اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خطای usb not recognized هنگام پروگرام کردن با بوت لودرusb. لطفا کمکم کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خطای usb not recognized هنگام پروگرام کردن با بوت لودرusb. لطفا کمکم کنید

سلام
    خطای usb not recognize موقع پروگرام کردن برد اموزشی lpc1768 با بوت لودر usb چطوری برطرف میشه ؟ اولین باره که با ارم و این برد کار میکنم
    وقتی برد رو با کابل usb وصل میکنم تعذیه و lcdو led usbconnect روشن میشه اما خطای بالا رو میده
    لطفا کمکم کنید هنوز موفق نشدم یک برنامه پروگرام کنم :eek:

پاسخ : خطای usb not recognized هنگام پروگرام کردن با بوت لودرusb. لطفا کمکم کنید

نوشته اصلی توسط j.masiha
    سلام
    خطای usb not recognize موقع پروگرام کردن برد اموزشی lpc1768 با بوت لودر usb چطوری برطرف میشه ؟ اولین باره که با ارم و این برد کار میکنم
    وقتی برد رو با کابل usb وصل میکنم تعذیه و lcdو led usbconnect روشن میشه اما خطای بالا رو میده
    کابل رو عوض کن
    از سالم بودن پورت یو اس پی کامپیوتر و دستگاه مطمئن شو.
    1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
    من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
    !Electronic On! Programming On
    هوشمندانه سوال بپرسیم!
    http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

پاسخ : خطای usb not recognized هنگام پروگرام کردن با بوت لودرusb. لطفا کمکم کنید

نوشته اصلی توسط Mahan.Rafiee
      کابل رو عوض کن
      پورت USB سالمه
      برای شناخته شدن برد توسط لپ تاپ نصب برنامه ای لازم نیست؟
      احتمالا یه برنامه ای باس باشه که برد رو به کامپیوتر معرفی بکنه
      من یک جایی خوندم که با اتصال برد به کامپیوتر خود بخود برد شناخته میشه
      مگه میشه؟
      مرسی بابت پاسخ گفتنتون

دیدگاه

کابل رو عوض کن
        الان هم کابل رو عوص کردم و هم مطمئنم پورتها سالمه احتمالا من یک کاری باید انجام بدم ولی بدلیل مبتدی بودن نمیدونم
        میشه لطفا بگید برای پروگرام کردن برد برای اولین بار از طریق usb دقیقا باید چیکار کرد و چه برنامه هایی باید نصب باشه برای پروگرام کردن از طریق usb
        لطفا یکی کمکم بکنه هیچی بذهنم نمیرسه

دیدگاه

برید اینتو
          بعدش به قسمت "فایل های مورد نیاز " بروید و فایل"راهنمای استفاده از بوت لودر" دانلود کنید.
          هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

اقا منم همین مشکلو دارم . اموزشم خوندم. ویندوزم 8.1 هستش

دیدگاه

برید اینتو
              بعدش به قسمت "فایل های مورد نیاز " بروید و فایل"راهنمای استفاده از بوت لودر" دانلود کنید.
              بسیار ممنون بابت فایل اموزشیتون
              فقط دوتا سوال
              1)
              تو قسمت user برای target option تو run#1 من عبارت کفته شده رو میذارم اما این خطا رو میده
              user command terminated,exit- code=1
              این یعنی چی؟
              عبارتی که تو run#1 نوشته میشه spaceنداره؟ و اینکه جای test باید اسم پروژه یعنی همونی که پسوند.uvproj داره قرار بگیره؟
              2)
              تو pdf گفته شده سوییچ usbو usbot باید on باشه
              برد lpc من ماله کویره
              و سویچی به این نام نداره چندتا جامپر مرتبط با usb داره یکی مشخص کننده usb connect و یکی دیگه host و device بودن رو نشون میدن
              من باید کدومارو فعال کنم؟
              ببخشید که انقد طولانی شوالامو میپرسم :redface:

دیدگاه

متاسفانه من با ال پی سی کار نکردم :(
                دوستان دیگه کمکت میکنن.
                هوشمندانه سوال بپرسیم!

دیدگاه

متاسفانه من با ال پی سی کار نکردم :(
                  دوستان دیگه کمکت میکنن.
                  خیلی ممنون از لطفتون راهنمایتون خیلی کمکم کرد
                  ولی تا دوستان دیگه بفکر پاسخ گویی به این دانشجو تازه کار بیفتن احتمالا دانشجو با یک چکش میزنه بردشو له میکنه :-?

