اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فهمیدن آدرس و مشخصات طرف ، از طریق ip چگونه هست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فهمیدن آدرس و مشخصات طرف ، از طریق ip چگونه هست؟

سلام.

مثلا من بیام تو نت بی فرهنگ بازی در بیارم و هزارجور کار غیر قانونی کنم،
    خوب ip من ثبت میشه ، حلا پلیس مخاد چجحوری بفهمه من کجا هستم؟آدرس منو از کجا گیر میآره؟
    یه توضیح اگه دوستان بدن ممنون میشیم که جریان این ip چیه.

ممنون
    به سمت نور خورشيد حرکت کن،تو ميتوني تابش خورشيد رو حس کني ،حتي اگه کور باشي.
    (پيش به سوي هدف)

پاسخ : فهمیدن آدرس و مشخصات طرف ، از طریق ip چگونه هست؟

شما از یک isp اینترنت می گیرید و تمام اطلاعات شما در دست اون isp موجود داره و با اشتراک گرفتن یک ip(میتونه هم دینامیک باشه هم استاتیک به هر حال برای هر فردی مشخصه) مشخص به شما داده می شود و وقتی شما توی نت کار غیر فانونی انجام بدی ip شما ثبت میشه و پلیس از isp اینترنت شما تمام اطلاعات شما رو می گیره و عاقبت قصه ....
    حتی می تونن کامپیوتری رو که با اون کار کردی رو تشخیص بدن فکر کنم با mac ip
    اینا چیزهای ساده هستن
    نرم افزار IP Locator دقیق محل شما رو روی نقشه نشون میده.
    فقط اینو بگم اگه بخوان مکان و خیلی چیزای دیگه رو هم پیدا می کنن(چه با ف ش بری چه با و پ ن)
    یك چند پشیمان شدم از رندی و مستی
    عمریست پشیمان زپشیمانی خویشم

دیدگاه

یعنی من ای پی یکیو داشته باشم ادرسشون رو میتونم تو نرم افزار پیدا کنم؟بزار ای پی خودمو چک کنم ببینم درسته یانه
      [img width=271 height=100]http://upload7.ir/imgs/2014-05/42296300898709327115.jpg[/img]

خداروشکر! نمردیمو معنی تدبیر رو هم فهمیدیم.دی:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ah rad
        یعنی من ای پی یکیو داشته باشم ادرسشون رو میتونم تو نرم افزار پیدا کنم؟بزار ای پی خودمو چک کنم ببینم درسته یانه
        همچین هم نیست شما بیاین با یه ip کل اطلاعات شخصی کسی رو بگیرید.
        تازه isp ها اطلاعات رو به مراجع قانونی میدن .نه هرکسی.

موفق باشید.
        (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohsen.s.h
          شما از یک isp اینترنت می گیرید و تمام اطلاعات شما در دست اون isp موجود داره و با اشتراک گرفتن یک ip(میتونه هم دینامیک باشه هم استاتیک به هر حال برای هر فردی مشخصه) مشخص به شما داده می شود و وقتی شما توی نت کار غیر فانونی انجام بدی ip شما ثبت میشه و پلیس از isp اینترنت شما تمام اطلاعات شما رو می گیره و عاقبت قصه ....
          حتی می تونن کامپیوتری رو که با اون کار کردی رو تشخیص بدن فکر کنم با mac ip
          اینا چیزهای ساده هستن
          نرم افزار IP Locator دقیق محل شما رو روی نقشه نشون میده.
          فقط اینو بگم اگه بخوان مکان و خیلی چیزای دیگه رو هم پیدا می کنن(چه با ف ش بری چه با و پ ن)
          حالا اگه من از ... شکن استفاده کنم چی؟
          بازم میتونن isp منو پیدا کنن؟
          (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinam1370
            حالا اگه من از فیل*شک*ن استفاده کنم چی؟
            بازم میتونن isp منو پیدا کنن؟
            خودشون گفتند که چه با فیـلـــ*ش#^کن چه با و**یـــ*&&&پ&یـ*ان
            در ضمن پستتو ویرایش کن! اینجا نباید اسم ف*یل شک#@ن آورد!
            1 در دنیا 100 در آخرت (درس و مشق فعالیتمو تو انجمن کم کرده)
            من آنچه شرط بلاغست با تو میآ‌گویم. تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال. سعدی
            !Electronic On! Programming On
            هوشمندانه سوال بپرسیم!
            http://ir02x6.persiangig.com/logo/eca/tanks_01.png

