اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی موتور dc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی موتور dc

با عرض سلام
    از خدمت دوستان یه سوال داشتم .ولی خوب سوال خیلی ابتدایی هستش چون من رشتم کلا برق نیست.من یه پروزه دارم که مجبورم توش از موتور dc استفاده کنم از درایو آماده استفاده می کنم که12 ولت 4 آمپر هستش حالا موتور من 12 ولت 700mA میخوام بدونم اگه این موتور رو با این درایو راه بندازم موتورم که آسیب نمی بینه؟به خاطر اختلاف آمپر می گم.یا باید آمپر درایو و موتور رو یکی بکنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

پاسخ : راه اندازی موتور dc

نوشته اصلی توسط alivahid
    با عرض سلام
    از خدمت دوستان یه سوال داشتم .ولی خوب سوال خیلی ابتدایی هستش چون من رشتم کلا برق نیست.من یه پروزه دارم که مجبورم توش از موتور dc استفاده کنم از درایو آماده استفاده می کنم که12 ولت 4 آمپر هستش حالا موتور من 12 ولت 700mA میخوام بدونم اگه این موتور رو با این درایو راه بندازم موتورم که آسیب نمی بینه؟به خاطر اختلاف آمپر می گم.یا باید آمپر درایو و موتور رو یکی بکنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.
    سلام. منظور از درایور 4 آمپر اینه که میتونه تا موتوری که تا 4 آمپره میکشه رو راه بندازه. شما میتونی با درایور 1000 آمپر هم موتورتون رو راه بندازی فرقش اینه که هزینه اضافی کردی. در ضمن همین موتور 700 میلی آمپر در شرایط مختلف و به صورت لحظه ای میتونه جریان بالاتری میکشه. مثلا در هنگام شروع حرکت تا 3 یا 4 برابر هم میتونه بکشه.
    لطفا سوالات فنی رو به جای پیام خصوصی در انجمن مطرح کنید.

دیدگاه

پاسخ : راه اندازی موتور dc

ممنون مهندس.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X