ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 179 از 204 نخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,781 به 1,790 از 2037
    2019/04/05
    6
    1

پاسخ : اونایی که دنبال دستگاه جوجه کشی می گردن بیان تو

محمد جان چرا روی برد تغییرات نمیدین که همیشگی باش و یه کار بدون ایراد باشه هم باطری بکاب بزارین هم ساعت چون این مداری که شما قرار دادین یه کار بزرگ هست و خیلی بعد از اینم میسازنش خب اونایی که بعد این میسازن کاملتر بشازن یعنی اصلاحش کنین و دوستانی که قبلا ساختن هم یا اپدیت سخت افزاری میکنن یا شما همین روشی که گفتین برنامرو اپدیت میکنین براش یعنی برنامرو دوتا کنین قدیمی ها با برنامه ساعت و جدیدها سخت افزاری .... خوبیش اینه بعد این مدار بدون باطری بکاب نمیشه چون این یه طرح همیشگی هست و خیلی ها بعدا میسازن از روش پس بهتره سخت افزاری تغییر بدین
    2013/04/09
    1,178
    265

نقل قول نوشته اصلی توسط applesaeid

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

سلام محمد جان ممنون بابت همه کارها یه سوال داشتم توی پستها دیدم که یه مدار جدید درست کردین که دو تا برد داشت خواستم بدونم اون کار اینجا اراعه میشه؟چقدر طول میکشه اون طرح رو بدین ممنون میشم
    بله ارائه که میشه ولی فعلا تکمیل نیست برنامش و اینکه یکم نیاز به تغییر برد داره برای کم کردن قطعاتش
    اینکه وقت تایین کنم نمی تونم این ارو بکنم چون فعلا معلوم نیست کی تکمیل بشه...

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نقل قول نوشته اصلی توسط applesaeid

محمد جان چرا روی برد تغییرات نمیدین که همیشگی باش و یه کار بدون ایراد باشه هم باطری بکاب بزارین هم ساعت چون این مداری که شما قرار دادین یه کار بزرگ هست و خیلی بعد از اینم میسازنش خب اونایی که بعد این میسازن کاملتر بشازن یعنی اصلاحش کنین و دوستانی که قبلا ساختن هم یا اپدیت سخت افزاری میکنن یا شما همین روشی که گفتین برنامرو اپدیت میکنین براش یعنی برنامرو دوتا کنین قدیمی ها با برنامه ساعت و جدیدها سخت افزاری .... خوبیش اینه بعد این مدار بدون باطری بکاب نمیشه چون این یه طرح همیشگی هست و خیلی ها بعدا میسازن از روش پس بهتره سخت افزاری تغییر بدین
    همون برد جدیدی که فرمودید کی قرار می دید اپدیت شده همین برد هست با ای سی ساعت
    برنماه نویسی چنین مداراتی یه پروسه زمان گیر هست و نیاز به حوصله می باشد
    گفتم که
    هر وقت وقت کنم مدار رو آپدیت می کنم ولی معلوم نیست
    منظور از وقت حوصله اپدیت کردن هم هست...
    البته امیدوارم برداشت بدی نکرده باشید....

نقل قول نوشته اصلی توسط mamal1377

منم موافقم
    خوب تا الان با من سه تا
    نیاز به هفت نفر دیگر هم داریم
    برد جوجه کشی:Hidden Content

Hidden Content
    Hidden Content Hidden Content توجه:
    این برد نیمه صنعتی و خانگی هست...
    برای صنعتی شدن حتما برد مخصوص خودتون رو بزنید...

آی دی کانال تلگرامی مربوط به برد جوجه کشی : electr0o0nic@
    2015/08/12
    23
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ry.mohammad

سلام
    بله ارائه که میشه ولی فعلا تکمیل نیست برنامش و اینکه یکم نیاز به تغییر برد داره برای کم کردن قطعاتش
    اینکه وقت تایین کنم نمی تونم این ارو بکنم چون فعلا معلوم نیست کی تکمیل بشه...

همون برد جدیدی که فرمودید کی قرار می دید اپدیت شده همین برد هست با ای سی ساعت
    برنماه نویسی چنین مداراتی یه پروسه زمان گیر هست و نیاز به حوصله می باشد
    گفتم که
    هر وقت وقت کنم مدار رو آپدیت می کنم ولی معلوم نیست
    منظور از وقت حوصله اپدیت کردن هم هست...
    البته امیدوارم برداشت بدی نکرده باشید....

