ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    2013/10/20
    60
    3

کمک فوري سنسور آلتراسونيک

سلام به دوستان عزيز :bye
    من يک جفت فرستنده و گيرنده آلتراسونيک دارم ميخوام به صورت آنالوگ(بدون استفاده از ميکرو) راه اندازي کنم به طوري که اندازه گيري فاصله برام مهم نيست فقط ميخوام اگر مانع از يه حدي مثلا دومتر به سنسور نزديک تر بشه يک ولتاژ صفر يا يک منطقي در خروجي مدار داشته باشم.
    خيلي از مدار ها يي که تو همين سايت پيدا کردم جواب ندادن و بعد از کلي گشتن تو ي نت چندتا مدار اصولي پيدا کردم که متاسفانه بردش حتي به 30 سانت هم نميرسن :angry:
    از شما دوستان تقاضا دارم وخواهش ميکنم نقشه مدار هايي که به درد اين کار بخوره وبستين و جواب داده برام بذارين و توضيحات لازم رو هم بگين .
    چند روزه کلافه شدم از دست اين سنسورها خواب باسم نذاشتن ~x(
    خودم چندتا سوال کلي دارم اين که اصولا سيگنال در يافتي در چه حديه و چند برابر بايد تقويت بشه؟
    سوال مهم تر اين که آيا پالس ارسالي توسط فرستنده علاوه بر اين که بايد 40کيلو باشه آيا بايد دائمي باشه يا به صورت برست باشه يعني خود اين 40 کيلو هم با فرکانس کمي مثلا 25هرتزقطع و وصل بشه؟

زکات علم نشر دادن آن است
    2013/10/20
    60
    3

پاسخ : کمک فوري سنسور آلتراسونيک

دوستان من کمک فوري خواستم خواهش و تمنا هم کردم زيرش هم نوشتم که زکات علم بدين پس چرا کسي جواب نميده !!!!!! :cry2:
    زکات علم نشر دادن آن است
    2011/12/11
    17
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba elec
    سلام به دوستان عزيز :bye
    من يک جفت فرستنده و گيرنده آلتراسونيک دارم ميخوام به صورت آنالوگ(بدون استفاده از ميکرو) راه اندازي کنم به طوري که اندازه گيري فاصله برام مهم نيست فقط ميخوام اگر مانع از يه حدي مثلا دومتر به سنسور نزديک تر بشه يک ولتاژ صفر يا يک منطقي در خروجي مدار داشته باشم.
    خيلي از مدار ها يي که تو همين سايت پيدا کردم جواب ندادن و بعد از کلي گشتن تو ي نت چندتا مدار اصولي پيدا کردم که متاسفانه بردش حتي به 30 سانت هم نميرسن :angry:
    از شما دوستان تقاضا دارم وخواهش ميکنم نقشه مدار هايي که به درد اين کار بخوره وبستين و جواب داده برام بذارين و توضيحات لازم رو هم بگين .
    چند روزه کلافه شدم از دست اين سنسورها خواب باسم نذاشتن ~x(
    خودم چندتا سوال کلي دارم اين که اصولا سيگنال در يافتي در چه حديه و چند برابر بايد تقويت بشه؟
    سوال مهم تر اين که آيا پالس ارسالي توسط فرستنده علاوه بر اين که بايد 40کيلو باشه آيا بايد دائمي باشه يا به صورت برست باشه يعني خود اين 40 کيلو هم با فرکانس کمي مثلا 25هرتزقطع و وصل بشه؟
    سلام دوست عزيز
    من تنها کاري که تونستم براتون انجام بدم اينه که
    تو لينک زير ي فايلي پيدا کردم که فک کنم به دردتون بخوره
    اگه سوال هم داشتين از کسي که pdf رو قرار دادن بپرسيد
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=39236.msg192329#msg192329
    2013/04/20
    883
    280

با سلام
    دوست عزیز تمام سنسورهای دنده عقب اتوموبیلها بر اساس الترا سونیک کار میکنند میتوانید از آنها ایده بگیرید.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4