دیدگاه

آخه ... شکن میآد ip رو تغییر میده، یعنی isp هم تغییر میکنه دیگه؟ البته به طور مجازی.
              (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinam1370
                آخه ... شکن میآد ip رو تغییر میده، یعنی isp هم تغییر میکنه دیگه؟ البته به طور مجازی.
                تغییرات ip شما توی isp ثبت میشه

دیدگاه

نه عزیزم!
                  بطور خودمونی گردو شکن میاد یه پنجره از طریق یه سروری خارج از ایران رو برات باز میکنه تا با اطرافت نگاه بندازی.
                  اگر اطلاعات لازم رو نداری کار بد نکن که میان سراغت، خودتو با کامپیوترت میبرن

دیدگاه

پارسال تابستون یه ایمیل از طرف یه شرکت جعلی فروش قطعات بهم رسید
                    اولش نمیدونستم که جعلی

زده بود حراج لوازم قطعات یک فروشگاه قطعات الکترونیک در شیراز
                    منم کنجکاو شدم و یه ایمیل بهش زدم و قیمت چندتا قطعه رو پرسیدم

دقیقا به 24 ساعت نرسید (دقیقا 15 ساعت )که پلیس فتا اومد در خونمون گفت کامپیوترتون و لپ تاپ لنوو تون رو باید طبق دستور قاضی ببریم
                    من تعجب کردم که اینا از کجا اسم و مدل لپ تاپم رو میدونستن ، بعد فهمیدم از روی mac address

قضیه از این قرار بود چون صاحب و فرستنده اون ایمیل کلاه برداری کرده بود باید تمام افرادی که با اون ایمیل جعلی در ارتباط بودن بازجویی میشدن

خدا رو شکر قضیه به خیر گذشت

پس توصیه میکنم مواظب رفتار خودتون تویه فضای مجازی باشین چون به روز نمیکشه که گیر میوفتین

دیدگاه

سلام--برای اینکه اوضاع دستتان بیاید به قول معروف صرفا جهت اطلاع---وقتیکه از ان سوی کره زمین یک دستگاهی که هزار تا پسوورد و سیستم امنیتی و ....دارد و حتی سیستم عامل هم ندارد و فقط در ان از میکرو استفاده شده.را از کار میاندازند.شما که دیگر ...براحتی یک چشم بر هم زدن.و حتی به این هم فکر نکنید که حتما باید به اینترنت وصل باشید تا اطلاعاتتان سرقت شود--خیر- حتی در صورتیکه وصل هم نباشید بازهم اطلاعاتتان سرقت میشود.به این شکل که بد افزارها اطلاعات شما را از طریق وای فای کامپیوترتان به نزذیکترین کامپیوتر همسایه که روشن باشد و به اینترنت وصل باشد مخابره میکند.پس به این که کسانی که خودشان اینترنت را در اختیار شما گذاشته اند و نتوانند اطلاعات شما را داشته باشند اصلا شک نکنید.
                      در زندگی اثر خوب و خاطره خوش از خودمان در این دنیا برجا بگذاریم.etgpsp

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اشکان غفارزاده.
                        پارسال تابستون یه ایمیل از طرف یه شرکت جعلی فروش قطعات بهم رسید
                        اولش نمیدونستم که جعلی

زده بود حراج لوازم قطعات یک فروشگاه قطعات الکترونیک در شیراز
                        منم کنجکاو شدم و یه ایمیل بهش زدم و قیمت چندتا قطعه رو پرسیدم