خوب تا الان با من سه تا
    نیاز به هفت نفر دیگر هم داریم
    ولی خداییش نیاز به تعداد افراد بیشتر نیست چون تمام کنترلر ها همین طوری هستن یا توسط باتری کنترل میشه یا همون روش که دوست عزیزمون گفت برای همچین برنامه نوشته شده حرفه ای این باگ مسخره هست خیلی واقعا زحمت کشیده شده براش من نساختم هنوز ولی ممنونم از تمام کسایی که زحمت کشیدن. و بنظرم اگه قابلیت کارکرد با میکروسویچ هم تو قسمت موتور اضافه میشد کامل تر میشد هم میکروسوئیچ هم اون قسمت تایمری که طراحی شده.
    2013/04/09
    1,178
    265

ولی خداییش نیاز به تعداد افراد بیشتر نیست چون تمام کنترلر ها همین طوری هستن یا توسط باتری کنترل میشه یا همون روش که دوست عزیزمون گفت برای همچین برنامه نوشته شده حرفه ای این باگ مسخره هست خیلی واقعا زحمت کشیده شده براش من نساختم هنوز ولی ممنونم از تمام کسایی که زحمت کشیدن. و بنظرم اگه قابلیت کارکرد با میکروسویچ هم تو قسمت موتور اضافه میشد کامل تر میشد هم میکروسوئیچ هم اون قسمت تایمری که طراحی شده.
    داداش موشک نمیسازیم که نیاز به افراد بیشتر باشه
    گفتم که انقد کارام به هم پیچ خورده یکم نیاز به حوصله هست
    می دونم باگ مسخره ایه ولی وقتی تاپیک استارت زده شد هدف از همین ساعت تنها کنترل موتور و تهویه و ... بود و قرار نبود که مثلا کاربر این زمان رو ببینه و یا تاریخ ذخیره کنه
    به مرور زمان آپدیت شد و به مرور زمان هم انشاالله همینا هم برطرف خواهد شد

من یه کار دیگه می تونم بکنم
    اینکه ای دی تلگرامم رو بردارم
    راه ارتباطی رو ببندم
    و وقتی که پیدا می کنم عوض جواب دادن به کاربر مدار رو آپدیت کنم و پشت سرمم نگاه نکنم و این برای من خیلی راحته
    اما بعضا مدارایی برای من ارسال میشه که وضعشون خرابه و واقعا نیاز هست که خودم مشکلشون رو رفع کنم
    خودتون می دونید راهنمایی برای کسانی که اشنایی کمی با الکترونیک دارند و در مرحله استارت هستند یکم سخته و واقعا ادم خسته میشه
    چون می گی فلان کارو انجام بده نمی دونم انجام میده یا نمیده میگه انجام دادم و دائم به این فکر می کنند که مشکل از یه جای دیگست و وقتی برد رو می فرسته برای رفع مشکل می بینی که همونی که گفتی درست انجام نداده...
    اگر می گم یکم حوصله می خواد و زمان گیر هست نگفتم که این موشکی که می سازیم سنگینه و نفرات بیشتری می خواد... نه بلکه یکم وقت می خواد از برنامش گرفته تا بردش و تستش...
    فرمایشات شما هم درست هست ولی به وقتش چشم...

Hidden Content

2013/02/01
    تهران
    32
    8

می دونم باگ مسخره ایه ولی وقتی تاپیک استارت زده شد هدف از همین ساعت تنها کنترل موتور و تهویه و ... بود و قرار نبود که مثلا کاربر این زمان رو ببینه و یا تاریخ ذخیره کنه

راه ارتباطی رو ببندم
    و وقتی که پیدا می کنم عوض جواب دادن به کاربر مدار رو آپدیت کنم و پشت سرمم نگاه نکنم و این برای من خیلی راحته
    اما بعضا مدارایی برای من ارسال میشه که وضعشون خرابه و واقعا نیاز هست که خودم مشکلشون رو رفع کنم
    خودتون می دونید راهنمایی برای کسانی که اشنایی کمی با الکترونیک دارند و در مرحله استارت هستند یکم سخته و واقعا ادم خسته میشه
    چون می گی فلان کارو انجام بده نمی دونم انجام میده یا نمیده میگه انجام دادم و دائم به این فکر می کنند که مشکل از یه جای دیگست و وقتی برد رو می فرسته برای رفع مشکل می بینی که همونی که گفتی درست انجام نداده...
    اگر می گم یکم حوصله می خواد و زمان گیر هست نگفتم که این موشکی که می سازیم سنگینه و نفرات بیشتری می خواد... نه بلکه یکم وقت می خواد از برنامش گرفته تا بردش و تستش...
    حرف آقا محمد کاملا صحیحه. الکترونیک قشنگ ترین و وقت گیرترین شغل دنیاست (البته به نظر من). اگر تمام وقتی که یکفرد در طول روز داره اختصاص داشته باشه به یک مقوله برای مابقی کارها اصلا وقت پیدا نمیکنه. بعلاوه این که این تاپیک زده شده تا هرکس در توانش این برد رو بروزرسانی کنه نه اینکه فقط استارتر پست کارها رو انجام بده و بقیه نگاه کنن. الان خود من با استفاده از این پروژه برای خودم شخصی سازی دارم انجام میدم. از اعضاء محترم این تاپیک هم درخواست میشه تا اونجا که در توانشون هست به این پروژه خوب و کارآمد کمک کنند. کارکردن یک نفر و استفاده راحت دیگران از این پروژه به نظر من ظلمه برای فرد انجام دهنده کار.
    ویرایش توسط saeeddda : 2019/04/10 در ساعت 13:12 دلیل: غلط املایی
    2015/08/12
    23
    7

