اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتقاد از یکی از قوانین سایت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

انتقاد از یکی از قوانین سایت

سلام
    من یه تاپیک فروش یک برد آموزشی خود سایت رو که 1 هفته بود خریده بودم واسه یه کاری و الان بلااستفاده شده بود رو توی نیازمندی ها گذاشتم که بعد از حدود 1 ساعت یه پیام از تیم نظارتی اومد که:
    طبق قوانین وب سایت، فروش و یا تبلیغ برای هر نوع دستگاه یا خدمات در انجمن ممنوع و خلاف قوانین می باشد.
    در صورت تکرار ایجاد پست های تبلیغاتی جهت فروش، حساب کاربری شما غیرفعال خواهد شد.
    در صورت تمایل جهت تبلیغات در انجمن می توانید با واحد تبلیغات انجمن تماس حاصل فرمایید: www.adv.eca.ir
    عنوان ارسال حذف شده: فروش برد حرفه ای STM32F103ZE سایت
    (این پیام بصورت خودکار ارسال شده است)
    و تاپیک من رو هم پاک کردند مسئولان محترم تیم نظارتی.
    میشه بیان اینجا توضیح بدن هدف اصلیشون از درج همچین قانونی و اعمال اون چی بوده؟
    یکم شفاف سازی کنن بنده گاه بشم.
    اون وقت این لینک ها رو میشه بگید تو کدوم دسته قرار دادن که حذف نشده؟
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=95180.0
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=94027.0
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=93948.0
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=92396.0
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=94221.0
    و امثالهم
    در ضمن تیم نظارتی صندوق دریافتشون رو خالی هم کنند خوبه
    با تشکر

پاسخ : انتقاد از یکی از قوانین سایت

یعنی شما فرق بین استخدام(جذب نیرو) و فروش رو نمیدونید؟

دیدگاه

اسم بخش نیازمندی هست نه فروشگاه یا بازارچه.
      مواردی که جاشون در فروشگاه یا بازارچه هست در بخش نیازمندی ها جایی ندارند و قوانین بخش مربوطه هم مشخص هست.

موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
        یعنی شما فرق بین استخدام(جذب نیرو) و فروش رو نمیدونید؟
        جناب میشه بگید استخدام(جذب نیرو) چطور جز تبلیغات خدمات یه شرکت نمی تونه باشه؟؟؟
        بعد هم تو چندتا لینک بالا بود مواردی که جز اون تبلیغ خدمات که جنابعالی فرمودید هم میشده ،انجام پروژه جز تبلیغ خدمات هست یا نه؟
        باتشکر

دیدگاه

طبق قوانین خرید و فروش در بخش نیازمندی ها ممنوعه
          جذب نیروی کار یا کاریابی و پیدا کردن متخصصین جهت انجام پروژه، خرید و فروش حساب نمیشه.
          کاملا واضحه. تعجب میآ‌کنم که متوجه نمیشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
            طبق قوانین خرید و فروش در بخش نیازمندی ها ممنوعه
            جذب نیروی کار یا کاریابی و پیدا کردن متخصصین جهت انجام پروژه، خرید و فروش حساب نمیشه.
            کاملا واضحه. تعجب میآ‌کنم که متوجه نمیشید.
            شما درست میگی...
            بنده عرض کردم "تبلیغات خدمات" که شما گفتید نه خرید و فروش .
            این رو توی قوانینتون دقت کنید میبینید...تعجب هم نکنید

دیدگاه

اینها هیچ کدوم تبلیغات خدمات نیست.
              خداییش خیلی واضحه.
              تبلیغ خدمات یعنی من بیام واسه کار خودم تبلیغ کنم.خب حالا این چه ربطی به استخدام داره؟
              پیدا کردن یه نفر برای انجام پروژه هم که کاملا عکس تبلیغات خدمات هست.

