اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست راهنمایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست راهنمایی

سلام به همه دوستان
    در نظر دارم برای پروژه ایی که در اون از 3 نوع سنسور متفاوت + LCD متنی + کیبورد + تعدادی ورودی و خروجی دیگه استفاده کنم. برای این کار آیا نیاز هست دنبال میکروهای با پایه بیشتر مثل هدر بردهای موجود در فروشگاه باشم؟ منظورم اینه که آیا لازمه پایه های بیشتری برای میکروکنترلر در نظر بگیرم یا نه و با یه Mega32 هم میشه تمام قطعات رو هندل کرد؟
    در این پروژه نیازی به پردازش خاصی نیست و تنها باید مقادیر سنسورها گرفته بشه و روی LCD نمایش داده بشه.

با تشکر

پاسخ : درخواست راهنمایی

در مگا 32 یه پورت واسه کیبورد یه پورت هم واسه ال سی دی. دوتا پورت خالی میمونه واسه سنسورا تازه اضافه هم میاری

دیدگاه

عذرخواهی میکنم بابت سوال ابتداییم، آیا Mega32 از پس این کار به راحتی بر میاد و با مشکل روبرو نمیشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dariai
        عذرخواهی میکنم بابت سوال ابتداییم، آیا Mega32 از پس این کار به راحتی بر میاد و با مشکل روبرو نمیشه؟
        راحت هندل میکنه.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط dariai
          بسته به تعداد شنسور ها داره ولی در کل شما میتونید از mega 32 استفاده کنید به شرط این که تعداد سنسور ها بیشتر از 16 تا نشه
          و اگر آنالوگ هست از 8 تا بیشتر نشه در غیر این صورت باید یا از چنتا mega 32 استفاده کنید یا از یه میکرو دیگه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X