برش دارن . انوقت لوله بدون پریز زشت در میاد ولی اینطوری که پریز بزاری ممکنه بدرد چیز دیگه بخوره :nerd:

دیدگاه

در ساختمان های که خودم کار کردم برای هود یک کلید تک پل میزارم و لوله را تا زیر سقف 30 سانت پایین تر قزار میدم که اگر هم هود متصل نشد بشه یه روشنایی دیواری استفاده کرد تا به :nice: نما هم صدمه نخوره

دیدگاه

سلام
          برای هود یا یه لوله برق میکشی بالا یا یک عدد قوطی نصب میکنی برای پریز که بصورت عمده لوله برق میزارن باتوجه به تعییر چیدمان اشپزخانه ممکنه جای هود عوص بشه منطورم به چپ یا راست در محیط اشپزخانه عوص بشه که لوله برق کاربرد بیشتررو داره
          ثانیا باید لوله برق رو تا اونجا که میتونی بالا ببری نزدیک به سقف باشه حدود 20 سانت از سقف پاینتر باشه
          تا نگاه میکنی وقت رفتن هست + ناگهان چه زود دیر میشود = تشکر یادت نره!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X