اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی و کار با LPC 1768 بدون برد آموزشی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

راه اندازی و کار با LPC 1768 بدون برد آموزشی

سلام. دوستان من میخوام LPC 1768 رو مثل AVR که رو برد برد میزاشتیم و کار میکردیم باهاش استفاده کنم و برای این که درک کنم خیلی چیزاشو نمیخوام از هدر برد و برد آموزشی استفاده کنم(قبلا استفاده کردم) یا اگر از هدر برد استفاده کنم فقط LPC 1768 رو بزارم روش و اتصال کریستال و جیلینک و ... رو روی برد برد انجام بدم.
    کسی میتونه راهنماییم کنه؟ ممنون میشم

پاسخ : راه اندازی و کار با LPC 1768 بدون برد آموزشی

یه دونه lpc1768 بگیر + یک برد تبدیل به dip بعدش میتونی روی برد بورد ببندیش و باقی کارها. البته توصیه میکنم خودت یک برد طراحی کنی و کریستال رو هم روش نصب کنی. چون برد بورد در فرکانس های بالا خیلی انتظار جواب درست و حسابی نباید ازش داشته باشی
    ... و (بدانيد) گرفتن تصميمهاى محكم (براى رسيدن به اهداف بزرگ) با خوش گذرانى و سفرهآ‌هاى رنگين سازگار نيست و چه بسيار كه خواب شبانه تصميمهاى محكم روز را از ميان برده و تاريكيآ‌ها، خاطره همتآ‌هاى بلند را از يادها محو كرده است. (نهجآ‌البلاغه، خطبه211)

امام علي (ع):کسي که به وقت ياري رهبرش در خواب باشد، با لگد دشمنش بيدار مي شود (غررالحکم،ص 422)

دیدگاه

خوب من دقیقا نمیدونم مداری ک بعد از وصل دیپ رو برد برد ببندم چیه آخه دیپ کردم lpc رو ولی نمیدونم کریستال و بقیه مداراتش دقیقا چجوری باید باشه که جواب بده.
      یعنی جواب نمیده روی برد برد به خاطر فرکانس بالا؟
      من هر چی پرورمر وصل میکردم بهش جواب نمیداد اصلا میکرو رو شناسایی نمیکرد چیکار کنم؟ من نمیدونم مدار راه اندازی اولیه lpc چی هست :angry:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط FarzadMGN
        خوب من دقیقا نمیدونم مداری ک بعد از وصل دیپ رو برد برد ببندم چیه آخه دیپ کردم lpc رو ولی نمیدونم کریستال و بقیه مداراتش دقیقا چجوری باید باشه که جواب بده.
        یعنی جواب نمیده روی برد برد به خاطر فرکانس بالا؟
        من هر چی پرورمر وصل میکردم بهش جواب نمیداد اصلا میکرو رو شناسایی نمیکرد چیکار کنم؟ من نمیدونم مدار راه اندازی اولیه lpc چی هست :angry:
        شماتیک هدر بردای شرکت رو بگیر و بر طبق همون عمل کن به جواب میرسی
        زندگی یعنی امید و حرکت
        کارهایتان را آغاز کنید، توانایی انجام دادنش را بدست خواهید آورد
        سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند در پیام خصوصی جواب داده نمی شود.
        برای تشکر از دکمه تشکر کنار هر پست استفاده کنید، پست هایی که فقط حاوی تشکر هستند پاک می شوند.
        به دلیل کار بر روی پایاننامه و دفاع، مدتی نیستم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X