دیدگاه

آیا نمیآ‌شه یه بخش به نام «مبادله قطعات دست دوم» در تالار عمومی یا eshop ایجاد کرد که اگه فعال شد درصدی از مبلغ اعلام شده رو سایت به عنوان واسطه برداره؟

ذیل عنوان پیشنهاد برای سفارش قطعات ناموجود بحث رسید به اینآ‌جا که به ایجاد چنین بخشی نیاز هست؛ اما مدیران گرامی عنایت داشتن نه خود تاپیک و نه موضوعاتی که در موردش صحبت شد رو یه نگاه هم بهش ننداختن! به قول شاعر:
                گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من
                آنآ‌چه البته به جایی نرسد فریاد است
                :cry:
                « پيدا کردن هر چيزي غير از «حقيقت»، گمآ‌کردن خود ميآ‌تواند باشد. »

* عمدۀ احساس ما نسبت به حوادث زندگي تابع نگرشآ‌هايمان است، نه خود آن واقعيتآ‌ها. no one را ميآ‌توان nobody خواند يا number 1. يک حادثه يا واقعيت بيروني بسيار پيچيدهآ‌تر از يک کلمه است و برداشتآ‌هايمان نيز ميآ‌تواند بسيار متنوع باشد...
                * براي کاميابي لازم نيست مثل زامبيآ‌ها رفتار کنيم؛ اگر عقبآ‌گردها و انحرافآ‌ها حذف گردد، براي رسيدن به هدف نيازي به سرعت سرسامآ‌آور نخواهيم داشت. چهآ‌قدر به مسيري که در زندگي در حال پيمودنش هستيم، ميآ‌انديشيم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط no one
                  آیا نمیآ‌شه یه بخش به نام «مبادله قطعات دست دوم» در تالار عمومی یا eshop ایجاد کرد که اگه فعال شد درصدی از مبلغ اعلام شده رو سایت به عنوان واسطه برداره؟

ذیل عنوان پیشنهاد برای سفارش قطعات ناموجود بحث رسید به اینآ‌جا که به ایجاد چنین بخشی نیاز هست؛ اما مدیران گرامی عنایت داشتن نه خود تاپیک و نه موضوعاتی که در موردش صحبت شد رو یه نگاه هم بهش ننداختن! به قول شاعر:
                  آنآ‌چه البته به جایی نرسد فریاد است
                  راستش منم از این ایده ها زیاد دارم خیلی دیگه از بچه ها هم دارند اما چرا کمتر عنوان میشه ؟چون می دونیم که عقل اقتصادی حکم میکنه که اولویت بالایی این کارها ندارند .این کارها مثل خرید گروهی قطعه و بازارچه و.........یعنی: دردسر برای اجرا کننده شاید سود مالی داشته باشه یا حتی درآینده به قولی بترکونه و یک دفعه جایگاه سایت را تغییر بده اما فعلا خیلی بعیده مدیر سایت نظر مساعد داشته باشند البته قبلا گفته شده که بازارچه شاید درآینده راه بیوفته .درهر صورت بدونید تا امروز برای این اجرا نشده که نسبت سود مالی ومعنویش به دردسرش خوب نبوده و طبیعتا کسی کار زیان ده انجام نمیده

از طرفی هر سایتی تو تخصص خودش جلو بره شاید از نطری بهتر باشه مثلا دی جی کی کار خودشو می کنه ای بای هم کار خودشو طرف بخواهد قطعه نو بخره میره تو دی جی کی دنبالش می گرده .بخواهند جنس دست دوم ، نایاب ، قیمتهای متنوع و.........خرید و فروش کنه میره تو ای بای .
                  حالت ایده آل برای ما هم همینه که تا حد ممکن هر سایتی تخصصی کار کنه .البته من نمی گویم بازارچه بده نه منم خودم طرفدار شماره یکش هستم اما وقتی مدیران هنوز نظر مساعد ندارند و از طرفی ممکنه هدف اصلی سایت را تحت شعاع قرار بده پس بهتره صبر کنم تا خود مدیران سایت زمانش را مشخص کنند و استارت کار را بزنند
                  کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                  ولتر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط no one
                    آیا نمی‌شه یه بخش به نام «مبادله قطعات دست دوم» در تالار عمومی یا eshop ایجاد کرد که اگه فعال شد درصدی از مبلغ اعلام شده رو سایت به عنوان واسطه برداره؟

ذیل عنوان پیشنهاد برای سفارش قطعات ناموجود بحث رسید به این‌جا که به ایجاد چنین بخشی نیاز هست؛ اما مدیران گرامی عنایت داشتن نه خود تاپیک و نه موضوعاتی که در موردش صحبت شد رو یه نگاه هم بهش ننداختن! به قول شاعر:
                    آن‌چه البته به جایی نرسد فریاد است
                    به این قسمت میگن "بازارچه"
                    که بعد ها همچین قسمتی قراره راه بیوفته.
                    1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
                    من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
                    !Electronic On! Programming On
                    هوشمندانه سوال بپرسیم!
                    http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

