اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دنبال یه فرستنده و گیرنده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دنبال یه فرستنده و گیرنده

دنبال یه فرستنده و گیرنده یک کاناله هستم که گیرندش بتونه یه رله را قطع و وصل کنه و زیاد حجیم نباشه.برای یه پروژه میخوام.

پاسخ : دنبال یه فرستنده و گیرنده

نوشته اصلی توسط tohid15
    دنبال یه فرستنده و گیرنده یک کاناله هستم که گیرندش بتونه یه رله را قطع و وصل کنه و زیاد حجیم نباشه.برای یه پروژه میخوام.
    با سلام
    اگه اماده میخای که تو بازار پر اما اگه خودت میخای بسازی میتونی از ماژولnrf استفاده کنی اما واسه تک کانال اماده ارزون تر ذر میاد
    دوربين مدار بسته و دزد گير و رفع مشكلات
    بانك اطلاعاتي سنسورها
    ساخت رقص نور براي شيشه سكوريت مغازه ها
    تعمير لوازم خانگي را اينجا مطرح كنيد
    [move][b] موفقيت بر روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد.

دیدگاه

میخوام دست ساز باشه.مداری سراغ ندارید که با ای سی یا ترانزیستور راه بیفته؟

دیدگاه

اگر نمیخواین با میکرو درگیر شید از ماژول های Rx-Tx ask 315 مگاهرتز استفاده کنین که یه آی سی سمت گیرنده داره یه آی سی سمت فرستنده،جمع و جورم در میاد،آموزش و شماتیک مدارشم به وفور تو نت ریختست
        انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
        فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

من یه فرستنده دزدگیر ماشین دارم قبلا هم تو انجمن براش تاپیک زدم و دوستان هم راهنمایی کردن اما چون داخل فرستنده از ماژول استفاده شده بود و اونی که من دارم ماژول نداره بیخیالش شدم و در ضمن ای سی اون pt2262بود اگه عکس خواستید میزارم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tohid15
            من یه فرستنده دزدگیر ماشین دارم قبلا هم تو انجمن براش تاپیک زدم و دوستان هم راهنمایی کردن اما چون داخل فرستنده از ماژول استفاده شده بود و اونی که من دارم ماژول نداره بیخیالش شدم و در ضمن ای سی اون pt2262بود اگه عکس خواستید میزارم
            همونه که بالا گفتم،p2262 و pt2272 انکودر و دیکدر هستند که 2262 برای فرستنده و 2272 برای گیرنده استفاده میشه،نوع و فرکانس ماژول رو ببینید چیه،هردو طرف از یک نوع و فرکانس باشن
            انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
            فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

دیدگاه

سری به سایت www.M32.ir بزن امید وارم پیدا کنی

دیدگاه

با درود فراوان

فرستنده Rx-Tx ask 315 رو برای پور usb می شه استفاده کرد

با سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط emadianali
                  با درود فراوان

فرستنده Rx-Tx ask 315 رو برای پور usb می شه استفاده کرد

با سپاس
                  باید از مبدل های uart به usb اسفتاده کنین،میتونین خودتون با FT232 بسازین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X