ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 144 از 204 نخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,431 به 1,440 از 2037
    2014/10/16
    42
    27

پاسخ : اونایی که دنبال دستگاه جوجه کشی می گردن بیان تو

نقل قول نوشته اصلی توسط ry.mohammad

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام
    بله همون از رله استفاده می کنیم
    محمد جان من معذرت میخوام که این همه نقد و نظر میکنم به نظرم برای مقا یسه دمای بیرون و داخل محفظه سنسور 18b20رو حذف نکن فقط به تعداد 1 تقلیلش بده و تو منو ی نمایش براش تعریف out side بده . به نظرم داره دیگه خیلی سفارشی میشه
    2013/04/09
    1,178
    264

نقل قول نوشته اصلی توسط ayaz mb

محمد جان من معذرت میخوام که این همه نقد و نظر میکنم به نظرم برای مقا یسه دمای بیرون و داخل محفظه سنسور 18b20رو حذف نکن فقط به تعداد 1 تقلیلش بده و تو منو ی نمایش براش تعریف out side بده . به نظرم داره دیگه خیلی سفارشی میشه
    بله همین کارو می کنم رفیق
    باز اگر تغییراتی هست بفرمایید
    چون در صورت ویرایش برنامه به دلیل وقت گیر بودن دیگر تغییرات اعمال نخواهد شد...
    برد جوجه کشی:Hidden Content

Hidden Content
    Hidden Content Hidden Content توجه:
    این برد نیمه صنعتی و خانگی هست...
    برای صنعتی شدن حتما برد مخصوص خودتون رو بزنید...

آی دی کانال تلگرامی مربوط به برد جوجه کشی : electr0o0nic@
    2014/10/16
    42
    27

بله همین کارو می کنم رفیق
    باز اگر تغییراتی هست بفرمایید
    چون در صورت ویرایش برنامه به دلیل وقت گیر بودن دیگر تغییرات اعمال نخواهد شد...
    با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان
    محمدجان ممنون از بابت توجه و تقبل زحمت ارتقا ورژن جدید مدار ،و در مورد تغییرات باید عرض کنم که این مدار تا در مقایسه با مدارات دیگر جوجه کشی در این سطح بسیار مدار کار آمد و بدون خطایی هست چه بلحاظ برنامه نویسی و چه بلحاظ طراحی پی سی بی در عملکرد هم برای خود بنده ثابت شده 2سال زمان کمی نیست برای اطمینان به این مدار کما اینکه مداری که بنده برای دوستم ساختم از همون اول تو کار قرقاول و یکی دوبار هم طاووس، شتر مرغ استفاده شده که همیشه با راندمان بالای 85درصد جابگو بوده .به همین جهت از نظر بنده گزینه ای برای تغییر نمونده جز اضافه کردن منوی روشن خاموش کردن موتور در زمان ستر ،اونم شاید موجب خطای کاربری بشه اما با اضافه کردن این گزینه میتوان محیط گلخانه گیاهان زینتی را تا 80 درصد و سالن پرورش قارچ را براحتی انجام داد. واگر گزینه دیگه ای به نظر سایر دوستان محترم برسه خوشحال میشم مطرح کنن تا بررسی بشه . ویک توصیه برای دوستان علاقه مند به دستگاه جوجه کشی باید عرض کنم که هر چندمدار مهندس محمد عزیز بی نقس هست ومیتونه به راحتی با نمونه های صنعتی رقابت کنه وحتی راندمان بالاتر از اونا هم داشته باشه ولی این راندمان بالا به نوع و کیفیت ساخت محفظه بستگی داره که به جرات میشه گفت از مدار هم مهمتره و مفاصل مکانیکی داخل محفظه دقت زیادی میخواد پس.بنابراین در ساخت محفظه دقت و وسواس زیادی بخرج بدین تا در سرانجام رضایت کامل حاصل بشه . و برای ارزان در اومدن محفظه پیشنهاد میکنم از محفظه یخچال های مستهلک استفاده کنید چون به اندازه کافی عایق هست در مابین دوره های جوجه کشی براحتی قابل شستشو و ضد عفونی هست .بنده سعی میکنم به محض اینکه عکس از دستگاه دوستم به دستم برسه برای الگو و ایده برای دوستان تو انجمن قرار بدم .
    ودر آخر باز هم از زحمات محمد عزیز و گرامی بی نهایت سپاسگزارم
    و فرارسیدن ماه ضیافت الله رابرای دوستان تبریک عرض میکنم و آرزو میکنم با سلامتی به پیشواز این ماه بروند.
    2013/04/09
    1,178
    264