ممنون از mohamad-h و Mahan.Rafiee برای پاسخآ‌تون. در مورد «بازارچه» شاید حق با شما باشه که سود کمی داره و احتمالاً دردسر هم داره (البته شاید هم به خاطر موجود بودن پلتآ‌فرم فروشگاه تبدیلش به این شکل فقط حذف و خلاصهآ‌سازی بخواد و نه گسترش؛ چون وارد نیستم نظر نمیآ‌دم.) منظور من هم این نیست اینآ‌جا یه eBay راه بیفته و قراره سود کلانی نصیب eca کنه. فقط در همین حد: (لینکش رو بالا گذاشته بودم و نقل قولش رو هم میارم اگه دوستان ندیدن، بخونن)
                      نوشته اصلی توسط نو رسیده
                      با سلام

منم یه بار پیشنهاد دادم دو تا بخش ایجاد بشه، یکی قطعات مورد نیاز اعضا و یکی دیگه قطعات مازاد اعضا. که دوستان بتونن نیاز های قطعاتشونو برطرف کنن. مثلا اگه یکی قطعه نایاب و کمیاب داره، خب اگه کسی نیاز داشته باشه و پیدا نکنه، میتونه مطلع بشه و ازش بگیره. تقریبا همه ما از این قطعات مازاد داریم و به قطعات دیگه ای هم نیاز داریم که توی بازار نیست. ولی ممکنه یه کاربر دیگه اونو داشته باشه. با این روش یه بانک اطلاعاتی کامل از قطعات و افراد مالک یا نیازمند به اونا تشکیل میشه و حتم دارم که مشکل تهیه قطعات خیلی از دوستان بر طرف میشه.
                      و
                      نوشته اصلی توسط icarus
                      ولی کاملا موافقم با حرف شما
                      انباری یک نفر میتونه بزرگترین آرزوهای شخص دیگه ای رو برآورده کنه
                      یعنی مشکلی از بچهآ‌ها حل بشه. ایجاد یه تالار ویژه قطعات درخواستی و ناقص که هزینهآ‌ای نداره؛ فقط قوانین سایت رو شاید نقض کنه (میآ‌گم شاید، چون اینآ‌جا صحبت شده که مناقصه تجاری نیست و فقط مزایده مصداق فروش به حساب میآ‌آد) که وقتی جای مشخصی باشه، تعریف مشخصی داره و قانون هم میآ‌تونه متناسب باهاش به روز بشه. قرار هم نیست کسی بیاد اسپم راه بندازه و خودشو یا شرکتشو تبلیغ کنه (چنین تاپیکآ‌ها و پستآ‌هایی کماکان ممنوعن)، فقط یه راه برای به اشتراک گذاری اطلاعات هست.

فرمودین:
                      نوشته اصلی توسط mohamad-h
                      از طرفی ممکنه هدف اصلی سایت را تحت شعاع قرار بده
                      متوجه نمیآ‌شم، چهآ‌طوری؟ میآ‌شه بیشتر توضیح بدین؟ با این استدلال باید بگیم تأسیس فروشگاه eca هم باید هدف سایت رو تحت شعاع قرار داده باشه. :surprised:
                      « پيدا کردن هر چيزي غير از «حقيقت»، گمآ‌کردن خود ميآ‌تواند باشد. »

* عمدۀ احساس ما نسبت به حوادث زندگي تابع نگرشآ‌هايمان است، نه خود آن واقعيتآ‌ها. no one را ميآ‌توان nobody خواند يا number 1. يک حادثه يا واقعيت بيروني بسيار پيچيدهآ‌تر از يک کلمه است و برداشتآ‌هايمان نيز ميآ‌تواند بسيار متنوع باشد...
                      * براي کاميابي لازم نيست مثل زامبيآ‌ها رفتار کنيم؛ اگر عقبآ‌گردها و انحرافآ‌ها حذف گردد، براي رسيدن به هدف نيازي به سرعت سرسامآ‌آور نخواهيم داشت. چهآ‌قدر به مسيري که در زندگي در حال پيمودنش هستيم، ميآ‌انديشيم؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X