اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ازمون مصاحبه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ازمون مصاحبه

سلام
    من رشته ام الکترونیک است کسی میتونه بگه در ازمون مصاحبه الکترونیک چه سوالاتی می پرسند لطفا راهنمایی کنید

پاسخ : ازمون مصاحبه

برای کار می خوای مصاحبه ی کار یعنی

دیدگاه

بله

دیدگاه

من رفته بودم درباره منبع تغذیه محاسبه ی خازن ورودی درباره ی دیجیتال می پرسه میکرو کنترلر منبع سویچینگ اگر صنعتی باشه در باره PLC

دیدگاه

کار شرکته چیه؟؟؟؟؟
          ما یه جا برای استخدام رفته بودیم هرچی تونست پرسید. یعنی هر درسی که طی دوره کارشناسی میخونید از من پرسید.
          ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

در زمینه کاریشون یک سری سوالات میپرسند . مثلا اگر خط رباتیک داشته باشند بیشتر سوالات کنترلی میپرسند . اگر قسمت تعمیرات داشته باشند درباره تشخیص معیوب بودن و نحوه تعمیر میپرسند .
            اما یک قسمت ناشناخته هم وجود داره . اگر توی کارشون به مشکل خورده باشند میان مشکلات بی ربطشون رو میپرسند .

دیدگاه

سلام
              کار توی نیشکر است در مقطع دیپلم الکترونیک

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X