ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 155 از 203 نخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,541 به 1,550 از 2027
    2013/04/09
    1,178
    263

پاسخ : اونایی که دنبال دستگاه جوجه کشی می گردن بیان تو

نقل قول نوشته اصلی توسط imanjava

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام مهندس جان و همچنین سلام به همه عزیزان که زحمت میکشن مارو راهنمایی میکنن
    محمد جان همونطور ک فرمودی من بجای المنت از دوتا لامپ ۱۰۰ وات بصورت موازی به همراه دیمر استفاده کردم الان مشکل دما رفع شده و نوسان دما خیلی کم شده که اگر فن هم بزارم حتما عالی میشه
    فقط یک مشکلی پیش اومده داداش
    بعد از اینکه لامپ گزاشتم حالا سیستم چرخش با مشکل مواجه شده ینی انگار گیرنده مادون قرمز داعما داره سیگنال مادون قرمز دریافت میکنه و بخاطر همین راک سرجای خودش ثابت نمیسه
    اما اگر بوسیله دیمر لامپهای ۱۰۰ وات رو کاملا خاموش کنم مشکل برطرف میشه
    بنظرت امکان داره که لامپ صد وات نور مادون قرمز تولید کنه و باعث اختلال بشه؟؟
    درضمن واسه گیرنده مادون قرمز یک لوله بصورت پوشش گزاشتم اما بازم مشکل داشت
    بعد از اینکه لامپ گزاشتم حالا سیستم چرخش با مشکل مواجه شده ینی انگار گیرنده مادون قرمز داعما داره سیگنال مادون قرمز دریافت میکنه و بخاطر همین راک سرجای خودش ثابت نمیسه
    اما اگر بوسیله دیمر لامپهای ۱۰۰ وات رو کاملا خاموش کنم مشکل برطرف میشه
    بنظرت امکان داره که لامپ صد وات نور مادون قرمز تولید کنه و باعث اختلال بشه؟؟
    درضمن واسه گیرنده مادون قرمز یک لوله بصورت پوشش گزاشتم اما بازم مشکل داشت
    سلام
    بله نور لامپ های 100 وات هم حاوی مقداری نور مادون هست
    برای رفع مشکل همون سنسور گیرنده را در داخل یک لوله سیاه رنگ که نور نتونه واردش بشه قرار بده در این صورت مشکل حل میشه
    استفاده از لوله شفاف و یا سفید رنگ مشکل را حل نخواهد کرد از لوله سیاه یا از لنت سیاه برای کدر کردن لوله استفاده کنید...
    برد جوجه کشی:Hidden Content

Hidden Content
    Hidden Content Hidden Content توجه:
    این برد نیمه صنعتی و خانگی هست...
    برای صنعتی شدن حتما برد مخصوص خودتون رو بزنید...

آی دی کانال تلگرامی مربوط به برد جوجه کشی : electr0o0nic@
    2017/01/13
    90
    18

خیلی ممنون مهندس جان اما کاش میشد فرستنده و گیرنده طوری بودن که با فرکانس کار میکردن مانند کنترل تلوزیون که فرستنده اگر فرکانس متناسب با گیرنده رو نداشته باشه تلوزیون هم پاسخی در خروجی نداره
    اینطور بنطرم اختلالات نور لامپ و خورشید به صفر میرسید
    2018/01/26
    4
    1

سلام محمد جان حدود چند سالی میشه برد نزدم دیگه همه چیزو فراموش کردم اگه ممکنه تنظیمات رو برای پرینت و تحوه پروگرام میکرو هارو بصورت اموزش بگید فایل پیوست ورژن 1/5/1 رو پرینت گرفتم برد رو زدم اماپایه ای سی جا نرفت مدلsmd نمیزنید
    من قبلا تو همین تاپیک بودم با نام کاربری محسن
    2014/10/16
    42
    27

نقل قول نوشته اصلی توسط کارشناس برق

سلام محمد جان حدود چند سالی میشه برد نزدم دیگه همه چیزو فراموش کردم اگه ممکنه تنظیمات رو برای پرینت و تحوه پروگرام میکرو هارو بصورت اموزش بگید فایل پیوست ورژن 1/5/1 رو پرینت گرفتم برد رو زدم اماپایه ای سی جا نرفت مدلsmd نمیزنید
    من قبلا تو همین تاپیک بودم با نام کاربری محسن
    با سلام خدمت دوستان محترم

دوست من (کارشناس برق) برای تنظیمات قسمت پرینت در محیط pcb نرم افزار آلتیوم ;از منوی file قسمت print لایه مورد نظر رو انتخاب بکن واندازه اونو با کاغذی که میخوای پرینت بگیری ست بکن واندازه و از قسمت scaling اندازه scale را برابر 1.00 قرار بده و اگه خودت پرینتر نداری و از پرینتر دیگه ای پرینت می خوای بگیری این تنظیمات رو به صورت XPS ذخیره بکن .در کامپیوتر دیگه ای پرینت بگیر .
    2017/05/18
    3
    2

سلام مهندس
    وقت بخیر-مشکلی برام ایجاد شده ک از شما کمک میخوام
    من یک بردی رو طراحی کردم برای دستگاه جوجه کشی ک از سنسورshtاستفاده شده-بجای مدار سنسوری ک شما طراحی کردین من از ماژول سنسور بطور مستقیم استفاده کردم:
    1-روی lcd پرش دما و رطوبت نشون میده ک سیستم کار مدار رو کمی مختل میکنه , چکاری کنم این مشکل رفع بشه؟
    2-در زمان وصل رله(موقعی ک بار220وصل هستش)نویز شدیدی رویlcd میفته ک البته عدد ثابتی هم هستش<رطوبت=حدود5500**دما=حدود6 13>با اینکه با اپتوکوپلر و همینbc547تستش کردم ولی هردوش یک جور جواب داد ولی از اسنابر با ترایاک استفاده کردم ک بعد از مدتی مشکل برگشت-برای این چ راه حلی دارین؟
    ممنون میشم برای جواب مشکلاتم وقت بذارین
    2018/08/30
    1
    1