دقیقا به 24 ساعت نرسید (دقیقا 15 ساعت )که پلیس فتا اومد در خونمون گفت کامپیوترتون و لپ تاپ لنوو تون رو باید طبق دستور قاضی ببریم
                        من تعجب کردم که اینا از کجا اسم و مدل لپ تاپم رو میدونستن ، بعد فهمیدم از روی mac address

قضیه از این قرار بود چون صاحب و فرستنده اون ایمیل کلاه برداری کرده بود باید تمام افرادی که با اون ایمیل جعلی در ارتباط بودن بازجویی میشدن

خدا رو شکر قضیه به خیر گذشت
                        شما چیکار کردین وقتی لپ تاپ رو خواستن؟ لپ تاپ وسیله ی شخصی هست و اینجا هم ایران! معلوم نیست و هیچ تضمینی هم نیست که بعد از بردن لپ تاپ، چه بلایی سرش بیاد و آیا اصلا خود ماموران بخوان ازت باج بگیرن یا نه؟!! نمیشه اطمینان کرد، حتی به همون مامورها!

دیدگاه

سلام

آیپی که بسته به فیلتر شکن تغییر می کنه و حتی ممکنه سرویس دهنده آیپی دینامیک به شما داده باشه.
                          از روی مک هم اطلاعات جغرافیایی ارسال نمی شه

اما امکان دیگه ای هست که خود مرورگر اطلاعات واقعی رو جاسوسی می کنه.
                          من با google analytics امتحان کردم.
                          وقتی فیلتر شکن روشن کردم و آیپی امریکا خورد رفتم تو وبلاگم
                          دیدم به تعداد بازدید کننده های وبلاگم از شهر قم یکی اضافه شده.
                          دوستان دیگه هم این رو امتحان کرده اند!
                          برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
                          http://hosseinwalkingday.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شاهرخ مستقیمی
                            شما چیکار کردین وقتی لپ تاپ رو خواستن؟ لپ تاپ وسیله ی شخصی هست و اینجا هم ایران! معلوم نیست و هیچ تضمینی هم نیست که بعد از بردن لپ تاپ، چه بلایی سرش بیاد و آیا اصلا خود ماموران بخوان ازت باج بگیرن یا نه؟!! نمیشه اطمینان کرد، حتی به همون مامورها!
                            وسیله شخصی کجا بود
                            از نظر این پلیسا فاضلاب خونه آدم هم شخصی نیست

خودم با لپ تاپ و کیس کامپیوتر رفتم
                            چیزای شخصیم رو تویه دوتا هارد اکسترنال میریزیم و لپ تاپم و کیس و خالی نگه میدارم
                            هارد رو هم همیشه جای امن نگه میدارم
                            متاسفانه 12 روز کیس و لپ تاپ رو نگهشون داشتن

پسردایی شوهر عمم ارشد it داره و خدمتش رو تویه پلیس فتای زنجان بوده
                            ازش که سوال کردم گفت هارد رو در میارن و وصلش میکنن به سیستم های خودشون و فقط دنبال اطلاعات مریوط به پروندش میگردن

خوشبختانه بعد 12روز هم کیس و هم لپ تاپ رو صحیح و سالم تحویل دادن

بهتره همین جا بحث رو تموم کنیم و موضوع تایپیک و منحرف نکنیم

دیدگاه

یعنی الان من هر سایتی که رفتم با هیتلر ش..ک..ن اینا میتونن ببینن؟ :mrgreen:
                              حالا جدی هرکاری کنم تو اینترنت ، اونم با هیتلر شک...ن یه کسایی میتونن ببینن؟

چیکار میشه کرد تا isp کاملا عوض شه ،یا مثلا اصلا نتونن ip رو پیدا کنن؟
                              vpn o soks نمیتونن کاری کنن تا پیدات نکنن؟

چقدر جالبه.
                              (پيش به سوي هدف)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X