دیدگاه

سلام
                    من اگه اشتباه نکنم دوهفته پیش این مشکلو داشتم.باید خدمتتون عرض کنم پروگرم به روش بوت لودر،به این صورته که اول باید فایل باینریشو توسط یک پروگرمر دیگه(مثل جیتگ یا به واسطه پورت سریال) پروگرام بشه.بعد ازاین میتونید از دفعه بعد به روش بوت لودر پروگرام کنید.
                    من سر این قضیه دوهفته الاف بودم.متاسفانه کاربرای ارم اونم LPCاونم 1768 که مایل به کمک باشن خیلی کمن البته تو این فروم
                    [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ah rad
                      سلام
                      من اگه اشتباه نکنم دوهفته پیش این مشکلو داشتم.باید خدمتتون عرض کنم پروگرم به روش بوت لودر،به این صورته که اول باید فایل باینریشو توسط یک پروگرمر دیگه(مثل جیتگ یا به واسطه پورت سریال) پروگرام بشه.بعد ازاین میتونید از دفعه بعد به روش بوت لودر پروگرام کنید.
                      من سر این قضیه دوهفته الاف بودم.متاسفانه کاربرای ارم اونم LPCاونم 1768 که مایل به کمک باشن خیلی کمن البته تو این فروم
                      مرسی من که دیگه رو تیمارستانم :angry:
                      اولین بار مگه توسط شرکت سازنده برد با استفاده از پروگرمر پروگرام نمیشه؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط j.masiha

مرسی من که دیگه رو تیمارستانم :angry:
                        اولین بار مگه توسط شرکت سازنده برد با استفاده از پروگرمر پروگرام نمیشه؟
                        دقیقا شبیه دو سه هفته پیش خودمی.همون اعصاب خوردی همون سوال
                        نه پروگرام نمیشه.اون چیزی که ماهارو به اشتباه میندازه.توضیحات هدر بردها وبردهای اموزشی سایته.که فک میکنیم ای سی که از بازار میخریم یا بردهای شرکت های دیگه هم باید همین جوری باشن.
                        اگه کامپیوترت پورت کام داره که هیچ واگه نه یدونه برد یواس بی بهTTLبگیر واز طریق نرم افزار فلش تولزو...
                        [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ah rad
                          دقیقا شبیه دو سه هفته پیش خودمی.همون اعصاب خوردی همون سوال
                          نه پروگرام نمیشه.اون چیزی که ماهارو به اشتباه میندازه.توضیحات هدر بردها وبردهای اموزشی سایته.که فک میکنیم ای سی که از بازار میخریم یا بردهای شرکت های دیگه هم باید همین جوری باشن.
                          اگه کامپیوترت پورت کام داره که هیچ واگه نه یدونه برد یواس بی بهTTLبگیر واز طریق نرم افزار فلش تولزو...
                          بدبختی اینه باس پروژ ه ام رو تا یک ماه دیگه تموم بکنم وگرنه من میمونم و استادو یه نمره O برای پایان نامه ام X_X
                          خوبه باز شما جواب دادید وگرنه الان روان پریش میشدم
                          مرسی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط j.masiha
                            بدبختی اینه باس پروژ ه ام رو تا یک ماه دیگه تموم بکنم وگرنه من میمونم و استادو یه نمره O برای پایان نامه ام X_X
                            خوبه باز شما جواب دادید وگرنه الان روان پریش میشدم
                            مرسی
                            خواهش میکنم
                            نگران نباش.اگه ماژول مبدل USBبه TTLداشته باشی.دودیقه اموزش راه اندازی داره وچند ثانیه هم پروگرام شدن و29 روز باقی رو میتونی به باقی کارای پروزت برسی. :biggrin:
                            به هرحال انشاالله موفق باشی. :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط j.masiha
                              سلام
                              سلام دوست من!
                              کاش یک لینک از بردی که خریدین رو میذاشتین اینجا تا بدونیم دقیقا کدوم برد هست.
                              در پروگرم کردن به وسیله بوت لودر، با اینکه روشی سریع و بی دردسر هست اما گاهی ریختن یک برنامه به نحوی نا مناسب و یا ... ب[glow=red,2,300]اعث میشه که شما بوت لودر خودتون رو از دست بدید و بنده فکر میکنم که شما بوت لودر رو پروندی!!![/glow] (چون خودم یک بار این کار رو کردم!!!) در این صورت همون پیغام خطایی ظاهر میشه که گفتین!
                              اگه این باشه ، چاره ای نیست جز اینکه با یک پروگرمر J-link دوباره برنامه بوت رو روش بریزین و یا با روش serialFlash Programming این کار رو انجام بدین که دوستمون توضیح دادن!
                              البته بنده به شدت توصیه میکنم یدونه J-link بخرین و برای همیشه خودتون رو از این دست مشکلات خلاص کنینن. البته J-link امکانات دیگه ای رو هم در اختیارتون قرار میده که بسیار کاربردی هستن!
                              باز هم مشکلی بود در حد سوادم درخدمتم.!
                              در انتظار تو چشمم سپید گشت و غمی نیست
                              اگر قبول تو افتد، فدای چشم سیاهت

http://upload7.ir/images/83524254953910725183.gif

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X