لینک دانلود خرابه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

لینک دانلود خرابه
    2013/04/09
    1,178
    263

ورژن 1.5.2
    یه تغییرات جزئی کوچیک ولی حیاتی در برد ایجاد شده است و به برنامه دست زده نشده است
    حتما فایلای داخل فایل دانلودی رو قبل ساخت مطالعه بفرمایید
    باز تا کید می کنم که حتما قبل ساخت فایلای تاکید شده را مطالعه بفرمایید
    منتظر ورژن 1.5.3 برای عملکرد بهتر برنامه در آینده باشید...
    موفق باشید...

Hidden Content

2018/02/12
    رشت ، سنگر
    48
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ry.mohammad

ورژن 1.5.2
    یه تغییرات جزئی کوچیک ولی حیاتی در برد ایجاد شده است و به برنامه دست زده نشده است
    حتما فایلای داخل فایل دانلودی رو قبل ساخت مطالعه بفرمایید
    باز تا کید می کنم که حتما قبل ساخت فایلای تاکید شده را مطالعه بفرمایید
    منتظر ورژن 1.5.3 برای عملکرد بهتر برنامه در آینده باشید...
    موفق باشید...

سلام .ممنون ازت محمد جان بابت راه اندازی این تایپک و به ویژه از اپدیت های مدار.

خواستم بگم امکانش برای شما وجود داره (وقتشو دارین) که کد این پروژه رو برام یه ادیت کوچیک بکنین من متاسفانه اصلا به زبان **** اشنایی ندارم فقط سی بلدم .
    خواستم طربقه گردش رو برام تعغیر بدین فقط مادون گیره رو حذف کنید و چرخش مانند تایمر باشه هر یک ساعت وضیعیت رله تعغیر کنند به این صورت که در یک ساعت اول رله خاموش و در یک ساعت دوم رله روشن و این وچرخه به همین صورت در ستر ادامه داشته باشه
    خیلی ممنون میشم این لطف رو بکنید محمد جان
    2013/04/09
    1,178
    263

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMED142

سلام .ممنون ازت محمد جان بابت راه اندازی این تایپک و به ویژه از اپدیت های مدار.

خواستم بگم امکانش برای شما وجود داره (وقتشو دارین) که کد این پروژه رو برام یه ادیت کوچیک بکنین من متاسفانه اصلا به زبان **** اشنایی ندارم فقط سی بلدم .
    خواستم طربقه گردش رو برام تعغیر بدین فقط مادون گیره رو حذف کنید و چرخش مانند تایمر باشه هر یک ساعت وضیعیت رله تعغیر کنند به این صورت که در یک ساعت اول رله خاموش و در یک ساعت دوم رله روشن و این وچرخه به همین صورت در ستر ادامه داشته باشه
    خیلی ممنون میشم این لطف رو بکنید محمد جان
    سلام
    شما همون دو پین مادون قرمز رو به هم اتصال بدین تا سنسور مادون قرمز از مدار خارج بشه
    برای تغییر وضعیت رله هم هر یک ساعت ، از منوی تنظیم مدت زمان موتور ، می تونید اقدام کنید و موتور را روی یک ساعت تنظیم کنید
    در این صورت هر یک ساعت رله وصل شده و به مدت زمان معین که از تنظیم موتور بهش دادین موتور شروع به گردش می کنه و بعد اون توقف می کنه
    اما اینکه بعد یک ساعت موتور روشن بشه و تو همون حالت بمونه تا یک ساعت بعدی تقریبا غیر ممکن هست
    و کنترل زوایای راکها با حذف مادون قرمز به نظرم کار زیاد جالبی نیست و بعد از مدتی کوتاه کلا زوایابه هم خواهد خورد...
    کاری که سنسور نوری می کند همین جلوگیری از به هم خوردن زوایا هست

Hidden Content

2018/02/12
    رشت ، سنگر
    48
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ry.mohammad

سلام
    شما همون دو پین مادون قرمز رو به هم اتصال بدین تا سنسور مادون قرمز از مدار خارج بشه
    برای تغییر وضعیت رله هم هر یک ساعت ، از منوی تنظیم مدت زمان موتور ، می تونید اقدام کنید و موتور را روی یک ساعت تنظیم کنید
    در این صورت هر یک ساعت رله وصل شده و به مدت زمان معین که از تنظیم موتور بهش دادین موتور شروع به گردش می کنه و بعد اون توقف می کنه
    اما اینکه بعد یک ساعت موتور روشن بشه و تو همون حالت بمونه تا یک ساعت بعدی تقریبا غیر ممکن هست
    و کنترل زوایای راکها با حذف مادون قرمز به نظرم کار زیاد جالبی نیست و بعد از مدتی کوتاه کلا زوایابه هم خواهد خورد...
    کاری که سنسور نوری می کند همین جلوگیری از به هم خوردن زوایا هست
    به اون روشی که گفتین رو انجام دادم بازم اون چیزی که من میخوام نبود .
    من میخوام زوایای راک رو از طریق میکر سویچ کنترل کنم یعنی قبلا با کنترلر های دیکر این کارو انجام دادم و به خوبی جواب گرفتم راستشو بخوای محمد جان من کارم یه جورای تعمیر و ساخت دستگاه جوجه کشی هست
    اگه میشه یه لطفی بکنی برام انجام بدی ممنونت میشم
صفحه 155 از 203 نخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,541 به 1,550 از 2027