راه ارتباطی رو ببندم
    من جسارت نکردم محمد جان استاد مایی سلامتی همه ممدا اصل خودمم ممدم خیلی آقایی حق کامل باشماست
    2015/08/12
    23
    7

و یه چیز دیگه منظور من از گفتن نیاز به تعداد افراد بیشتر نیست این نبود که شما متوجه شدی اون دوستمون گفت ( خب الان شدیم 3 نفر به 7 نفر دیگه احتیاج داریم ) بود چرا خشمگین میشی.
    2017/01/20
    62
    16

سلام دوستان
    این وضعیت بازار عجب جریانی شده
    نمیدونم واقعا بعضی قطعات تموم شدن از مملکت یا فعلن به صلاحدید ناموجود هستند!!!؟؟؟

برد رو ساختم ولی ۲تا خازن ۴۷۰میکرو۵۰ولت و اون خازنهای ۱۰نانو ولتاژبالا بعد رله رو نتونستم پیدا کنم و همچنین پتانسیومتر ۵۰کیلو lcd رو!!!!!!!!!!!!!
    برای خازنهای ۱۰نانو بعد رله mktگرفتم که فاصله پایه هاش بیشتر از فاصله سوراخ های روی برد هست. گذشته از این mktمناسب هست آیا یا حتما باید پلی استر باشد؟؟؟

برای بقیه میتونم مقدار نزدیک بزارم؟؟؟

سپاس.
    2015/08/12
    23
    7

من یه نظری دارم دوست مهندسمون یک شماره کارت قرار بده و تمام کاربرایی که استفاده کردم از این پروژه ومعلومات این بزرگوار و بابت زحمتی که ایشون کشیدن یه مبلغی به عنوان عیدی تایین کنیم برای هر نفری که از این پروژه استفاده کرده و خودشون راضی به پرداخت هست هرچه قدر که خود کاربران مد نظر میدونن . برای ایشون کارت به کارت کنیم که حداقل یه دلخوشی یا چی بگم شیرینی بشه برای ایشون مطمئنا خوشحال میشن .
    2013/04/09
    1,178
    265

نقل قول نوشته اصلی توسط zebelxan

سلام دوستان
    این وضعیت بازار عجب جریانی شده
    نمیدونم واقعا بعضی قطعات تموم شدن از مملکت یا فعلن به صلاحدید ناموجود هستند!!!؟؟؟

برد رو ساختم ولی ۲تا خازن ۴۷۰میکرو۵۰ولت و اون خازنهای ۱۰نانو ولتاژبالا بعد رله رو نتونستم پیدا کنم و همچنین پتانسیومتر ۵۰کیلو lcd رو!!!!!!!!!!!!!
    برای خازنهای ۱۰نانو بعد رله mktگرفتم که فاصله پایه هاش بیشتر از فاصله سوراخ های روی برد هست. گذشته از این mktمناسب هست آیا یا حتما باید پلی استر باشد؟؟؟

برای بقیه میتونم مقدار نزدیک بزارم؟؟؟

سپاس.
    سلام
    به جای پتانسیومتر 50 کیلو از 20 کیلو یا ده کیلو استفاده کنید
    خازنها فرقی نمی کنه mkt بهتر هست فقط حداقل ولتاژ یک کیلو ولت در نظر بگیرین
    خازن های پلی استر یا mkt همون مقداری که گفته شده قرار بدین
    برای مثال ده نانو با پانزده نانو خیلی فرق می کنه ....
    راست میگین خیلی از قطعات الان دیگه به سختی پیدا میشن...

من یه نظری دارم دوست مهندسمون یک شماره کارت قرار بده و تمام کاربرایی که استفاده کردم از این پروژه ومعلومات این بزرگوار و بابت زحمتی که ایشون کشیدن یه مبلغی به عنوان عیدی تایین کنیم برای هر نفری که از این پروژه استفاده کرده و خودشون راضی به پرداخت هست هرچه قدر که خود کاربران مد نظر میدونن . برای ایشون کارت به کارت کنیم که حداقل یه دلخوشی یا چی بگم شیرینی بشه برای ایشون مطمئنا خوشحال میشن .
    این راهش نیست رفیق
    دلخوشی من همین شماهایید...
    مدار رایگان گذاشته شده و آپدیتهاش هم رایگان هست
    و بنده نه خودم و نه از طرف هیچ کس دیگر چنین قصد و نیتی نداریم
    لذا بعدا یا هر وقت دیگر به خاطر این مدار بابت قدردانی پول واریز نکنید...
    هزینه رو اول تاپیک گفتیم سه تا صلوات برای ظهور امام زمان و به اضافه کمک به هم نوع

البته ساختن مدار و گرفتن حق الزحمه فرق می کنه و کاملا حق مونتاژ کار می باشد که باید از مشتری گرفته شود...

تا اطلاع ثانوی پشتیبانی از تلگرام لغو شد
    مشکلات را همینجا مطرح کنید دوستان
    تشکر از همه تون

Hidden Content

صفحه 179 از 204 نخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,781 به 1,790 از 2037