محمدجان ممنون از بابت توجه و تقبل زحمت ارتقا ورژن جدید مدار ،و در مورد تغییرات باید عرض کنم که این مدار تا در مقایسه با مدارات دیگر جوجه کشی در این سطح بسیار مدار کار آمد و بدون خطایی هست چه بلحاظ برنامه نویسی و چه بلحاظ طراحی پی سی بی در عملکرد هم برای خود بنده ثابت شده 2سال زمان کمی نیست برای اطمینان به این مدار کما اینکه مداری که بنده برای دوستم ساختم از همون اول تو کار قرقاول و یکی دوبار هم طاووس، شتر مرغ استفاده شده که همیشه با راندمان بالای 85درصد جابگو بوده .به همین جهت از نظر بنده گزینه ای برای تغییر نمونده جز اضافه کردن منوی روشن خاموش کردن موتور در زمان ستر ،اونم شاید موجب خطای کاربری بشه اما با اضافه کردن این گزینه میتوان محیط گلخانه گیاهان زینتی را تا 80 درصد و سالن پرورش قارچ را براحتی انجام داد. واگر گزینه دیگه ای به نظر سایر دوستان محترم برسه خوشحال میشم مطرح کنن تا بررسی بشه . ویک توصیه برای دوستان علاقه مند به دستگاه جوجه کشی باید عرض کنم که هر چندمدار مهندس محمد عزیز بی نقس هست ومیتونه به راحتی با نمونه های صنعتی رقابت کنه وحتی راندمان بالاتر از اونا هم داشته باشه ولی این راندمان بالا به نوع و کیفیت ساخت محفظه بستگی داره که به جرات میشه گفت از مدار هم مهمتره و مفاصل مکانیکی داخل محفظه دقت زیادی میخواد پس.بنابراین در ساخت محفظه دقت و وسواس زیادی بخرج بدین تا در سرانجام رضایت کامل حاصل بشه . و برای ارزان در اومدن محفظه پیشنهاد میکنم از محفظه یخچال های مستهلک استفاده کنید چون به اندازه کافی عایق هست در مابین دوره های جوجه کشی براحتی قابل شستشو و ضد عفونی هست .بنده سعی میکنم به محض اینکه عکس از دستگاه دوستم به دستم برسه برای الگو و ایده برای دوستان تو انجمن قرار بدم .
    ودر آخر باز هم از زحمات محمد عزیز و گرامی بی نهایت سپاسگزارم
    و فرارسیدن ماه ضیافت الله رابرای دوستان تبریک عرض میکنم و آرزو میکنم با سلامتی به پیشواز این ماه بروند.
    سلام
    اینقدر با این تعریفاتون ما رو شرمنده نفرمایید
    مدار در حدیه که می تونه برای یه دستگاه جوجه کشی جوابگو باشه البته با رعایت نکاتی که گفته شده
    بنده یه بار اومدم 60 تا تخم مرغ گوشتی گذاشتم
    اون موقع محفظه یه جوری بود که وقتی رله دما وصل میشد به دلیل نوع طراحی محفظه ، دما خیلی طول می کشید تا بره بالا
    از اونورم چون المنت زیاد گرم می شد بعد از قطع المنت دما تا یک درجه بالاتر هم می رفت
    در گرمترین روز ها دما تا 39.5 رفت بالا و در سردترین روز ها همیشه الارم میداد و بعد از مدتی قطع می شد
    این نوسانات دما لحظه ای بود و بعضی وقتا اتفاق می افتاد
    رطوبت عالی بود و رو شصت درجه ثابت بود
    ولی تنها از 60 تا تخم سه تا جوجه شدند که دوتاشونم فلج بود
    همهی تخما جوجه شده بودند و خفه شده بودند
    اومدیم المنت رو تعویض کردیم و طراحی بدنه رو طوری طراحی کردیم که هوا خوب گردش داشته باشه اینبار همه چی خوب بود
    تنها یک بار الارم دستگاه به صدا در آمد که ان هم برای خالی شدن ظرف رطوبت بود
    از 40 تا تخم 32 تا جوجه شدند 5 تا بدون نطفه و سه تا هم همون اویل تلف شده بودند
    طراحی دقیق محفظه همانطور که گفتین خیلی مهمه
    بهترین مدار رو واسه جوجه کشی داشته باشی ولی محفظه خوب طراحی نشده باشه حتی راندمان به صفر خواهد رسید
    در صورتی که من فکر می کردم مدار پنجاه و محفظه هم پنجاه درصد در راندمان تاثیر دارند
    پس طبق گفته شما که خودتونم از من بهتر می دونید محفظه باید طبق قاعده و اصول طراحی بشه
    مدار هم نیازی نداریم با مدار های صنعتی رقابت کنه همین که کار ما رو راه بندازه کفایت می کنه رفیق

