اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال میکروفن به AVR و ارسال دیتا با پورت سریال و پخش آنلاین صدا در کامپیوتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال میکروفن به AVR و ارسال دیتا با پورت سریال و پخش آنلاین صدا در کامپیوتر

سلام دوستان
    من یه پروژه کار میکنم با AVR که میکروفن بهش وصل کردم و با adc میکروخوندمش حالا نمیدونم چجوری باید اطلاعات ارسالی با پورت سریال رو تو کامپیوتر با C# برنامشو بنویسم..اگه کسی تجربه داره لطفا کمک کنه..ممنون میشم
    حسن قزلباش
    مهندس یار الکترونیک و کامپیوتر
    آموزش الکترونیک و دریافت نرم افزار های کاربردی برق و الکترونیک -دانلود جزوات الکترونیک -آموزش و پروژه های میکروکنترولر های AVR و 8051 - آموزش نرم افزار های کاربردی - پروژه ی کارآفرینی برق و الکترونیک - آموزش برنامه نویسی c و بیسیک - برنامه نویسی وب و آموزش سیستم های مدیریت محتوا و ...
    www.eelectrop30.tk
    electrop30@gmail.com

پاسخ : اتصال میکروفن به AVR و ارسال دیتا با پورت سریال و پخش آنلاین صدا در کامپیوتر

در خود سی شارپ کامپوننتی داره به نام serial port

از اون استفاده کن توی گوگل پر هستش

دیدگاه

پاسخ : اتصال میکروفن به AVR و ارسال دیتا با پورت سریال و پخش آنلاین صدا در کامپیوتر

نوشته اصلی توسط electrop30
      سلام دوستان
      من یه پروژه کار میکنم با AVR که میکروفن بهش وصل کردم و با adc میکروخوندمش حالا نمیدونم چجوری باید اطلاعات ارسالی با پورت سریال رو تو کامپیوتر با C# برنامشو بنویسم..اگه کسی تجربه داره لطفا کمک کنه..ممنون میشم
      ---------------------------کامپوننت serialPort1 با فورمت اضافهآ‌ بکنید روی ان کلیک راست بکنید با پروپرتیس ان برید در بخش evint
      روی DataReceived دابل کلیک بکنید کد زیر بنویسید
      کد:

ValueRecieve = serialPort1.ReadLine();
      با نویشتن ان خط دیتایی کهآ‌ از طریق مایکرومیاد میرهآ‌ تو ValueRecieve میشینهآ‌ الان میتوانید هر کار بخاهید بیهش بکنید
      -------
      برای ایرسال دیتا با مایکرو با این شکل عمل بکنید
      کد:
       if (serialPort1.IsOpen == true)
            {
              serialPort1.WriteLine("<adcValue>");
            }
      البتهآ‌ باید اول ارطبات بر قرار کنید اگر جیزی دست گیرت نشود بگید تا یک نمونهآ‌ ی کامل برات بفرستم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X