اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تنظیمات هیستوری(بک پ ها)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تنظیمات هیستوری(بک پ ها)

سلام
    داشتم PCB میزدم برنامه رو باز کردم کلا فایل PCB ریست شده بود
    این مشکل تا حالا چند بار برام پیش اومده
    از فایلهای هیستوری کمک گرفتم دیدم خیلی قبل بک پ گرفته و عملا به دردی نمیخوره
    میخواستم ببینم راهی هست که بشه مدت زمان بین این بک پ گرفتن ها رو کم کرد؟
    و اینکه مثلا 3-4 تا بک پ آخری رو نگه داره و بقیه رو پاک کنه؟(چون حجم زیادی از هارد رو میگیره)
    آموزش ساخت جعبه برای مدار با نرم افزار Corel Draw - آموزش طراحی تابلو ثابت با Corel Draw و LED Tool - آموزش کرک LED Tool

116 کتابخانه مورد نیاز برای Altium Designer

از دروغ متنفرم؛ هرچند در این مملکت به جرم صداقت، کودن نامیده شوم.

پاسخ : تنظیمات هیستوری(بک پ ها)

من دقیق نرفتم تو بحث بکاپ ها و نمیدونم آیا آلتیوم اینترفیسی داره که بشه قشنگتر به بکاپها دسترسی پیدا کرد یا نه ولی یک چیزو میدونم.
    اینکه شما هروقت فایل رو سیو کنید ( Ctrl+S ) یک بکاپ میگیره.
    من توی پوشه History یک پوشه درست میکنم و هر وقت فایل رو به یه جایی می رسونم و مثلاً میخام تغییرات زیادی بدم آخرین بکاپ رو کپی میکنم تو اون پوشه و بقیه رو اگه خواستم پاک میکنم.

البته حجم فایلها اونقدر هم زیاد نیست نسبت به ظرفیت هاردهای امروزی. من خودم معمولاً فقط وقتی میخام پروژه رو بایگانی کنم فایلای هیستوری رو پاک میکنم.

دیدگاه

پاسخ : تنظیمات هیستوری(بک پ ها)

نوشته اصلی توسط masoud_m_bf
      سلام
      داشتم PCB میزدم برنامه رو باز کردم کلا فایل PCB ریست شده بود
      این مشکل تا حالا چند بار برام پیش اومده
      از فایلهای هیستوری کمک گرفتم دیدم خیلی قبل بک پ گرفته و عملا به دردی نمیخوره
      میخواستم ببینم راهی هست که بشه مدت زمان بین این بک پ گرفتن ها رو کم کرد؟
      و اینکه مثلا 3-4 تا بک پ آخری رو نگه داره و بقیه رو پاک کنه؟(چون حجم زیادی از هارد رو میگیره)
      سلام. یه جا توی یه شبکه محلی که آلتیوم توی چند تا از کامپیوترها با یه ورژن و یه کرک نصب بود، من همچین مشکلی رو دیدم. البته مطمئن نیستم به خاطر شبکه است یا نه. دوست عزیز اگه راه حل بر طرف کردن این مشکل رو فهمیدی ما رو هم بی خبر نزار. پیشاپیش ممنون.

اما تنظیمات هیستوری:
      برای تنظیمات هیستوری از منوی DXP گزینه Prefereces را انتخاب کنید.

بعدش توی پوشه System گزینه Backup رو پیدا کرده و مثل شکل زیر زمان بین بک پ ها و تعداد اونها رو با مقادیر دلخواه تنظیم کنید.

اگه توی پوشه System نبود، توی پوشه Data Management پیداش میکنید.
      موفق باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X