جز اضافه کردن منوی روشن خاموش کردن موتور در زمان ستر
    بله این گزینه هم اضافه می شود دوست عزیز
    رسیدن ماه رمضان هم بر شما و هم بر اعضای انجمنه دوست دار ماه مبارک رمضان مبارکباد

Hidden Content

2013/04/09
    1,178
    264

جز اضافه کردن منوی روشن خاموش کردن موتور در زمان ستر ،اونم شاید موجب خطای کاربری بشه اما با اضافه کردن این گزینه میتوان محیط گلخانه گیاهان زینتی را تا 80 درصد و سالن پرورش قارچ را براحتی انجام داد.
    منظورتون رو متوجه نشدم
    از طریق منو که میشه موتور رو در زمان ستر خاموش کرد...اگر منظورتون این بود

Hidden Content

2014/10/16
    42
    27

[QUOTE=ry.mohammad;676243]منظورتون رو متوجه نشدم
    از طریق منو که میشه موتور رو در زمان ستر خاموش کرد...اگر منظورتون این بود[/
    اره محمد جان منویی ایجاد بشه که در هر زمان از دوره بشه موتور رو براش دستور روشن خاموش تنظیم و ذخیره کرد اونم دلیلش رو گفتم اگه قانع کننده باشه.
    2013/04/09
    1,178
    264

[QUOTE=ayaz mb;676244]

منظورتون رو متوجه نشدم
    از طریق منو که میشه موتور رو در زمان ستر خاموش کرد...اگر منظورتون این بود[/
    اره محمد جان منویی ایجاد بشه که در هر زمان از دوره بشه موتور رو براش دستور روشن خاموش تنظیم و ذخیره کرد اونم دلیلش رو گفتم اگه قانع کننده باشه.
    پس با این حساب این گزینه از قبل هم موجود بود و نیازی به اضافه کردن نیست
    همون منویی که ساعت کار موتور رو تنظیم میکنید ... در این منو کمترین زمان کار موتور 30 دقیقه و کمتر از اون که گزینه off هست که منجر به خاموش شدن موتور چه در ستر و چه در هچر میشه

Hidden Content

2018/02/25
    4
    2

لطفا لیست کامل قطعات به کار رفته تو مدار بدید.
    هرچی گشتم لیست قطعات پیدا نشد.
    2014/10/16
    42
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.102

لطفا لیست کامل قطعات به کار رفته تو مدار بدید.
    هرچی گشتم لیست قطعات پیدا نشد.
    محمد عزیز شما کدام ورژن رو میسازی لیست قطعات تو ورژن 1.2موجوده که از اون لیست فقط سنسور ها تغییر یافته اما اگه تا به حال اقدام چاپ پی سی بی نکردین دست نگدار تا ورژن جدید دست مهندس محمد عزیز قرار داره و طی یکی دو هفته آینده منتشر میشه .که قابلیت های جدیدی نسبت به ورژن های قبلی خواهد داشت .
    موفق باشی
    2018/02/25
    4
    2

از راهنمایی شما ayaz md ممنونم.
    میخوتستم ورژن ۱.۵ بسازم.
    اما حالا که میگید مهندس میخواد ارتقاء بده.

خوب منم صبر میکنم.

فقط یه سوال
    تو ورژن جدید سنسور ds18b20 تعدادش کم میشه؟
صفحه 144 از 204 نخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154194 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,431 به 1,440 از 2037